Nasze nowe biuro :-)

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Gibran4
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 03 paź 2018, 7:41
Re: Nasze nowe biuro :-)

autor: Gibran4 » 18 mar 2019, 22:00

Może niekoniecznie od razu trzeba wynajmować biuro i wydawać sporo pieniędzy na comiesięczne opłaty. Biura na godziny, na konkretne dni to opcja od http://workingclub.pl Jeżeli macie potrzebe spędzania czasu w biurze to po prostu decydujecie się na wynajem powierzchni biurowej

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Nasze nowe biuro :-)

autor: FotoNaRame » 08 kwie 2019, 9:16

Warto pomyśleć również o odpowiedniej aranżacji biura , tutaj fajnym motywem będzie z pewnością fototapeta, akurat u nas znajdziecie ich szeroki wybór, warto zerknąć.

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Nasze nowe biuro :-)

autor: KowalskaA » 15 kwie 2019, 17:30

Otóż to. Dobra aranżacja to wygodna praca i przyjemne przebywanie w biurze. Jeżeli chcecie zrobić to raz a dobrze to zdecydujcie się na pomoc profesjonalnych firm od takich zadań. W http://mikomaxsmartoffice.com/pl/ możecie liczyć na projektowanie wnętrza biura oraz meblowanie. Ich oferta to przemyślane, ergonomiczne realizacje. Również wyposażycie u nich swoje biuro w strefę relaksu, czy też specjalne budki telefoniczne. Według mnie warto stawiać na pomoc tego typu firm

dominho555
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:21
Re: Nasze nowe biuro :-)

autor: dominho555 » 29 maja 2020, 15:25

Jeśli chodzi o aranżacje biura to projekt mojego biura przygotowała firma 4 strony wnętrza. Muszę przyznać, że choć na początku byłem sceptyczny co do skorzystania z usług projektantów, tak efekt współpracy z nimi jest oszałamiający. Współpraca z tą ekipą to była czysta przyjemność, a samo biuro wygląda nowocześnie, a zarazem minimalistycznie. Dokładnie tak jak sobie wymarzyłem.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Nasze nowe biuro :-)

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 lip 2020, 13:33

Szanowni Państwo,
Do dekoracji niektórych ścian warto wykorzystać tynk mineralny Magnat Beton Style lub farbę strukturalną Glinka Wenecka. Obie struktury dekoracyjne dają szybki efekt i pięknie się prezentują zarówno w klasycznych, jak również w nowoczesnych biurach. Można je aplikować na podłoża gipsowe, cementowo-wapienne, wykończone płytami GK. Charakteryzują się łatwością aplikacji, wydajnością, długim czasem obróbki, dobrze współgrają z innymi materiałami wykończeniowymi.

MariuszMarcz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2020, 10:55
Re: Nasze nowe biuro :-)

autor: MariuszMarcz » 13 sie 2020, 8:50

Świetnie! W takim biurze aż chce się pracować


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów