Czy opłaca się kupować okna energooszczędne?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Czy opłaca się kupować okna energooszczędne?

autor: Redakcja » 31 mar 2019, 19:07

Rozwiązania oszczędzające energię są w dzisiejszych czasach nie tyle trendem, co koniecznością. Również w świecie stolarki otworowej... Czy opłaca się kupować okna energooszczędne? >>
Redakcja

mondi00
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2019, 18:54
Czy opłaca się kupować okna energooszczędne?

autor: mondi00 » 31 mar 2019, 19:07

Kupiłem energooszczędne okna, ale miałem problem żeby znaleźć dobrą ekipę do montażu. Długo szukałem, za okna wydałem majatek, więc chciałem aby był to profesjonalny montaż. Znalazłem ekipę na http://dobrymontaz.com/ . Spisali się bardzo dobrze.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Czy opłaca się kupować okna energooszczędne?

autor: szymon_17 » 17 kwie 2019, 20:50

Oczywiście że opłaca się kupować okna energooszczędne. Jak sama nazwa wskazuje okna o takich właściwościach pozwolą zaoszczędzić na ogrzewaniu - na ogrzanie domu lub mieszkania wyda się po prostu mniej pieniędzy a do tego oszczędzi środowisko naturalna. Okna Drutex z serii Iglo są przykładem dobrych okien energooszczędnych z PCV.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości

Gotowe projekty domów