Metody ocieplania

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Metody ocieplania

autor: miki789 » 28 lut 2019, 15:45

Jak oceniacie obecnie dostępne metody ocieplania nieruchomości. Szczególnie chciałbym się skupić na omówieniu zalet pianki poliuretanowej, poznać wasze opinie. Przymierzam się do podobnej inwestycji. Dodatkowe komentarze jednak nie zaszkodzą :)

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: metody ocieplania

autor: Kriss9 » 11 mar 2019, 11:15

Aplikowałem u siebie piankę amerykańską QuadFoam500. Dobre opinie o niej czytałem na forach zagranicznych pierwotnie i zastanawiałem się, czy jest jakiś podmiot, który w Polsce dostarcza. Okazało się, że tak i jedyny, jaki udało mi się znaleźć to Doskonała Izolacja. O tyle ciekawa kwestia, że do zastosowania w minusowych temperaturach, np. na poddaszu, co było ogromnym ułatwieniem przy podjęciu ostatecznej decyzji. Bałem się zimy, ale nie ma powodu żadnego z takim komponentem. Co jeszcze? Warstwa akustyczna na plus na pewno. Powietrza nie przepuszcza. Warunki techniczne dla budownictwa energooszczędnego zachowane. Mogę na życzenie podesłać fotki, jak ktoś będzie chciał z wykończenia. Pozdrawiam.

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: metody ocieplania

autor: King-Dom » 07 kwie 2019, 16:16

Różnorodne możliwości wykorzystania owego materiału sprawiły, iż na rynku pojawiło się wiele rodzajów pianki pur. Bez wątpienia jest to pierwszy istotny czynnik wpływający na koszt wykonania termoizolacji. Dlatego przed dokonaniem wyboru konkretnej ekipy fachowców warto dopytać o parametry techniczne, którymi wyróżnia się stosowana przez nich izolacja z pianki poliuretanowej. Pozdrawiam
Lepiej raz a dobrze.


Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów