Artykuły metalowe DQ-PP

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mareczek21
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 12 cze 2012, 9:02
Artykuły metalowe DQ-PP

autor: Mareczek21 » 01 sie 2012, 12:31

Nie wiem czy to dobry temat ale chciałbym się podzielić opinią na temat firmy Dq-PP. Muszę przyznać, że podczas małych robót byłem bardzo mocno uczulony na wybór odpowiedniego asortymentu. Poprzez pocztę pantoflową trafiłem właśnie na tę firmę.
Jestem bardzo zadowolony z obsługi, towar jest bez jakiegokolwiek zarzutu. Do tego obsługa nie siedzi w pracy za karę tylko potrafi dobrze i fachowo doradzić.

Polecam, może komuś akurat przyda się jakaś ciekawa promocja.
:D

DQ-PP
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: DQ-PP » 18 wrz 2014, 7:17

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego tym bardziej jest nam miło widzieć Państwa opinie. Zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu internetowego gdzie można zapoznać się z ofertą promocyjną - dq-pp.pl

Oprócz tego zapraszam do składania zapytań mailowo lub telefonicznie - dla użytkowników forum NA HASŁO FORUM BUDOWLANE GWARANTOWANY RABAT OD 10% NA WSZYSTKIE ARTYKUŁY!!!

marecky78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 01 wrz 2017, 9:43
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: marecky78 » 15 kwie 2019, 9:19

Jeżeli ktoś z was szuka hurtowni materiałów metalowych to polecam kontakt do firmy Metalex w Dąbrowie Górniczej. Firma oferuję sprzedaż takich elementów jak kołki i sworznie,kotwy,nakrętki, nity, osprzęt do lin, podkładki, śruby, wkręty,zawleczki i wiele innych.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: mlekoslaw » 30 kwie 2019, 10:32

Jak czegoś potrzebuję to zamawiam z narzedziabielsko.ig.pl. Kupowałem od nich już kilka razy i narzekać nie mogę. Wybór mają naprawdę duży, a ceny na tle innych firm bardzo konkurencyjne.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: Megiera85 » 16 maja 2019, 21:16

Bardzo dobre artykuły metalowe znajdziemy w firmie firmametalex.pl. Firma Metalex z Dąbrowy Górniczej od 1997 oferuję sprzedaż wyrobów śrubowych, elektronarzędzi i narzędzi budowlanych w najlepszej jakości i cenach.

sague
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 22:20
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: sague » 18 lis 2019, 12:04

Znam doskonale tą firmę Metalex i często zaopatruję się u nich w różne wyroby śrubowe. Firma oferuję bardzo ciekawe ceny i mam wszystko co potrzeba w jednym miejscu.

Joana85
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2020, 11:58
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: Joana85 » 12 lut 2021, 12:37

Kiedyś mąż potrzebował blachy aluminiowe „grube formatki" i pamiętam, że nigdzie nie mógł tego dostać. Szukaliśmy i stacjonarnie i w internecie. Wyszukałam wtedy właśnie fajny sklep z meblami. Jest bardzo dobrze zaopatrzony, a co za tym idzie klient ma duży wybór produktów.

szymek33
Aktywny
Aktywny
Posty: 135
Rejestracja: 05 lis 2016, 9:46
Re: Artykuły metalowe DQ-PP

autor: szymek33 » 21 lut 2021, 14:10

Regularnie kupujemy tego typu blachy do firmy. Świetnie nadają się do obróbki skrawaniem, wykonujemy z nich wysokiej jakości podzespoły (najczęściej na zlecenie klienta) . Sprawdzony sklep, gdzie mają duży wybór jeśli chodzi o grubość formatek i świetną jakość to https://sklep-metale.pl/aluminium/blachy-aluminiowe-grube-formatki . Od jakiegoś czasu nie kupujemy nigdzie indziej tylko tam - gdy nie mają jakiegoś materiału są go w stanie dla klienta zamówić.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów