Rusztowanie

Trudno wątpić, że docieplenie budynku jest opłacalną inwestycją. Ale jak wykonać docieplenie budynku? Jakie materiały wybrać? Jakie są dostępne technologie? Czym się różnią? Odpowiedzi wszystkie pytania dotyczące docieplania budynków znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

budowniczy123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2018, 20:42
Rusztowanie

autor: budowniczy123 » 30 paź 2018, 20:53

Witam. Przymierzam się do zakupu rusztowania, zastanawiam się nad rusztowaniem typu Plettac. Znacie ten typ rusztowań ? Proszę o opinie

Mario6565
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2018, 14:32
Re: Rusztowanie

autor: Mario6565 » 31 paź 2018, 14:35

Witam. Polecam ten typ rusztowania, dosc łatwo dostepny, wygodny

Polecam zerknac na strone Serwis Budowy
mała firemka w Trzebini ale szeroki asortyment i niskie ceny

romankowicki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2016, 15:17
Re: Rusztowanie

autor: romankowicki » 11 mar 2019, 21:58

Tak, na pewno warto rozważyć zakup profesjonalnych rusztowań i nie mieć potem kłopotów podczas budowy. Do tego dodałbym jeszcze, że potrzebne są siatki na rusztowania – o odpowiednim oczku, o prostym montażu i demontażu (aby się nie rwały). Tu polecam się skontaktować z firmą Symar. Profesjonalne wykonanie, niemarketowa jakość

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Rusztowanie

autor: piotrowski » 15 mar 2019, 14:55

My z kolei wynajmowaliśmy rusztowania ze śląskiej firmy Ra-Do ra-do.pl Solidna firma, rusztowania również, bardzo byliśmy zadowoleni ze na nich trafiliśmy bo mieliśmy dobrą jakość za przyzwoitą cenę. Firma sprzedaje też rusztowania. Mają w ofercie też zsypy do gruzu i ogrodzenia budowlane.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Rusztowanie

autor: manion » 20 mar 2019, 16:05

Co do Szczecina to wynajmiecie albo kupicie rusztowania od Novarent. Przede wszystkim mają dobrą jakość rusztowań, ich rusztowania są lekkie a przy tym solidne i wytrzymałe. Tak samo kupicie lub wynajmujcie u nich szalunki. I jedno i drugie dobrze się sprawdza i to najważniejsze.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Rusztowanie

autor: tracks » 22 mar 2019, 12:55

Takie rusztowanie najlepiej jest wynająć. Można dzięki temu zaoszczędzić masę pieniędzy.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Rusztowanie

autor: Szpilka89 » 25 mar 2019, 6:04

Z tego co pamiętam to jakiś czas temu mój chłopak wybierał się na taką konkretną budowę i wynajmował dodatkowe rusztowanie. No i był bardzo zadowolony, ponieważ rusztowanie było odpowiednio wytrzymałe.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Rusztowanie

autor: Adamila021 » 28 mar 2019, 14:39

Nie każdy na co dzień potrzebuje korzystać z rusztowania. Jeżeli prowadzicie swoje firmy budowlane, remontowe to zapewne rusztowania aluminiowe od Dramix będą dobrym pomysłem na zakup. W tej firmie również możecie wynająć przeróżne rusztowania, w sam raz na takie pojedyncze prace na wysokościach
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2019, 7:53 przez Adamila021, łącznie zmieniany 1 raz.

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Rusztowanie

autor: vato » 04 kwie 2019, 13:53

Poza zakupem rusztowania powinniście się też rozejrzeć za siatką rusztowaniową. Taka siatka zapewnia większe bezpieczeństwo osobom chodzącym przy rusztowaniu. Polecam wam skontaktować się z firmą Scaffo. Od nich zakupicie siatki do rusztowań.

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Rusztowanie

autor: KowalskaA » 17 kwie 2019, 9:35

zainteresuj się tez specjalistycznymi siatkami na rusztowanie. Przy wielu pracach będą one niezbędne nie tylko żeby zabezpieczyć sam element który jest poddany renowacji, naprawom, ale także jako element ochronny dla pracowników, czy też otoczenia przez różnego rodzaju upadającymi elementami. Specjalne siatki na rusztowania to także siatki wielorazowego użytku, więc spokojnie będzie to inwestycja na wiele lat. Taki zakup nie tylko będzie dobrym rozwiązaniem, ale w wielu sytuacjach konieczny

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Rusztowanie

autor: merigold » 23 kwie 2019, 19:23

Solidnej jakości rusztowania znajdziecie w altrad-pomorze.pl/ Mają też szalunki, zsypy do gruzu, siatki i plandeki. Wszystko to wynajmują lub sprzedają, zajmą się też montażem. Firma ma duże doświadczenie, dobre ceny no i wspomnianą dobrą jakość.

tom.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:16
Re: Rusztowanie

autor: tom.m » 08 maja 2019, 14:44

A co możecie mi powiedzieć na temat rusztowań od rusztowania-lipno.pl? Znajomy mi je sugeruje, ale ja wolę w pierwszej kolejności zapytać się ludzi bardziej znających się na temacie :)

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Rusztowanie

autor: tomi12 » 17 maja 2019, 8:26

Wiesz co z tego co się orientuje to bardzo dużo wybór takich rusztowań
plettak znajdziesz też w ofercie firmy DG BUD. Można je wdowolnie komponować a przy tym tworzyc taki rodzaj ( pod kątem wielkości, długości i szerokośći) by jak najbardziej odpowiadał naszym wymaganiom. No i centy tych rusztowań nie są wygórowane.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Rusztowanie

autor: MichalBudowniczy » 22 maja 2019, 10:05

Ja rok temu potrzebowałem rusztowań podczas budowy niewielkiej hali. Po krótkiej konsultacji wybraliśmy przejezdne rusztowania aluminiowe firmy skatrusztowania.com.pl, które pozwalają na dowolną konfigurację.

dundermufflin
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2019, 10:13
Re: Rusztowanie

autor: dundermufflin » 31 lip 2019, 14:39

Jakiś czas temu potrzebowałem wynająć rusztowanie. W Płocku jest wiele firm, które oferują takie usługi. Zdecydowałem się na firmę Montech. Byłem zaskoczony jak profesjonalnie podeszli do sprawy. Rusztowanie ustawiłem przy elewacji budynku, zrobiłem swoje a Oni pomogli mi je zdemontować. Z tego co wiem, to oferują swoje usługi również na potrzeby przemysłu.


Wróć do „Docieplanie budynków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów