Meble do kuchni

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Meble do kuchni

autor: robertrys » 21 sty 2019, 13:18

Korzystał może ktoś z zakupu mebli kuchennych na raty jakie oferuje platforma ratalna jestem ciekaw opinii na temat tej firmy.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Meble do kuchni

autor: fiftusiek » 31 sty 2019, 21:02

Jak najbardziej polecam firma godna zaufania. Miałam okazję korzystać z rat oferowanych przez platformę ratalną podczas zakupu mebli kuchennych więc polecam.

qazxsw12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2018, 11:48
Re: Meble do kuchni

autor: qazxsw12 » 31 sty 2019, 21:06

Ja własnie na wiosnę chciałabym zmienić meble kuchenne na takie robione przez stolarza bardzo dobrej jakości aby wytrzymały parę lat. Czy ta ta platforma iRaty.pl obsługuje tego typu sprawy?

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Meble do kuchni

autor: fiftusiek » 31 sty 2019, 21:09

qazxsw12 pisze:Ja własnie na wiosnę chciałabym zmienić meble kuchenne na takie robione przez stolarza bardzo dobrej jakości aby wytrzymały parę lat. Czy ta ta platforma iRaty.pl obsługuje tego typu sprawy?


Tak oczywiście, firma iRaty.pl to platforma oferująca taki kredyt na zakup mebli oczywiście w porównaniu do banków oferują dużo niższe oprocentowanie. Załatwiasz wszystko online na stronie internetowej w parę minut.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Meble do kuchni

autor: robertrys » 31 sty 2019, 21:15

Ja zrobiłem wycenę kilka dni temu i złożyłem wniosek na iRaty.pl. jeśli chodzi o procent to jest dużo niższy niż jakbym brał kredyt w banku, oferta bardzo kusząca polecam.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Meble do kuchni

autor: rannata » 31 sty 2019, 21:44

Najlepsze są meble do kuchni na wymiar. Każda przestrzeń dobrze wykorzystana.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Meble do kuchni

autor: tomi12 » 21 lut 2019, 21:34

Zgadzam się z rannata że do kuchni najlepsze są meble na wymiar które pozwalają na wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. I właśnie dlatego rozglądam się za firmą która spełni wymagania mojej żony . Podobają nam się projekty wykonane na zamówienie. A co wy o nich sądzicie ?

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Meble do kuchni

autor: dariaborowinka » 24 lut 2019, 13:44

My z mezem wybralismy komplet mebli modulowych w salonie agata - ba, moglismy je zamowic na wymiar, wiec oferta juz kompletnie fajna - pan przyjechal pomierzyl zapisal zlozylismy zamowienie, a po 10 dniach ekipa montazowa zamontowala cala kuchnie. Z wyboru jestem zadowolona, bo szafki sa naprawde porzadne, mimo, ze wybralismy opcje lakierowana to odciski nie rzucaja sie w oczy :)

Grzesiekkatowice
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2017, 16:28
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Meble do kuchni

autor: Grzesiekkatowice » 14 kwie 2019, 9:51

Ja to preferuję aby wszystko co jest potrzebne do mieszkania robić na wymiar Począwszy od od szafek do łazienek, szaf i kuchni a skończywszy na schodach. Meble na wymiar wbrew pozorom wcal e nie są droższe od sklepowych jeżeli porównamy wszystkie materiały począwszy od grubości i gramatury płyt.
Modnestol

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Meble do kuchni

autor: nieZadlużony » 14 kwie 2019, 22:33

Ile to kosztuje??

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Meble do kuchni

autor: Domores » 14 kwie 2019, 22:52

nieZadlużony pisze:Ile to kosztuje??

Takie meble robione na wymiar tanio nie wyjdą ale wygląd dopasowanej kuchni.

Salonemon
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2019, 9:13
Re: Meble do kuchni

autor: Salonemon » 16 kwie 2019, 9:19

Zgadzam się z moim przedmówcą, ja również uważam, że podczas urządzania kuchni najlepiej zdecydować się na meble na zamówienie. Tylko wówczas będziemy mieli bowiem gwarancje, że firma dostarczy nam satysfakcjonujące nas meble, które będą idealnie pasować do danej przestrzeni. Choć kuchnia w moim mieszkanku jest malutka, to jednak z pomocą kompetentnej firmy udało mi się świetnie zagospodarować przestrzeń, unikając przy tym efektu ciężkości.

apaczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:24
Re: Meble do kuchni

autor: apaczkaa » 26 kwie 2019, 20:31

Sprawdź sobie w ofercie usługę KDK HOME, zajmują się projektowaniem wnętrz, w tym kuchni, i od razu wykonaniem lub też zakupieniem dla Ciebie gotowych mebli, w zależności od tego, jak wygląda projekt. Moim zdaniem super sprawa, kuchnie robią naprawdę piękne :)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Meble do kuchni

autor: martan » 22 cze 2020, 9:37

Na minus - szklana płyta gazowa - owszem - piękna, ale w utrzymaniu katastrofa; biały zlew GRANITOWY - opcja tania, nawet ładna, ale to samo, co z płytą - katastrofa w utrzymaniu. Na plus - między blatem a szafkami płyta taka, jak blat - dla mnie wygląda super, łatwa w utrzymaniu; dużo szuflad; zagospodarowany każdy skrawek powierzchni - mieszkam w bloku, kuchnie mam małą, meble robiłam na wymiar i wszędzie tam, gdzie zostało trochę miejsca mam zrobione małe szafki, taka pseudo spiżarka na zaprawy ... szuflada do segregowania odpadów - super oszczędnosc miejsca, proeko, no i nie ma syfu dookoła.

Meble zamawialiśmy w krakowskiej firmie Prato https://mebleprato.pl/ oraz jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania szafek kuchennych.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów