Miejsce na narzędzia - domek czy skrzynia?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Meisen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 19 paź 2017, 7:59
Re: Miejsce na narzędzia - domek czy skrzynia?

autor: Meisen » 13 gru 2018, 10:43

Im więcej narzędzi posiadamy tym moim zdaniem lepszym wyborem będzie inwestycja w domek, do którego możemy wstawić także inne rzeczy jak rowery czy narzędzia ogrodnicze.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Miejsce na narzędzia - domek czy skrzynia?

autor: budowa876 » 14 kwie 2019, 21:25

Zdecydowanie domek na narzędzia, ponieważ dużo więcej pomieści i będzie wyglądał dużo lepiej w całym ogrodzie. Mnie osobiście podoba się taki https://www.wooder.com/domki-i-altany/d ... xi-264x262 domek z drewna sosnowego, który jest już razem z podłogą. Sprawdziłem też dokładnie, że jest od razu zaimpregnowany, co wpłynie na jego dłuższą trwałość.

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Miejsce na narzędzia - domek czy skrzynia?

autor: Lanss » 17 cze 2019, 10:00

Jeżeli posiadasz środki, które można przeznaczyć na domek zamiast skrzyni, to oczywiście to pierwsze rozwiązanie jest lepsze. Domek ogrodowy jest o wiele bardziej pojemny, łatwiej tam wszystko uporządkować – no same plusy po prostu :). Polecam na przykład sprawdzić sobie takie domki metalowe: https://www.domki-sodas.pl/61-domki-metalowe, świetnie nadają się do takiego zastosowania. Jest to rozwiązanie, z którego sam korzystam i złego słowa o nim nie powiem, bo dobrze mi służy :).

mstawskam
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:43
Re: Miejsce na narzędzia - domek czy skrzynia?

autor: mstawskam » 03 sie 2019, 18:41

U nas domek na narzędzia był strzałem w dziesiątkę. W końcu mam na podwórku porządek i nic nie wala się pod nogami :) Doskonale sprawdzają się też regały paletowe, na których trzymamy wszystkie narzędzia. Oby ten porządek utrzymał się jak najdłużej :)

Awatar użytkownika
helion
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2019, 19:32
Re: Miejsce na narzędzia - domek czy skrzynia?

autor: helion » 03 sie 2019, 19:37

Lepsza skrzynia. Ja większość narzędzi trzymam w garażu. Jak coś potrzebuję to po prostu tam idę i wyciągam.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów