Obróbka CNC

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

michalnalepa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:09
Re: Obróbka CNC

autor: michalnalepa » 28 lut 2019, 8:57

Ja osobiście korzystam z usług firmy Akrostal z Poznania, posiadają specjalistyczny sprzęt do mechanicznej obróbki stali narzędziowych oraz wyszkolonych pracowników, zamówiłem u nich już kilka razy frezowane oraz szlifowanie i było jak najbardziej w porządku. Polecam :]

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Obróbka CNC

autor: seba676 » 02 mar 2019, 14:55

Akurat jeżeli chodzi o maszyny CNC to tutaj śmiało mogę polecić Ci abyś również sprawdził ofertę producenta TBI który przygotował naprawdę dobrej jakości modele w zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych. My mamy sporą część ich sprzętu w naszym parku maszyn i muszę przyznać, że spisują się bardzo dobrze również w porównaniu do innych. Oprogramowanie działa dobrze, do tego nie widać spadku mocy przy dłużej pracy i też nie zdarzają nam się praktycznie żadne awarie. Jak do tej pory wręcz brak podstaw do narzekania, pozdrawiam i jak już będzie po wszystkim daj nam znać.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Obróbka CNC

autor: bomba99 » 11 mar 2019, 15:22

Koniecznie zerknijcie też na ofertę https://www.teknomatik.pl/obrobka-skrawaniem/ . Decydując się na ich ofertę macie pewność co do wysokiej jakości świadczonych usług. Poza tym, mają dobre maszyny i wykonują cięcia na naprawdę dowolne wymiary. Na duży plus jest indywidualne podejście do klienta

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Obróbka CNC

autor: szymon_17 » 13 mar 2019, 22:01

Jeśli chodzi o maszyny do obróbki metali rynek wtórny zdecydowanie warto. Nowa maszyny mają sens tylko w niektórych sytuacjach. Dla większości z nas używany park maszynowy to tylko zalety. Warto sprawdzić i ocenić.

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Obróbka CNC

autor: Arowana14 » 20 mar 2019, 9:58

Do obróbki metalu na pewno przydadzą się też frezarki do metalu. Porządny sprzęt kosztuje dość sporo więc można pomyśleć też o wynajmie maszyn. Trzeba by było sobie to dobrze skalkulować i obliczyć co jest dla firmy bardziej opłacalne.
BOB-BUDOWNICZY

Przemek.Strog7
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:11
Re: Obróbka CNC

autor: Przemek.Strog7 » 20 mar 2019, 10:24

Znam firmę Skraw-met z Sopotu i wiele razy korzystałem z ich usług i zawsze każde zlecenie było wykonane na czas i w rozsądnych cenach. Dobrze mieć taki namiar do super sprawdzonych specjalistów. Mają bardzo dobre wyposażenie więc mogą wykonywać nawet trudniejsze zlecenia. 100% powtarzalności i dobra jakość, to najważniejsze.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Obróbka CNC

autor: Megiera85 » 21 mar 2019, 16:45

Ja mogę polecić firmę,która oferuję sprzedaż urządzeń do obróbki cieplnej i jest to firma REMIX. Firma oferuję szeroki asortyment urządzeń do obróbki cieplnej metali oraz przeprowadzania procesów odlewniczych w dobrej cenie.

Awatar użytkownika
kamil527
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 28 lis 2017, 9:49
Re: Obróbka CNC

autor: kamil527 » 22 mar 2019, 8:18

Ja korzystałem z usług firmy http://www.zmkamyczek.pl która zajmuje się szeroko pojęto obróbką skrawaniem przy użyciu maszyn CNC. Ich produkty są bardzo dobre jakościowy i wytworzone w perfekcyjny sposób.

antek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:51
Re: Obróbka CNC

autor: antek88 » 25 mar 2019, 11:54

Warto sprawdzić firmę Bear Met - https://bearmet.pl/ dobrze wykonują usługi CNC, niedługi czas oczekiwania i dobre ceny

idylla38
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:24
Re: Obróbka CNC

autor: idylla38 » 29 mar 2019, 16:55

Jeśli chodzi o CNC, to ja polecam Wam zerknąć na stronę http://www.apx.pl/, tam znajdziecie duży wybór profesjonalnych maszyn od topowych producentów.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Obróbka CNC

autor: MichalBudowniczy » 05 kwie 2019, 12:01

Możesz skontaktować się także z firmą toplast.com.pl. Specjalizują się m.in. w usługach na maszynach CNC. Wykonywali dla mnie obróbkę drutówką i byłem zadowolony z naszej współpracy.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Obróbka CNC

autor: Majaja » 10 kwie 2019, 9:45

Co prawda nie Warszawa, ale mogę z czystym sumieniem polecić ZMK Kazimieruk. Solidna firma. Wykonują dla mnie zlecenia od 2 lat i nigdy się nie zawiodłem. Jeśli szukasz rzetelnych specjalistów, to tylko oni.

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: Obróbka CNC

autor: damian_6 » 12 kwie 2019, 11:43

Zdobywając kolejne doświadczenia w obrocie maszynami na rynku wtórnym, firma https://www.kriw.pl wyspecjalizowała się w kompleksowych dostawach dużo-gabarytowych maszyn: wiertarko-frezarek, wytaczarek stołowych i płytowych, tokarek karuzelowych, frezarek bramowych,tokarek uniwersalnych i tarczowych, wiertarek promieniowych i innych maszyn konwencjonalnych i sterowanych CNC.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Obróbka CNC

autor: Majaja » 18 kwie 2019, 9:20

arek_ch pisze:Z uwagi na to, że obróbka skrawaniem CNC wymaga niemałej wprawy, proponuję Ci, abyś nie ograniczał się wyłącznie do Warszawy. Uważam, że powinieneś kierować się przede wszystkim opiniami na temat danej firmy, a naprawdę dobrą cieszy się APJ Sikora z Częstochowy i to do niej proponowałbym udać Ci się w pierwszej kolejności.


Polecam Ci ZMK Kazimieruk. Zawsze fachowo i na czas. Naprawdę dobrzy specjaliści od obróbki metali. Od lat produkują cześci do maszyn produkcyjnych dla firm moich klientów i jestem zadowolony,bo to jedyna firma, której w trakcie współpracy nie musze kontrolowac, bo wiem, że solidnie wywiązują się z każdej umowy.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Obróbka CNC

autor: arek_ch » 20 kwie 2019, 17:46

Tak się składa, że firm wyspecjalizowanych w oferowaniu profesjonalnej obróbki metalu nie brakuje. Ze swojej strony jestem w stanie polecić firmę ABC Colorex z Krakowa, która ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. W jej ofercie można zresztą znaleźć również lakierowanie proszkowe oraz inne usługi.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów