Program do firmy budowlanej

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Program do firmy budowlanej

autor: agus123 » 10 kwie 2019, 11:41

Siemnako, rozmyślam nad małą firmą budowlaną. Jak to wygląda od strony księgowości? Dużo papierologii jest? Jak do tego podejśc najlepiej?

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Re: Program do firmy budowlanej

autor: kitti32 » 10 kwie 2019, 12:10

Jeżeli nie jesteś doświadczony z zakresu prowadzenia księgowości w firmie to może zdecyduj się na jakieś ciekawe oprogramowanie? Samodzielna księgowośc uczy przydatnych w biznesie umiejętności. Sprawdz sobie może [wFirma] . Takie oprogramowanie da Ci dużo możliwości w zarządzaniu zespołem jak np. sporządzanie umów czy dokumentacja do ZUS.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Program do firmy budowlanej

autor: agus123 » 10 kwie 2019, 12:26

kitti32, a czy ten program jest prosty w obsłudze? Jak wygląda korzystanie z niego?

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Program do firmy budowlanej

autor: rozalia » 10 kwie 2019, 12:31

Trzeba poszukać, choć to też będzie zależeć od tego, co jest potrzebne

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Program do firmy budowlanej

autor: duffy22 » 10 kwie 2019, 13:04

agus123 pisze:kitti32, a czy ten program jest prosty w obsłudze? Jak wygląda korzystanie z niego?



wfirma.pl jest wspierana przez ekspertów. Możesz liczyc na ich pomoc, dodatkowo cały program jest bardzo przyjemny dla oka i ma bardzo ładny i czytelny interfejs. Myślę że nie będziesz miec problemów z opanowaniem go. Jeżeli chodzi natomiast o ten system kadr i płac to pamietam, że była tam fajna możliwośc ewidencji czasu pracy.

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Re: Program do firmy budowlanej

autor: dariawaria » 11 kwie 2019, 11:29

to skoro już o programach mowa, chciałabym by moja firma a właściwie informacje o niej zostały skasowane z sieci. z mojej strony więc pytanie jak zniknąć z internetu? Czy jest program, który zrobi to za mnie czy musze znaleźć firmę, która oferuje takowe usługi?

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Program do firmy budowlanej

autor: KowalskaA » 15 kwie 2019, 10:12

Myślę, że tu także może wam pomóc firma ccontrols która jest dystrybutorem oprogramowania inżynierskiego CAD/EAD od wiodących producentów na świecie. Wiadomo, że prawidłowe funkcjonowanie firmy, codzienne prace są uzależnione od takich właśnie oprogramowań. W tym miejscu postawicie na sprawdzone i indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Luiza1
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 mar 2019, 20:29
Re: Program do firmy budowlanej

autor: Luiza1 » 16 kwie 2019, 22:11

Nawiązując do dyskusji dotyczącej programu wFirma.pl - ja bym zwróciła uwagę na różnorodność i funkcjonalność narzędzi, jakie oferuje ten portal, szczególnie ważny jest moim zdaniem program do księgowania oraz kadr i płac: [wFirma]
Program umożliwia tworzenie wszystkich umów online, prowadzenie akt osobowych w postaci elektronicznej, a dodatkowo jest zintegrowany z ZUS.
Przez 30 dni można korzystać za darmo, taki okres testowy :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Program do firmy budowlanej

autor: smichalek » 26 sie 2019, 6:18

Było już sporo powiedziane na ten temat. Macie system Berberis, który robi naprawdę dużą różnicę. Teraz kwestia postawienia na odpowiednią jego wersję i możecie na poważnie korzystać. Generalnie kawał solidnej i sprawdzonej usługi. Jeśli wszystko zostanie w niej odpowiednio zrealizowane, to uzyskacie znakomity efekt. Działajcie.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Program do firmy budowlanej

autor: monikabert90 » 26 sie 2019, 9:03

Skoro już o programach dla firm mowa, to chciałam Was zapytać, czy ktoś z Was korzysta może z nowoczesnego oprogramowania od firmy Primesoft? I jak wrażenia? Warto było wdrożyć te systemy w przedsiębiorstwie? Rzeczywiście ułatwiają Wam one pracę?

asphodel88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 sie 2019, 14:30
Re: Program do firmy budowlanej

autor: asphodel88 » 27 sie 2019, 12:30

Podpinam się do pytania o Primesoft

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Program do firmy budowlanej

autor: smichalek » 25 wrz 2019, 6:21

Do zarządzania firmą wystarczy Berberis. Macie moduły magazynowe, planowania, kontroli, marketingu i w zasadzie wszystko, co istotne. Dalej to już jedynie kwestia takiego dopasowania tych wszystkich elementów, żeby różnica była zauważalna. Z naszego doświadczenia - ciężko mi sobie wyobrazić pracę bez wsparcia takich rozwiązań.

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Program do firmy budowlanej

autor: Tomek_Domek » 10 lis 2019, 10:32

Najlepiej to na początek wyposażyć się w jakiś prosty program, który pomoże nam ogarnąć księgowość. Ten program Rachmistrz nexo jest dość uproszczony i według mnie najbardziej wart uwagi, każdy powinnien sobie z nim poradzić, a jeśli nie to w sieci jest sporo kursów dostępnych.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Program do firmy budowlanej

autor: smichalek » 12 lis 2019, 7:18

Na pewno Berberis - o tym już było sporo napisane i po prostu sami widzimy, jakie to ma znaczenie. W tym systemie są wszystkie istotne rozwiązania, a dalej to już kwestia podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Jeśli w systemie macie funkcje dopasowane pod waszą działalność, to też zauważycie pozytywną zmianę in plus.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Gotowe projekty domów