Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: JoachimKon » 11 kwie 2019, 14:07

To zależy jeszcze od wielkości łazienki, rozmieszczenia pozostałych elementów itd. Dlatego warto to dokładnie przemyśleć, a dużo łatwiej podjąć odpowiednią decyzję jeżeli możesz sobie porównać różne rozwiązania. Polecam więc zajrzeć do sklepu astershop.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór kabin prysznicowych w dobrej cenie, różnych wymiarach itd. (Ja zdecydowałam się na wersję Altis Line).

Millna
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2019, 11:07
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: Millna » 12 kwie 2019, 11:26

Dzięki za polecenie, szukam własnie czegoś podobnego do swojej łazienki.

Mortimerius
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2018, 13:06
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: Mortimerius » 12 kwie 2019, 15:04

Zerknij sobie jeszcze na produkty Prajs albo z Saloni - mają bardzo wysokiej jakości produkty a najlepiej to myślę, że warto odwiedzać sklepy stacjonarne no bo widzimy z czym mamy do czynienia i nie kupujemy kota w worku (te salony akurat znajdują się w Home Concept w Warszawie)

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: dariaborowinka » 19 kwie 2019, 18:08

a swissliniger.pl sprawdzales ? oni maja naprawde fajna jakosc a ceny nie sa wysokie. my mamy model LINIGER G200 - Spartańsko oszczędny design oraz dwustronnie zaaplikowana powłoka NANO – Easy to Clean ułatwiają utrzymanie tej kabiny w czystości.

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: bartnik1 » 27 lip 2019, 20:20

Tak naprawde ten link na pewno Tobie też pomoze wybrać odpowiednie i własciwe odpowiedzi i podpowiedzi jeśli chodzi o prysznic http://www.e-mieszkanie.pl/tag/prysznic-wielofunkcyjny

Awatar użytkownika
Potulny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 20 kwie 2018, 13:05
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: Potulny » 22 sie 2019, 11:58

Ja widziałam taką w ofercie Sanplast. Ja zamówiłam od tej firmy prysznic typu walk-in.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: ArkadiuszKrol » 22 sie 2019, 18:40

Ja już 2 raz bym się nie zdecydował na kabinę. Ciężko ją utrzymać w czystości.

fikson85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:05
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: fikson85 » 06 wrz 2019, 11:19

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję usługi z zakresu : produkcji kabin WC z HPL, sanitarnych, systemowych, natryskowych, toaletowych, ubikacji,
ścianek giszetowych, szafek ubraniowych, basenowych, szkolnych. Takie usługi oferuję firma Sanipol z Międzyrzecza w woj. lubuskim.

Bewa
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:17
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: Bewa » 12 wrz 2019, 14:57

[quote="ArkadiuszKrol"]Ja już 2 raz bym się nie zdecydował na kabinę. Ciężko ją utrzymać w czystości.[/quote]
Utrzymanie czystości w dużej mierze zleży od kabiny i czy posiada powłokę. Jest wielu producentów którzy oferują kabiny z powłokami.
Weźmy na przykład Radaway który oferuje powłokę ShowerGuard, czy kabina z powłoką Oltens SmartClean ułatwiająca utrzymanie czystości. Te i wiele innych dobrych jakościowo produktów można kupić w sklepie łazienkaplus.pl , a od niedawna oferują tam też usługę montażu jest to bardzo wygodne nie trzeba już szukać montera. Robiłam remont łazienki i zamówiłam u nich prawie wszystko wraz montażem.

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: MaCzeR » 13 wrz 2019, 8:21

No dobrze - półokrągła, wymiary też mniej więcej znane. Wypełnienie szklane - przezroczyste. Przy dowolnym sposobie i wariancie otwierania drzwi, postawiłbym dodatkowo na chromowane profile, które wyglądają wraz z przezroczystym przeszkleniem dość ekskluzywnie.

Osobiście, aby już więcej nie przepłacać i kupić solidny produkt, który posłuży na długie lata (de facto przy takim wydatku lepiej kupić raz, a porządnie...) to wybierałbym z dwóch marek:

  • Marka Excellent
  • Marka New Trendy
To są wieloletni producenci najróżniejszych kabin, których produktówka modeli liczona jest w tysiącach. Dodatkowo oferują coś takiego jak specjalna powłoka ochronna, która ułatwia czyszczenie - tutaj akurat nawiązuje do tego co napisała wczoraj Bewa.

EricCartman69
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 wrz 2021, 12:41
Re: Jakiej firmy kabina prysznicowa półokrągła ?

autor: EricCartman69 » 09 wrz 2021, 9:34

Niedawno kupiłem se nieruchomość w stanie deweloperskim i do łazienki wziąłem taką kabinę.
Obrazek
Nie jest to do końca półokrągła kabina ale wygląda nawet lepiej, bo całe życie miałem półokrągłe. Ja kupowałem na stronie przez stronę bo mam blisko do nich ale zobacz też w marketach budowlanych, może mają takie.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów