stoły i krzesła do kuchni

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
stoły i krzesła do kuchni

autor: NinaMazur » 22 mar 2019, 10:14

Dzień dobry
Jestem nowa na forum mam nadzieję że mi pomożecie. Urządzam właśnie mieszkanie, planuję na początku kwietnia się do niego wprowadzić. Brakuje mi jeszcze kilka mebli m.in stół do kuchni. Kompletnie nie wiem na jaki się zdecydować i gdzie kupić aby był już na lata.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: robertrys » 25 mar 2019, 10:34

Postaw na solidny materiał jakim jest dąb bądż buk. Takie stoły na pewno przetrwają już na lata. Ja kupowałem stół dębowy na https://www.batdom.pl/stoly.ehtml także może coś znajdziesz dla siebie.

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: NinaMazur » 25 mar 2019, 10:38

robertrys pisze:Postaw na solidny materiał jakim jest dąb bądż buk. Takie stoły na pewno przetrwają już na lata. Ja kupowałem stół dębowy na https://www.batdom.pl/stoly.ehtml także może coś znajdziesz dla siebie.


Tak tylko, że mam wnętrze bardziej nowoczesne w bieli z elementami drewna i taki babciny stół raczej nie będzie pasował. Szukam czegoś nowoczesnego. Stoły bukowe raczej są takie z wyglądu starodawne:(

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: robertrys » 25 mar 2019, 10:46

Teraz producenci również idą z duchem czasu i nowoczesności. Np taki stół https://www.batdom.pl/kp,0,415/stol-rozkladany-x-.ehtml jest i bardzo ładny, nowoczesny oraz wytrzymały i masywny bo zrobiony z drewna dębowego.
Wiem że stoły dębowe kojarzą się ze starymi meblami, ale teraz coraz więcej stołów jest własnie nowoczesnych.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: fiftusiek » 25 mar 2019, 10:49

Mam identyczny stół jak ten który wyżej jest w linku. Przepięknie się prezentuje we wnętrzu nowoczesnym oraz tak jak pisze robertrys jest zrobiony z drewna czyli jest wytrzymały i na pewno przetrwa długie lata.

johnnyn
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:17
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: johnnyn » 25 mar 2019, 20:56

Ciężko jest trafić na porządny stół i krzesła

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: FotoNaRame » 26 mar 2019, 11:15

Niekoniecznie, wszystko tak na dobra sprawę zależy od tego gdzie zamawiamy komplet stołu wraz z krzesłami, bo to ma największe znaczenie w kwestii ich jakości wykonania.

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: dariaborowinka » 18 kwie 2019, 7:29

pewnie, ze wszystko zalezy od tego, gdzie i co zamawiamy. Ja nie wyobrazam sobie zamowic w ciemno, dlatego troche objezdzilismy sklepow nim zdecydowalismy sie w koncu na stol i krzesla z salonu agata - sprawdzilismy sobie je dokladnie na salonie i wiedzielismy co kupujemy :) Decyzja byla sluszna, bo juz dosc troche nam te meble sluza, a totalnie nic sie z nimi nie dzieje mimo codziennego uzytkowania

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: stoły i krzesła do kuchni

autor: PawełNM » 17 cze 2019, 8:46

Według mnie bardzo fajnym rozwiązaniem do kuchni mogą okazać się także hokery, takie jak chociażby te, które znajdziemy w sklepie mirat.eu . Cechuje je bardzo różnorodna stylistyka oraz kolorystyka, a co więcej są one naprawdę ładnie wykonane i fajnie się prezentują:).


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów