Jaka wanna?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dorota.dorota
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:16
Re: Jaka wanna?

autor: Dorota.dorota » 27 maja 2018, 18:20

Ja mam mam wannę ale nie korzystam z wanny tak czsto bo jak wiadomo woda jest droga a ja mam jeszcze wanne 170 wiec napelnić taką wannę do jakiegoś poxiomu to jest duza ilośc wody.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Jaka wanna?

autor: monikabert90 » 30 maja 2018, 14:23

Mi najbardziej podobają się wanny wolonostojące, są moim zdaniem dużo bardziej eleganckie i stylowe, niż wanny do zabudowy. teraz producenci oferują naprawdę duży wybór takich wanien. Ja osobiście mam wannę wolnostojącą z funkcją hydromasażu i polecam Wam takie rozwiązanie, ponieważ jest to naprawdę przyjemne po całym dniu stresującej pracy.... Nie ma to jak położyć się w takiej napełnionej wodą wannie i się zrelaksować...

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jaka wanna?

autor: lideropinii » 03 cze 2018, 12:27

Wolnostojąca wygląda bardzo ładnie i klasycznie, ale efekt pełen można osiągnąć tylko w przypadku dużego pomieszczenia, co możliwe jest przede wszystkich w warunkach domowych, a nie blokowych.

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

zach
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:58
Re: Jaka wanna?

autor: zach » 06 cze 2018, 12:06

Ja posiadam właśnie wolno-stojącą, na nóżkach :) Chociaż faktycznie, przestrzeni w łazience jest sporo, inaczej bym się nie zdecydował.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Jaka wanna?

autor: martinrekk » 30 sie 2018, 9:02

Polecam Krion do wykończeń łazienek, mam wannę z tego tworzywa i bardzo sobie chwalę, Kupowałem ze strony [KRION Polska] są tutaj konkretne wzory pokazane – ciekawa geometra niebanalny design ale sam materiał jest przede wszystkim komfortowy przyjemny w kontakcie z ciałem.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 489
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jaka wanna?

autor: martan » 12 wrz 2018, 7:58

Podobaja mi się wanny wolnostojące ale nie w totalnie retro stylu, ale odrobinę nowocześniejsze. Jak tutaj
https://www.banyo.pl/ser-pol-635-Besco-wanny-wolnostojace.html

Firma Besco ma wiele ciekawych wzorów, no i ceny są przyzwoite jak na tak dobre wykonanie. Aktualnie w sklepie jest spora zniżka na wiele modeli. Zastanawiałam sie czy w łazience postawić na brodzik czy wanne, zdecydowalam sie na wannę oraz było to dobre rozwiazanie. Jest wygodniejsza
Obrazek
http://www.forumbudowlane.pl/

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Jaka wanna?

autor: walery p » 11 paź 2018, 9:29

Mnie bardzo podobają się wanny wolnostojące, a już widziałem kilka interesujących propozycji na stronie http://www.impero24.pl/ (dostępnych w różnych wymiarach). Dla mnie ich główną zaletą jest fakt, że można je umieścić na środku łazienki, w rogu lub przy ścianie - w każdym przypadku będą wyglądać super nowocześnie i stylowo! Co uważacie?

Awatar użytkownika
Kaacper121
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lip 2017, 8:29
Re: Jaka wanna?

autor: Kaacper121 » 11 paź 2018, 12:59

Ja polecam klasyczną wannę akrylową, najlepiej narożną. Przede wszystkim takie rozwiązanie to oszczędność miejsca i to spora! Ja wannę do swojej łazienki kupiłem przez internet.

nikoon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 29 sty 2013, 12:37
Re: Jaka wanna?

autor: nikoon » 14 paź 2018, 18:48

Funkcjonalne są wanny prostokątne. Wanna ta dzięki swojej klasycznej budowie pasuje niemalże do każdej łazienki. Doskonale można ją wpasować we wnękę w łazience, nie zajmuje wiele miejsca więc z powodzeniem może być zamontowana nawet w niewielkiej łazience.

sanqi321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:11
Re: Jaka wanna?

autor: sanqi321 » 21 lut 2019, 9:56

Polecam sobie poczytać tutaj o wyborze wanny, bardzo ciekawy artykul.

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Re: Jaka wanna?

autor: majeczkaa » 26 lut 2019, 22:18

Zrezygnowałam z wanny i teraz po remoncie mam kabinę walk-in i nie żałuję wyboru :)

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Jaka wanna?

autor: Szpilka89 » 14 mar 2019, 20:22

Dużo wanien ma możliwość mycia się słuchawką. Dlatego warto do niej zamontować sobie filtr https://efektlotosu.pl/filtr-prysznicow ... -p-71.html . Dzięki niemu możecie całkowicie odmienić jakość wody jaką się będziecie myć. A ona ma znaczenie na wygląd oraz witalność naszej skóry. Dlatego warto rozważyć zakup takiego produktu.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Jaka wanna?

autor: malaka » 19 mar 2019, 13:49

Mi się podobają wolnostojące wanny. Ale one zabierają sporo miejsca.

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Jaka wanna?

autor: dariaborowinka » 19 kwie 2019, 18:10

malaka pisze:Mi się podobają wolnostojące wanny. Ale one zabierają sporo miejsca.

Ja cale zycie o takiej marzylam az w koncu na nowym domku sie doczekalam. Zamowilismy z mezem model Collete 180 ze sklepu http://swissliniger.pl/ - W zależności od preferencji, kąpieli można zażywać w pozycji półsiedzącej lub oddać się relaksowi w drugim kierunku i odciążyć nogi, wspierając je na wysoko wyprofilowanej ścianie wanny. Komfort kąpieli zabezpiecza technologia zatrzymująca na długo ciepło wody. Cos wspanialego. Moje wlasne domowe spa.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jaka wanna?

autor: lideropinii » 19 kwie 2019, 20:01

malaka pisze:Mi się podobają wolnostojące wanny. Ale one zabierają sporo miejsca.


Żeby efekt był pełen tego wyboru na pewno łazienka powinna być większych rozmiarów.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów