Stół do jadalni rozkładany

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Stół do jadalni rozkładany

autor: robertrys » 07 mar 2019, 11:26

Szukam stołu do jadalni rozkładanego, który pomieści do 10 osób, a na co dzień będzie służył rodzinie 3 osobowej podczas spożywania posiłków.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: aga01 » 09 mar 2019, 12:16

Zakup takiego stołu to raczej żaden problem. Ja mam fajny dwukolorowy nord od king home ze superwnetrze.pl Możesz zajrzec do nich jest w czym wybierać, a i ceny mają bardzo przystępne. My za swój płaciliśmy trochę ponad tysiąc ale jest z drewna i to dębowego, więc jak za tak dobry materiał to całkiem tanio, a zrobiony jest porządnie.
agadys

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: fiftusiek » 10 mar 2019, 14:29

My mamy taki Obrazek bardzo malutki stolik który pomieści 4 osoby a jak trzeba to można go rozłożyć, aż dla 10 osób polecam. Zamawiałam go online w sklepie https://www.batdom.pl/stoly.ehtml Zerknij może jeszcze są w ofercie.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2019, 10:20 przez fiftusiek, łącznie zmieniany 1 raz.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: lideropinii » 10 mar 2019, 17:11

Zdecydowanie lepsza opcja, szczególnie przy małych wnętrzach, niż duży stół nierozkładany.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: robertrys » 13 mar 2019, 10:24

Właśnie taki stół jak poleca fiftusiek szukam.
Mam małe wnętrze także na duży stół nie mogę sobie pozwolić strasznie ciasno by było.
Jeszcze interesuje mnie jakość w tym sklepie batdom.pl?

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: lideropinii » 15 mar 2019, 15:52

Dobór krzeseł do stołu, żeby to było kompletne tez ma istotne znaczenie.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

KaśkaSo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 09 lis 2018, 14:43
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: KaśkaSo » 17 mar 2019, 12:33

Moja znajoma niedawno wykańczała kuchnię i zdecydowała się na drewniane blaty kuchenne, a do tego drewniany stół do jadalni, która jest połączona z kuchnią. Jakoś wcześniej nie zwracałam uwagi na stoły, ale ten jej zrobił na mnie ogromne wrażenie i sama zastanawiam się nad wymianą. Same zobaczcie http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/stoly/ te stoły nie tylko bardzo dobrze się prezentują, ale są też solidne i będą długo służyć.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: fiftusiek » 22 mar 2019, 9:20

robertrys pisze:Właśnie taki stół jak poleca fiftusiek szukam.
Mam małe wnętrze także na duży stół nie mogę sobie pozwolić strasznie ciasno by było.
Jeszcze interesuje mnie jakość w tym sklepie batdom.pl?



Nie ma obaw co do jakości mebli ze sklepu batdom. Mamy już kilka lat i nic poważnego z nimi się nie dzieje. Meble bardzo wytrzymałe naprawdę polecam.

qazxsw12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2018, 11:48
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: qazxsw12 » 22 mar 2019, 9:26

Ja również od niedawna posiadam stół z krzesłami w jadalni ze sklepu batdom.pl i nie mam zastrzeżeń co do niego. Stół bardzo wytrzymały, w wyjątkowych sytuacjach pomieści aż 10 osób, a na co dzień służy nam 3 osobowej rodzinie miło spędzać czas podczas posiłków.

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: ChybaRyba1 » 22 mar 2019, 15:11

Uważam, że warto zainwestować w solidne meble - te kupione w sieciówkach często rozpadają się po krótkim czasie.

Ciekawym rozwiązaniem są meble Loft Decora - jest to polski producent mebli industrialnych.

Dzięki ich prostemu wykonaniu jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że meble mogą się uszkodzić. Meble tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykorzystanych materiałów.

Pozdrawiam!

KaśkaSo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 09 lis 2018, 14:43
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: KaśkaSo » 27 mar 2019, 10:03

Moja znajoma niedawno wykańczała kuchnię i zdecydowała się na drewniane blaty kuchenne, a do tego drewniany stół do jadalni, która jest połączona z kuchnią. Jakoś wcześniej nie zwracałam uwagi na stoły, ale ten jej zrobił na mnie ogromne wrażenie i sama zastanawiam się nad wymianą. Same zobaczcie http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/stoly/ te stoły nie tylko bardzo dobrze się prezentują, ale są też solidne i będą długo służyć.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Stół do jadalni rozkładany

autor: Złotowłosa » 08 kwie 2019, 11:12

Sama ostatnio przeglądałam sobie takie stoły w sklepach w moim mieście ale nie widziałam sporego wyboru. Najwięcej jest tradycyjnych, rozkładanych zwykle o wiele mniej, a takie są przecież najbardziej praktyczne (szczególnie jeśli organizujemy domowe przyjęcia a nie chcemy mieć cały czas wielkiego stołu, który zajmuje sporo miejsca).

Polecam zajrzeć sobie do sklepu Edinos. W sklepie mają bardzo dużo rozkładanych modeli stołów:
Obrazek
Obrazek

Nowoczesne, jak i tradycyjne.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów