Pożyczka na remont

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Pożyczka na remont

autor: budowa876 » 18 lis 2018, 11:22

Skorzystaj sobie z oferty kokos. Myślę, że możesz być zadowolony i myślę, że spodobają Ci się warunki, ponieważ strona przygotowuje tylko najlepsze propozycje, abyś był z tej pożyczki zadowolony. Wystarczy tylko sprawdzić. Wypełnienie formularza nie zajmuje dużo czasu.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Pożyczka na remont

autor: jeremi_ » 29 lis 2018, 20:13

Ja niestety musiałem zrobić generalny remont i bez kredytu nie udałoby mi się to bez . Skorzystałem z kredyt123 oferty kredytu gotówkowego bo zaoferowano mi dobre warunki , niskie oprocentowanie oraz zrozumiałą umowę.

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Pożyczka na remont

autor: nieZadlużony » 17 sty 2019, 20:22

Mi w trakcie remontu brakło pieniędzy na zakup części płytek :/ Potrzebowałem bardzo szybko gotówki i przypomniałem sobie, że ostatnio czytałem artykuł właśnie o szybkich pożyczkach. Postanowiłem wziąć właśnie taką pożyczkę online. Wypełniłem wniosek, szybko dostałem pozytywną odpowiedź i pieniądze były w kilka minut na koncie! Wszystko zajęło dosłownie 20 minut, super sprawa :D

adrian422
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:09
Re: Pożyczka na remont

autor: adrian422 » 19 mar 2019, 12:35

Ja musiałem skorzystać z pożyczki na dowód bo musiałem zapłacić wykonawcom, skorzystałem z rankingu a pożyczkę na koncie miałem w 30 minut. Polecam.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Pożyczka na remont

autor: malaka » 19 mar 2019, 12:49

Na remont najszybciej byłoby wziąć pożyczkę przez internet. Trzeba tylko wiedzieć, z jakimi kosztami to się wiąże.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Pożyczka na remont

autor: bomba99 » 26 mar 2019, 19:55

Zastanawiam się właśnie nad pożyczką i przyznam szczerze, że wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat pożyczek od Asa. Korzystaliście już z ich pomocy? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, ale osobiście dowiedziałam się, że mają zawsze najlepsze propozycje.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Pożyczka na remont

autor: builder11 » 01 kwie 2019, 9:04

Jak chcemy mieć szybkie pieniądze na jakikolwiek cel to też linia finansowania finiata się nam sprawdzi. Dzięki niej możemy korzystać z pieniędzy kiedy chcemy. Dość elastyczne warunki spłaty oferuje taka opcja.

Mendzelejew001
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 01 mar 2018, 13:34
Re: Pożyczka na remont

autor: Mendzelejew001 » 01 kwie 2019, 10:28

Sa sytuacje które nie cierpią zwłoki i będziecie musieli załatwić remont dosłownie na wczoraj. Wtedy trzeba będzie poszukać bardzo szybkich pożyczek, pewnie chwilówek. Mnie ostatnio zaciekawił artykuł pożyczki na czek giro zgodnie z nim osoby nie mające konta w banku będą mogły otrzymać pozyczkę

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Pożyczka na remont

autor: swen » 08 kwie 2019, 10:00

Obecnie na rynku możesz znaleźć wiele ofert różnych pożyczek. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe. Na sprintcash znajdziesz kilka ofert znanych firm w jednym miejscu, przez co znacznie łatwiej będzie się na coś konkretnego zdecydować. Taka pożyczka to dla niejednej osoby jedyna szansa na załatanie domowego budżetu lub pozyskanie środków na jakiś nieprzewidziany wydatek.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Pożyczka na remont

autor: Adamila021 » 08 kwie 2019, 15:04

Tu chyba nie będą w gre wchodzić jakieś wielkie kwoty. A co do tego to takie firmy pożyczkowe jak pożyczka plus będą najlepszą opcją na pozyczki przez internet. W tej firmie znajdziecie chwilówki do 8 tysięcy złotych

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Pożyczka na remont

autor: DarkElf » 11 kwie 2019, 19:00

Szybka pożyczka na remont to rzeczywiście wydaje się naprawdę dobre rozwiązanie, jednak to co chciałbym Wam polecić przed podjęciem decyzji to przeczytajcie sobie artykuły na ten temat. Dla mnie okazały się one naprawdę bardzo pomocne i wydaje m się, że warto poświęcić parę minut na zagłębienie się w ten temat. Na pewno nic na tym nie stracicie, a można tylko zyskać ;)

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Pożyczka na remont

autor: nieZadlużony » 15 kwie 2019, 19:21

Pożyczki potrafią czasem naprawdę pomóc w życiu! Sam dwa razy brałem już pożyczkę online i jestem naprawdę zadowolony. Najważniejszych rzeczy o pożyczkach dowiedziałem się z netu. To moje ulubione, fachowe źródło informacji o chwilówkach i pożyczkach.

gienek12
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2019, 20:26
Re: Pożyczka na remont

autor: gienek12 » 15 kwie 2019, 20:30

Jeśli chcecie się doszkolić w temacie pożyczek bądź też zrobić sobie szybka analizę tego, co teraz oferują nam banki i instytucje pozabankowe to warto sprawdzić odpowiednie strony których lektura pomogła podjąć decyzję co do pożyczki na dowód.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów