Naprawa posadzki betonowej

Fundament może być wykonany z różnych materiałów, a jego poprawne wykonanie jest podstawą budowy domu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jakiego materiału użyć do budowy swojego domu to w tym dziale z pewnością poznasz zalety i wady różnych materiałów i rodzajów fundamentów.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

QbikP
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 20:12
Naprawa posadzki betonowej

autor: QbikP » 02 kwie 2019, 20:25

Witam,

Prosilbym o poradę. Jestem po osuszaniu mieszkania metodą podtynkową. Wiąże się to z tym, że w kilku miejscach pod panelami w podlodzę tworzy się otwory aż do styropianu. Cześć otworów jest też w ścianie na granicy z podłogą. Otwory o głębokości 8 cm (wylewka betonowa 5 cm i strpian 3 cm). Przy ścianach mniej więcej podobnej wielkości otwory. Moje pytanie jest takie: czym naprawić te otwory. Poradzono mi że może być zaprawa murarsko-tynkarska z uwagi na uniwersalność (podłoga i ściany). Mam wątpliwości ponieważ dziura ma 8 cm a tutaj podają że warstwy mają mieć max 2 cm.
Druga sprawa to ten styropian. Muszę go odtworzyć czy wystarczy że całkowicie zaleje dziure? Dziękuje za pomoc.

Wróć do „Fundamenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów