Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Redakcja » 25 maja 2017, 12:06

Czy warto w domu lub mieszkaniu instalować system alarmowy? I jaki system wybrać? Wyjaśniamy i podpowiadamy, jakie mamy możliwości wyboru. Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania >>
Redakcja

Raskolnikov
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2017, 12:02
Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Raskolnikov » 25 maja 2017, 12:06

W sumie to już jakikolwiek system alarmowy może zapewnić całkiem skuteczną ochronę przed włamaniami itd., choć nie da się ukryć, że lepiej jest jednak postawić na wysoką jakość. Jakiś czas temu montowałem alarm we własnym domu (wiele części i urządzeń zamawiałem na elektrononline.pl ) i czuję się teraz dużo bezpieczniej. Alarm już raz pokazał na co go stać i uchronił mnie przed poważnym zagrożeniem. ;)

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: MichalBudowniczy » 19 cze 2017, 14:08

Ja uważam że warto. System alarmowy to dosyć tani i pewny sposób na powstrzymanie włamywaczy. Ja posiadam system alarmowy firmy EBX i sprawdza się bardzo dobrze. Możesz też zastanowić się nad monitoringiem.

Zeldiax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2015, 11:03
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Zeldiax » 17 lip 2017, 14:54

Oczywiście, że warto mieć w firmie albo w domu zamontowany system alarmowy! Espol.pl ma w swojej ofercie systemy alarmowe, kontroli dostępu, monitoringu TVU, sygnalizacji pożaru, detekcji gazów itp. Polecam ich, jeśli jesteście z Warszawy lub okolicy.

Winghouce
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 17 lip 2015, 17:33
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Winghouce » 28 sie 2017, 10:31

Alarm-Net ma też dobrą ofertę instalacji systemów alarmowych. I co moim zdaniem bardzo istotne przy tych urządzeniach - serwis 24h.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: PrzemekS » 10 maja 2018, 13:00

My korzystaliśmy z firmy MRIF z Pabianic i dobrze sie sprawdzili. Dostarczają systemy alarmowe, sygnalizacji włamania i napadu, sygnalizacji pożaru a nawet u nas zajęli się instalacją elektryczną. Solidni i terminowi.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Agat83 » 18 cze 2018, 14:30

Jedyne, dobre systemy alarmowe widziałam u Atline. Niestety inne mnie zawiodły, więc jestem niezwykle im wierna. :) Warto zerknąć na stronę, tam macie wszystko ładnie opisane, oraz znajduje się kontakt do firmy. W razie czego, zawsze można do nich napisać i się dopytać o szczegóły oferty.

Grzesiek89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2018, 13:13
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Grzesiek89 » 19 wrz 2018, 9:40

Również polecam atline.pl. Dzięki nim w końcu mamy sprawne i niezawodne systemy alarmowe. Systemy ochrony obwodowej i wewnętrznej są niezwykle istotne. Warto do nich zajrzeć, z cała pewnością doradzą coś dobrego.

marecky78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 01 wrz 2017, 9:43
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: marecky78 » 16 kwie 2019, 5:57

Ja również znam firmę ATLine i uważam, że jest to jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o takie systemy alarmowe i zabezpieczeń. Firma z tego co wiem działa w łodzi o 20 lat wiec z tradycją a co za tym idzie na 100% znają się na rzeczy.

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Ignas87 » 29 cze 2019, 10:14

Znam doskonale tą firmę ATLine i również korzystaliśmy z ich usług jeżeli chodzi o systemy alarmowe przeznaczone do budynków. Teraz wiemy, że jesteśmy dobrze chronieni.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: ArkadiuszKrol » 25 sie 2019, 6:29

Ja posiadam system alarmowy w domu oraz biurze od firmy IT Home. Niestety często zdarzały się włamania, dlatego zdecydowaliśmy się na radykalne działania. Jak dotąd jestem z niego zadowolony. Zastanawiam się także nad monitoringiem na terenie posesji.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2019, 7:32 przez ArkadiuszKrol, łącznie zmieniany 1 raz.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: uuwjad » 25 sie 2019, 13:54

Oczywiście że warto. Moim zdaniem na bezpieczeństwie naszych najbliższych nie ma co oszczędzać. Zwłaszcza, że wcale nie są to jakieś duże koszta. Chciałem mieć pewność, że taki alarm zostanie prawidłowo zamontowany i w razie czego - powiadomi odpowiednie służby. Jeżeli chodzi o sam montaż, to w tej kwestii udałem się do alarmykoszalin.pl i nie narzekam. Cenowo wyszło bardzo konkurencyjnie.

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: szymek33 » 27 sie 2019, 22:12

Firmą godną polecenia, która zajmuje się instalowaniem systemów alarmowych, monitoringu, a także instalacjami z zakresu inteligentnych domów, jest firma MG System. Wykonują oni prace zarówno przy domach jednorodzinnych, jak i w budynkach firmowych, magazynach, biurowcach itd. Działają na terenie woj. warmińsko-mazurskiego oraz północnej części Mazowsza. Mają dobrych pracowników, z dużą wiedza i doświadczeniem. Zlecenia wykonują sprawnie i w terminie.

cartwright.mariano
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2019, 14:33
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: cartwright.mariano » 29 wrz 2019, 14:40

Szukam dobrych systemów alarmowych

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Domowe systemy alarmowe – możliwe rozwiązania

autor: Marek.Rozacki » 07 paź 2019, 10:05

Ja osobiście polecam skontaktować się z firmą SZB z Katowic, która oferuję szereg zintegrowanych systemów zabezpieczeń. Firma SZB oferuję system kontroli dostępu zbudowany w oparciu o szybkie procesory, elektroniczne urządzenia systemowe do zarządzania kluczami o nazwie EuroDepoKey-S, multisejfy, wpłatomaty, kasośluzy, systemy alarmowe oraz sejfy, kasetki, szafy na broń, kasy pancerne.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów