Ozonowanie na grzyb i po grzybie

Wilgoć w domu to trudny, ale często spotykany przypadek, szczególnie w starszych budynkach. Jak się jej pozbyć? Co zrobić by mieszkać w suchym, zdrowym domu? Jakie są sposoby osuszania budynków i murów? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi co robić, by pozbyć się wilgoci i jej skutków.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

GregoryX
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:22
Re: Ozonowanie na grzyb i po grzybie

autor: GregoryX » 08 lis 2018, 12:09

Argentina pisze:Ja polecam po prostu oczyszczacz powietrza z nawilzaczem. mam dzieci, które sa uczulone nie tylko na grzyby i pleśnie, ale również na kurz domowy. Lekarstwa to jest jedno, ale własnie oczyszczacz powietrza to drugie.


Również korzystam z takiego rozwiązania, oczyszczacz to już powinien być standard. Sam jestem alergikiem, a do tego takie urządzenia spokojnie radzą sobie z grzybem i pleśnią.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Ozonowanie na grzyb i po grzybie

autor: luiza82 » 10 kwie 2019, 9:36

Jeśli chodzi o wybór dobrego generatora to warto zgłosić się tam ,gdzie się na tym znają. W tym wypadku polecam bitom. Oferują między innymi generatory ozonu przelotowe na komorze otwartej. Ja taki właśnie zakupiłam i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Ozonowanie na grzyb i po grzybie

autor: omel33 » 11 kwie 2019, 19:59

Także niedawno szukałem usług ozonowania dla swojej firmy i musze wam powiedzieć, że nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę świadczącą takie usługi. Na szczęście mi się to udało i znalazłem firmę Airo Zone, które takie usługi świadczy profesjonalnie i szybko więc moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać z ich usług

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Ozonowanie na grzyb i po grzybie

autor: bomba99 » 02 cze 2019, 16:04

Koniecznie sprawdźcie ofertę firmy Profesjonalne Ozonowanie. Słyszałam wiele pochlebnych opinii na ich temat, więc powinni sprostać waszym oczekiwaniom. Widziałam, że mają również w ofercie czyszczenie budynków po pożarze i wiele więcej interesujących usług. Jeśli macie chwilę, to koniecznie sprawdźcie ich ofertę.

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Ozonowanie na grzyb i po grzybie

autor: vato » 21 paź 2019, 12:50

Ja zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się odgrzybianiem pomieszczeń i ozonowaniem ścian i wam też polecam to rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie w Łodzio to zgłoście się do firmy F.H.U Tokarski. Oni się na tym znają.


Wróć do „Osuszanie budynków - wilgoć i grzyb na ścianach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów