Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: jacek22 » 13 lip 2018, 11:30

Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się instalacjami wentylacyjnymi oraz serwisowaniem czy ogólnie opieką? Zależy nam głównie na jakości i cenie. Jeśli ktoś z Was wie, że istnieje taka firma proszę o namiary.

malyodkrywca
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 lut 2018, 11:41
Re: Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: malyodkrywca » 13 lip 2018, 11:43

Polecam firmę ecofan,com.pl. Profesjonalnie i fachowo od doradztwa, przez projekt po wykonanie i serwis..

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 14 lip 2018, 2:32

jacek22 pisze:Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się instalacjami wentylacyjnymi oraz serwisowaniem czy ogólnie opieką? Zależy nam głównie na jakości i cenie. Jeśli ktoś z Was wie, że istnieje taka firma proszę o namiary.

To firma którą Pan polecał wcześniej się nie sprawdziła?
HVAC - najtańszy komfort.

Awatar użytkownika
jacek22
Aktywny
Aktywny
Posty: 196
Rejestracja: 29 sie 2012, 10:24
Re: Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: jacek22 » 25 lip 2018, 19:12

Tomasz_Brzeczkowski pisze:
jacek22 pisze:Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się instalacjami wentylacyjnymi oraz serwisowaniem czy ogólnie opieką? Zależy nam głównie na jakości i cenie. Jeśli ktoś z Was wie, że istnieje taka firma proszę o namiary.

To firma którą Pan polecał wcześniej się nie sprawdziła?


Potrzeba ludzi, którzy wykonają od zera, a nie tylko serwisują. Jak wyżej.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: Majaja » 01 kwie 2019, 13:44

jacek22 pisze:Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się instalacjami wentylacyjnymi oraz serwisowaniem czy ogólnie opieką? Zależy nam głównie na jakości i cenie. Jeśli ktoś z Was wie, że istnieje taka firma proszę o namiary.


Hmm.....Ja do swojej hali zamówiłem wentylatory z Dacpola. Jakość w odniesieniu do ceny bardzo dobra.

Dejwid-2019
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2019, 13:45
Re: Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: Dejwid-2019 » 02 kwie 2019, 6:19

Ja sam sobie montowalem wentylatory i wszystko hula jak trzeba. Urzadzenia kupilem z mastera - u mnie najlepiej sie sprawdzaja bo mam wysoki magazyn i fajnie wyrownuja temperature

Janowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:02
Re: Wentylacje do magazynu w dobrej cenie?

autor: Janowski » 17 sty 2020, 9:37

Ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę Sursys jeśli chodzi wentylatory przemysłowe, ponieważ świetnie wyrównują temperaturę. Na dodatek jakość w odniesieniu do ceny jest bardzo dobra :D!


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów