Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: Redakcja » 29 mar 2016, 11:24

Łazienkę urządzamy na kilka-, kilkanaście lat. Podpowiadamy jak urządzić łazienkę, żeby jej wystrój przetrwał próbę czasu. Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację >>
Redakcja

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: ostrow » 09 kwie 2016, 17:16

dużo ciekawych inspiracji jak urzadzić funkcjonalnie łazienke można znaleźć na stronie roca.pl

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: majeczkaa » 26 lut 2019, 19:31

Ja też fajne inspiracje znalazłam w salonie Bokaro, mają świetne aranżacje, dużo tego i na prawdę wiele pomysłów wykorzystałam u siebie.

Awatar użytkownika
oleba
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:40
Lokalizacja: Piaseczno
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: oleba » 27 lut 2019, 6:33

Ponadczasowa łazienka to taka która kolorystycznie jest neutralna a ustawienie sprzętów optymalnie skonfigurowane , na przykład : Obrazekhttps://oleba.pl/metamorfoza-lazienki/

WeronikaNova
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2019, 22:01
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: WeronikaNova » 27 lut 2019, 22:05

Ponadczasowa łazienka powinna być stylowa i funkcjonalna. Czasami warto nawet trochę zaszaleć: https://www.pinterest.de/ceramespl/ciek ... nt%C3%B3w/

nowy-lokator
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2019, 14:14
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: nowy-lokator » 07 mar 2019, 14:29

Temat bardzo mi znany. Sam urządzałem łazienkę kilka miesięcy temu. Łazienka nie była odnawiana kilka ładnych lat. Postanowiłem to zmienić. Moja łazienka ma ograniczoną przestrzeń, dlatego chciałem ją jakoś wizualnie powiększyć. Znalazłem świetne rozwiązanie i skorzystałem z opcji zakupienie umywalki na zamówienie. Moje wnętrze nieco się powiększyło. Ponieważ nie musiałem projektować łazienki pod umywalkę :) Do dodatkowo zmieniłem nieco wystrój i dodatki. Dodatkami zajęła się moja żona - ma do tego większy talent niż ja :D

PomagamyUrzadzac
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2019, 20:25
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: PomagamyUrzadzac » 13 mar 2019, 20:28

29-31 marca w Warszawie podczas dni otwartych architekci za darmo doradzą Ci jak Ty możesz urzadzić swoja łazienkę jako ponad czasową. Więcej szczegółów: [więcej na Facebooku]

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: lideropinii » 15 mar 2019, 16:02

Po inspiracje zapraszamy też na nasze stoisku na regularnie odbywających się w stolicy targach nieruchomości. Zapraszamy

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 02 kwie 2019, 14:27

Uniwersalna łazienka, pewnie jest na nią jakiś przepis, ale czy jednocześnie nie będzie ona nudna i nijaka? Bo jeśli użyjemy uniwersalnej kolorystyki (biel, szarość?), urządzeń o neutralnych kształtach i niewyszukanych płytek ceramicznych lub gresu, to stworzymy wnętrze, które być może oprze się czasowi, ale nie będzie ani ciekawe, ani pomysłowe. Łazienka tak jak inne pomieszczenia w domu podlega trendom i nawet jeśli zdecydujemy się stałe elementy jej wyposażenia pozostawić szablonowe, to może warto np. kolorem ścian i dodatków stworzyć przestrzeń indywidualną i wyrazistą? A kolor łatwo przecież zmienić.
5.jpg
5a.jpg

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: Big09 » 02 kwie 2019, 19:34

Ciekawy kolor :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: karolinamak » 15 kwie 2019, 20:20

Teraz firmy oferują coraz to ciekawsze rozwiązania, ja jak zobaczyłam asortyment od tej firmy to się zachwyciłam - http://swissliniger.pl/ Da się stworzyć naprawdę przepiękne wnętrza w łazience a przy tym bardzo praktyczne

Joli11
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:56
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: Joli11 » 25 kwie 2019, 9:29

Lubię nowoczesne wnętrza i taką też mam łazienkę. Warto ją urządzić w niepowtarzalny sposób ale też musi być praktyczna. Na ścianach mam ceramikę o geometrycznych wzorach, na toalecie nakładkę biobidet, prysznic walki in oraz proste białe szafki z gładkimi drzwiczkami pokrytymi fornirem.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: Baśka74 » 26 kwie 2019, 12:53

Jeśli chodzi o armaturę łazienkową to godną polecenia jest firma www.domeko.com.pl. Jestem bardzo zadowolona z mebli łazienkowych i kabiny prysznicowej, które zakupiłam u nich. Meble są funkcjonalne i praktyczne.

aleksi06
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2019, 10:03
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: aleksi06 » 27 kwie 2019, 7:12

W kwestii aranżacji łazienki jest wiele miejsc do popisu, uważam że dużą robotę robią dobrze dobrane akcesoria łazienkowe np stojaki łazienkowe. Można je zmieniać co jakiś czas i odmieniać całą łazienkę. To przykładowe stojaki łazienkowe ale są też i inne akcesoria https://www.calvado.com/lazienka/stojaki-podlogowe.html

bruno.koj85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 27 sie 2018, 9:05
Re: Jak urządzić ponadczasową łazienkę: pięć pomysłów na aranżację

autor: bruno.koj85 » 30 kwie 2019, 13:46

Jak ponadczasowa aranżacja to polecam sprawdzić to dzieło https://enix.pl/kolekcja/grzejnik-sotti/


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 29 gości

Gotowe projekty domów