Plisy do biura - jaki producent?

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Plisy do biura - jaki producent?

autor: Borysek11 » 05 kwie 2019, 23:03

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jakiego producenta warto postawić jeżeli chodzi o plisy do biura? Zależy mi na jakości wykonania, szerokiej palecie dostępnych kolorów i dobrych warunkach gwarancyjnych.
Z góry dzięki za podpowiedzi!

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: JoachimKon » 12 kwie 2019, 8:51

No to powinieneś sprawdzisz ofertę sklepu Karnix, gdzie wybór wysokiej jakości plis jest naprawdę szeroki. Do tego nie ma problemów z estetyką, dostępnymi kolorami, czy też ceną bo według mnie jest jak najbardziej konkurencyjna. Z resztą możesz to ocenić sam zaglądając tutaj [Karnix]

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: MajkaRel » 12 kwie 2019, 9:08

JoachimKon pisze:No to powinieneś sprawdzisz ofertę sklepu Karnix, gdzie wybór wysokiej jakości plis jest naprawdę szeroki. Do tego nie ma problemów z estetyką, dostępnymi kolorami, czy też ceną bo według mnie jest jak najbardziej konkurencyjna. Z resztą możesz to ocenić sam zaglądając tutaj [Karnix]


Zgadzam się z odpowiedzią poprzednika, bo rzeczywiście Karnix to producent i sklep do którego warto zajrzeć ze względu na szeroki wybór modeli rolet okiennych oraz palisad, więc tutaj co do jakości i realizacji zamówienia myślę, że nie będziesz miał zastrzeżeń.

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: seba676 » 14 kwie 2019, 16:37

No to może i ja w wolnej chwili sprawdzę jak to u nich wygląda, bo planujemy zmianę miejsca biura i ze wzgledu na dużą ilość okien jednak wolelibyśmy mieć te plisy niż zwykłe metalowe żaluzje.

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: MarcinR33 » 25 kwie 2019, 16:19

I ja podzielam opinie poprzedników, ponieważ doskonale wiem jak ważna jest czasem prywatność oraz spokój podczas pracy. Dlatego my zdecydowaliśmy się na plisy Premium Harmony kolor Wenge [Karnix] Mają dobre ceny, do tego miłą i profesjonalną obsługę sprzedażową oraz terminową obsługą.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: Kacper Biały » 31 maja 2019, 16:33

Spokojnie można też zastosować takie markizy Fakro fakro.pl/innoview/markizy-do-okien-pionowych/. Świetne rozwiązanie, bardzo trwałe, praktyczne i eleganckie. Do tego zapewnia maksymalną prywatność

mstawskam
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:43
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: mstawskam » 27 cze 2019, 23:02

Ja mogę polecić jeszcze plisy od firmy Perfecta z Wrocławia (https://perfecta.pl/oslony-wewnetrzne/zaluzje/). Świetnie chronią przez nadmiernym oświetleniem czy promieniowaniem słonecznym, a do tego wyglądają bardzo estetycznie i nadają wnętrzu charakter. Można umówić się także na bezpłatny pomiar.

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: MajkaRel » 01 lip 2019, 12:21

Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie, może też przekonam szefa bo firanki w biurze to nie najlepsza opcja.

Kamil80
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 05 gru 2019, 8:48
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: Kamil80 » 05 gru 2019, 10:59

Jeśli plisy to firmy surma systemy osłon, maja mnostwo materialow i kolorow do wyboru ;)

elojza
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2014, 8:51
Re: Plisy do biura - jaki producent?

autor: elojza » 03 sty 2020, 8:45

zerknij sobie na plisy NAFI :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów