Kurier?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Szeregowy30
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 paź 2017, 11:53
Kurier?

autor: Szeregowy30 » 31 lip 2018, 8:11

Wita, słuchajcie wystawiłem przedmiot, kupiła go pewna pani i teraz problem, czym to wysłać ?

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Kurier?

autor: bobik5 » 31 lip 2018, 19:56

jasne że kurierem ale lepiej sobie korzystać z usług pośredników bo zwyczajnie mają lepsze ceny a wiadomo każdy chce by był to tani kurier, bo nie warto przepłacać totalnie skoro usługi niczym się nie różnią jeżeli chodzi o różnorodność. Natomiast jeżeli chodzi o jakość i profesjonalizm to takie firmy mają bardzo wysoko postawioną poprzeczkę.

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Kurier?

autor: Tymoteusz1 » 03 sie 2018, 18:29

W takiej sytuacji najlepiej sprawdzić, jaki kurier będzie najbardziej opłacalny. Ja za każdym razem robię to poprzez portal Furgonetka. Dzięki temu przekonałem się, że DHL jest w stanie obsłużyć mnie najmniejszym kosztem. Zobacz, jak to wyjdzie u Ciebie.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Kurier?

autor: arek_ch » 12 sie 2018, 22:09

Najlepiej będzie wysłać przesyłkę kurierem - możesz go wezwać za pośrednictwem Sendit. To broker kurierski, który ma mega tanie przesyłki. Korzystam z niego za każdym razem, gdy muszę coś wysłać :).

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Kurier?

autor: kordoba » 13 sie 2018, 12:11

Zajrzyj sobie koniecznie na stronę jednego z brokerów usług kurierskich. Tam na pewno nie będziesz miał problemu ze znalezieniem kuriera. Wybierz tę firmę kurierską, która zaoferuje Ci najkorzystniejsze warunki, nie tylko cenowe.

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: Kurier?

autor: KolosRes22 » 26 sie 2018, 15:31

My w dużej mierze prowadzimy sprzedaż produktów w internecie i potrzebowaliśmy firmy, która będzie w stanie zadbać o pełną realizację usług kurierskich również w konkurencyjnych dla nas cenach. Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na wybór firmy która ma dobrze rozbudowaną ilość punktów oraz dbają o najwyższą jakość realizacji i współpracy z firmami transportowymi.

Grażyna80
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:52
Re: Kurier?

autor: Grażyna80 » 27 sie 2018, 10:32

Bardzo dobrze i profesjonalnie świadczy swoje usługi firma UPS ja również współpracuję z nimi ze względu na sklep i nie mogę złego słowa na nich powiedzieć zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo konkurencyjne ceny.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Kurier?

autor: agus123 » 10 mar 2019, 21:49

Wysyłanie kurierem jest bardzo dobrym szybkim rozwiązaniem i wcale nie musi byc drogie. Kurier dostaje zlecenia podczas dnia pracy i ustawia pracę tak by tego samego dnia dojechac po paczkę. Można zamawiac kurierów np. z furgonetka.pl . Masz tam ciekawy i prosty system zamawiania i dodatkowo dhl śledzenie paczki.

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Kurier?

autor: fire » 22 mar 2019, 14:23

Słyszałam, że tani kurier Geis ma dobre opinie jeśli chodzi o ceny i terminowość. Za jego pośrednictwem można nadawać paczki oraz palety

TopProduct
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:21
Re: Kurier?

autor: TopProduct » 26 mar 2019, 10:35

Ja zawsze sprawdzam cennik kilku firm kurierskich oraz czytam opinie na ich temat, po czym dopiero decyduje się na to z usług którego z nich skorzystać. Tak czy inaczej jest to dobra i bardzo wygodna opcja w porównaniu do poczty polskiej.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Kurier?

autor: omel33 » 26 mar 2019, 10:48

Według mnie jeśli zamierzasz wysłać paczkę kurierem, najlepiej jest skorzystać z brokera kurierskiego. Możesz bez problemu sprawdzić u niego koszta wysłania paczki za pośrednictwem różnych firm kurierskich i wybrać tą, któa najbardziej Ci odpowiada

krzysztof159
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43
Kontaktowanie:
Re: Kurier?

autor: krzysztof159 » 04 kwie 2019, 13:59

Jeśli to coś stosunkowo mało wartościowego - wystarczy Poczta Polska. Droższe rzeczy lepiej kurierem za pobraniem.
Do zadań specjalnych czeka "man with van" czyli stosunkowo ekskluzywny jak na polskie warunki transport ekspresowy który na codzienne zastosowania będzie raczej zbyt drogi, chyba że mamy nadać przesyłkę rodem z filmów sensacyjnych 8)

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Kurier?

autor: tekla62 » 26 kwie 2019, 11:12

Co do wyboru kuriera to ja długo szukałam firmy która będzie niezawodna i rzetelna oraz profesjonalna. W końcu zdecydowałam się na AW-Polska bo po kilku wysyłkach w kraju i za granicę widziałam że dostarczają na czas i wszystkie przesyłki dotarły w dobrym stanie. A teraz z tym to jest różnie, tyle jest firm kurierskich. Także polecam ich wam bo są dobrym wyborem, z fajnymi cenami.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów