Wywóz szamba - Warszawa

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Wywóz szamba - Warszawa

autor: emsti » 15 maja 2018, 10:33

Możecie polecić jakieś firmy, najlepiej z Warszawy które zajmują się wywożeniem szamba? Szambo o pojemności 8 m3.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: tetate » 15 maja 2018, 12:13

Oj, takich firm jest całkiem dużo.
Można przebierać w ofertach. Szukaj na tych wszystkich portalach ogłoszeniowych, jest przecież tego całkiem dużo.
Jeżeli chodzi o koszta, to z tego co wiem, to trzeba się indywidualnie dogadywać, bo zależą głównie od odległości.
Na http://hydroservice.org/ znajdziesz namiar na firmę, która zajmuje się tego typu usługami.

Sklep-Instalgrunt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2018, 6:57
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: Sklep-Instalgrunt » 17 maja 2018, 7:04

Dokładnie tak jak powyżej, tego typu firm zajmujących się wywozem nieczystości jest naprawdę sporo i masz pod tym kątem szeroki wybór. Warto moim zdaniem zastanowić się również nad przydomowa oczyszczalnią ścieków, tego typu rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści.

ZamowMariana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2018, 10:17
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: ZamowMariana » 29 sty 2019, 11:38

Jestem Marian i mogę nieskromnie polecieć moją firmę: https://zamowmariana.pl/ Wywozimy szambo beczkowozami o pojemności 10m3 i 20m3.
Najlepiej do mnie zadzwońcie. Złapiecie mnie pod numerem telefonu - 669 939 999
Ustalimy, co i jak, tzn. jaki termin Wam odpowiada i ile to będzie kosztować.
Zapraszam!

ZamowMariana
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 20 lis 2018, 10:17
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: ZamowMariana » 27 mar 2019, 9:31

Segregacja i recykling to dziś podstawa. Wiem, bo wywożę odpady i często widzę walający się gruz po posesji i dzikie wysypiska. Przepisy to jedno, ale potrzebna jest jeszcze świadomość ekologiczna w narodzie. Jaka jest, każdy widzi.

Sklep-Instalgrunt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2018, 6:57
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: Sklep-Instalgrunt » 07 kwie 2019, 11:01

Warto pomyśleć także o modernizacjach i zainteresować sie głębiej przydomową oczyszczalnią ścieków. Jest ona zdecydowanie lepsza niż szambo.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: aleksandra1977 » 22 maja 2019, 20:35

My dopiero przygotowujemy się do wyboru szamba i zastanawiam się czy wybrać plastikowe czy może jednak szambo betonowe? Słyszałam, że Betonex - wytwarza bardzo dobrej jakości zbiorniki, które są wytrzymałe i niezawodne w swojej konstrukcji. Do tego jest udzielana gwarancja i oczywiście dostarczana niezbędna dokumentacja. A wy jakie szambo macie u siebie?

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: celia.celia84 » 06 cze 2019, 20:50

My dopiero przygotowujemy się do montażu pierwszego w życiu szamba i trochę mnie to przeraża, bo nie wiem jak sie do tego zabrać. Dobrze, że trochę informacji znalazłam na blogu. Dzięki temu już wiem więcej na temat samego wyboru szamba jak i jego użytkowania. Najbardziej martwi mnie dobór pojemności, żeby wywóz nie odbywał się zbyt często. Myślę też, żeby zakupić czujnik poziomu szamba, żeby mnie nie zaskoczyło :D

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: rozalia » 13 cze 2019, 7:29

Najlepiej sprawdź jakie w ogóle są firmy, które się zajmują tym na twoim terenie. Sądzę, że wybór nie powinien być aż tak szeroki

robertnowaczynski
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 25 mar 2015, 17:01
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: robertnowaczynski » 10 gru 2019, 10:23

Jeżeli wywóz szamba to polecam skontaktować się z firmą Geanova. Firma oferuję takie usługi jak : wywóz i utylizację nieczystości, monitoring kanalizacji, czyszczenie separatorów ropopochodnych oraz separatorów tłuszczu oraz czyszczenie kanalizacji. Firma oferuje bardzo dobre ceny i szybką realizację zleceń.

sanqi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 10:05
Re: Wywóz szamba - Warszawa

autor: sanqi » 07 cze 2020, 10:08

Problematyczny jest dla mnie temat pozbywania się oleju przepracowanego, czytałem, że firma musi mieć jakieś specjalne pozwolenia?


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów