Urzadzanie domu

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Urzadzanie domu

autor: zlotykot » 19 kwie 2019, 15:02

Podczas remontu domu zazwyczaj zmieniamy też wystrój, dlatego też warto postawić na jakieś dodatki do mieszkania. Teraz szukam tutaj http://galeriaram.pl/ , nowoczesnych ram do zdjęć by ozdobic efektowanie ścianę, a wy na co stawiacie?

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Urzadzanie domu

autor: lideropinii » 19 kwie 2019, 20:03

Zapraszamy na jesienne warsztaty oraz relację z edycji wiosennej.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Cecylia27
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:03
Re: Urzadzanie domu

autor: Cecylia27 » 23 kwie 2019, 13:27

Planujesz remont ?   Nic prostszego wejdź na stronę Castoramy, teraz są promocje i odbierz towar w domu lub w wybranym sklepie stacjonarnym ! To o wiele prostsze   Zjedź na dół strony i sam sprawdź  

https://cila92.oferty-kredytowe. pl/produktypozafinansowe/ - bez spacji ;)

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Urzadzanie domu

autor: MichalBudowniczy » 23 kwie 2019, 20:39

Bardzo fajnie to wygląda

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Urzadzanie domu

autor: lideropinii » 24 kwie 2019, 17:16

Warto przy aranżowaniu swojego M poszukać jakichś elementów niestandardowych, które będą wyróżnikiem tej aranżacji.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Urzadzanie domu

autor: aga01 » 25 kwie 2019, 14:37

Zgadzam się z tym twierdzeniem. Taki jeden nawet mebel może okazać się wspaniałą ozdobą podkreślającą styl i charakter wnetrza. To samo robimy w naszym domu, do każdego pomieszczenia kupujemy coś co sie wyróznia i tak np [link wygasł] stanie oczywiście w pokoju dziennym, do niej dokupimy taki sam podnóżek, który posłuży nam również jako pufa. Piekny i bardzo oryginalnie wyglądający zestaw, który juz wiem, że ozdobi nasz salon.
agadys

marktyniukzenon777
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:47
Re: Urzadzanie domu

autor: marktyniukzenon777 » 13 maja 2019, 11:10

Lepiej skorzystać z pomocy fachowca, może architekci wnętrz, z których my korzystaliśmy pomogą [link wygasł]

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Urzadzanie domu

autor: lideropinii » 14 maja 2019, 20:40

A jeszcze lepiej z usług firmy, która ma w ofercie opcje projektową i wykończenie pod klucz w pakiecie.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Urzadzanie domu

autor: Nawrot00 » 10 cze 2019, 10:35

Fajnym pomysłem jest postawienie kokonu ogrodowego w salonie, prezentuje się bardzo ciekawie, a dodatkowo jest też kolejnym miejscem do siedzenia. Na: hop-sport.pl/hustawki-ogrodowe/ mają spory wybór kokonów ogrodowych.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Urzadzanie domu

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 01 lip 2019, 15:14

Pomysł na aranżację salonu może zależeć od charakterów i upodobań jego mieszkańców. Jeśli właściciele są molami książkowymi, to może pomysłem na aranżację będzie duża biblioteczka i fotel uszak? Jeśli właśnie powiększyła się rodzina to pomysłem może być rodzinna fotogaleria na ścianie, a jeśli w domu mieszka muzyk to warto pomyśleć nad ekspozycją instrumentu. Sportowcy mogą stworzyć w salonie gablotę z nagrodami za osiągnięcia sportowe. Fajnie, jeśli pomysł na salon staje się jednocześnie naszą wizytówką oraz wstępem do rozmów z gośćmi.

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Urzadzanie domu

autor: AniaO » 11 lip 2019, 13:46

Salon jest w zasadzie jednym z istotniejszych pomieszczeń w domu, więc podczas urządzania go na pewno warto się przyłożyć i dobrze pomyśleć. Według mnie wypadałoby rozważyć jakieś eleganckie sofy do salonu, wygodne poduszki, pufy, no i oczywiście dekoracje, które nadałyby wnętrzu charakteru. ;)
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Urzadzanie domu

autor: MarcinR33 » 28 lip 2019, 23:30

Podczas poszukiwań na pewno warto odwiedzić stronę sklepu dekoracjedomu.com w którym znajdziecie szeroki wybór propozycji w zakresie dekoracji do domu i poszczególnych pomieszczeń. My z ich oferty korzystaliśmy bardzo często przy urządzaniu salonu, a szczególnie postawiliśmy na poduszki, koce, pledy i wiele innych. Polecam sprawdzić bo dobrze łączą zarówno jakość z rozsądną ceną.

retfog
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:07
Re: Urzadzanie domu

autor: retfog » 15 paź 2019, 17:43

Urządzając sypialnie chciałam mieć duże łóżko i udało się, przepiękne łoża są dostępne w sklepie Mebleblowym Blackart jest ich spory wybór i moim zdaniem są w przystępnej cenie, warto zajrzeć i zobaczyć

peczi
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2019, 13:23
Re: Urzadzanie domu

autor: peczi » 18 cze 2020, 9:22

Dobrym pomysłem jest też zakup nowoczesnej sofy.

Tarasim45
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 13:52
Re: Urzadzanie domu

autor: Tarasim45 » 15 lip 2020, 14:00

Wszystkie meble do urządzenia pokoi w moim domu znalazłem w vox meble. Solidne i nowoczesne, dla mnie bardzo wygodne i funkcjonalne.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Gotowe projekty domów