Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Piotr1955 » 17 paź 2018, 7:33

Jestem akurat dość na świeżo z tematem nieruchomości bo podpisywałam ostatnio umowę na wynajem lokalu pod kancelarię prawną i polecam Efekt, dobre uczciwe doradztwo i uczciwe załatwienie formalności. Lokal w super lokalizacji, odremontowany, funkcjonalny, wszystko jest – woda, prąd, ogrzewanie miejskie, nie ma problemów z mediami.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: smichalek » 25 paź 2018, 11:54

Odradzam całkowicie – to pozbawione sensu. Nawet jeśli na maxa wykorzystacie czas, to i tak zarobicie niewiele więcej niż na lokacie. Przynajmniej 10 proc. środków radzę skierować w stronę XTB, np. surowców albo forexa. Ale zacznijcie od konta demo. Na nim możecie obracać wirtualną kasą i na nim również możecie sprawdzić, czy ten temat jest na pewno dla was.

Bielawa
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:54
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Bielawa » 23 lis 2018, 11:10

Moim zdaniem mieszkania na wynajem to dziś najpewniejszy i najkorzystniejszy rodzaj inwestowania. Oczywiście oferta musi być dobrze przygotowania, atrakcyjna dla potencjalnych najemców. We Wrocławiu widziałam ciekawe oferty na wynajem na Muchoborze Wielkim, przy ul. Gagarina. Mieszkania rozkładowe na zamkniętym osiedlu z garażami, patio z placem zabaw, ogródki przy mieszkaniach na parterze: https://supernova.wroclaw.pl/

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: chopper » 30 lis 2018, 17:45

Podejmowanie odpowiednich kroków w biznesie nie jest rzeczą prostą, dlatego ja staram się często szukać jakichś wskazówek na blogu http://www.flyweb.pl/zablokowac-reklamy-telefonie/

lolita_90
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2018, 12:24
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: lolita_90 » 04 gru 2018, 11:44

Inwestwanie w nieruchomości naprawdę się zwraca. Jeszcze gdy zainwestujesz pod okiem takich ekspertów jak w https://www.big.biz.pl/, to sukces murowany

Kowalikk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 21 sty 2014, 9:53
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Kowalikk » 14 gru 2018, 16:34

Moim zdaniem w dużych miastach jeszcze bardzo dużo popyt na mieszkania będzie bardzo duży. Oczywiście trzeba myśleć przy zakupie do jakiej grupy chcemy skierować ofertę i na tej podstawie należy wybrać lokalizacje. Ciekawa inwestycja to mieszkania gdańsk oliwa jedna z inwestycji jaka obecnie jest godna uwagi - oliwski-park.pl dlaczego? Bo to w zasadzie centrum miasta, łatwość przemieszczania się przez studentów, którzy bardzo często nie będą posiadać auta jest w tym przypadku bardzo dużym atutem.

decoris
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:21
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: decoris » 23 gru 2018, 20:36

Jeśli chodzi o Warszawę, to mogę się wypowiedzieć - my szukaliśmy dość długo interesującego mieszkania. Wiele się buduje, ale większość tych inwestycji jest zupełnie nieprzemyślana, np. rozkład mieszkania jest bez sensu, albo metraż nie taki. Ostatnio wpadła nam w oko inwestycja APM Development - Apartamenty Nowe Bemowo 2. Lokalizacja nam odpowiada i mieszkania są super.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Arinue » 30 gru 2018, 18:23

Mieszkania pod wynajem to naprawde świetna inwestycja. Sami z żoną postanowiliśmy zakupic mieszkanie i zainwestować w nie, aby później miec z niego korzyści. Kupilismy apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy, gdzie w sezonie jest sporo turystów. Mamy zamiar wynajmowac apartament na krótkie terminy dla turystów.

lolo_9_0
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 lis 2018, 23:21
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: lolo_9_0 » 06 sty 2019, 21:17

Zobacz sobie ofertę big.biz.pl Jak dla mnie ich propozycja jest warta uwagi.

mariusz3
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2019, 18:23
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: mariusz3 » 29 sty 2019, 15:09

Nieruchomość to zawsze dobra inwestycja. Zwykle ceny rosną więc nawet jeśli po kilku latach zdecydujemy się sprzedać, raczej straty nie będzie. Jeśli chodzi o wynajem, to albo w centrum, albo jako miejsce na wczasy, to się najbardziej opłaca. Ostatnio wpadłem na ciekawe domy i mieszkania na sprzedaż, które oferuje to biuro nieruchomości Hiszpania.

Berni333
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2017, 17:51
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Berni333 » 11 lut 2019, 21:30

Witajcie. Nie doszukałem się w tym wątku Waszych opinii o crowdfundingu w przypadku inwestycji w nieruchomości. Czy ktoś z Was miał już jakieś doświadczenie w tym zakresie i mógłby podzielić się konstruktywnym komentarzem? Jestem bardzo początkującym inwestorem, który co prawda nie zrobił jeszcze pierwszego kroku ale można powiedzieć postawił sobie to w celach na 2019 :D mam już jakąś wiedzę ale czysto teoretyczną. Interesuje się a dokłądniej poszukuje partnera, której nie zarzuci mnie tysiącem dokumentow a zarazem będzie bezpieczny z dużym doświadczeniem na polskim rynku. Wszelkie Wasze opinie i sugestie będą mile widziane :)

idylla38
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:24
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: idylla38 » 30 mar 2019, 14:43

Na jakiej podstawie można ocenić, ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego, gdy się nie zna projektu, metrażu, wybranych technologii? Czym się kierować w takiej sytuacji? Czy to nie wróżenie z fusów?

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: smichalek » 02 kwie 2019, 9:38

Zdecydowanie polecam XTB i wejście w płynne tematy - można tak wyciągnąć naprawdę dużo, ale zakładając, że wszystko zostanie zrealizowane jak należy. Generalnie żebe dobrze zarabiać na inwestycjach, trzeba najpierw mieć odpowiednie doświadczenie. Z dnia na dzień niczego nie zrobicie, wszystko wymaga czasu i rozsądnego działania - przynajmniej takie są nasze doświadczenia.

rewo13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwie 2019, 7:56
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: rewo13 » 23 kwie 2019, 9:15

Zgadzam się, nieruchomości to świetna forma inwestowania. A jeśli nie mamy wystarczającej ilości środków, może powinniśmy się zastanowić nad zarządzaniem najmem kraków. Znajomy poradzi taki biznes i naprawdę bardzo sobie chwali. Macie jakieś doświadczenia z tym związane? Może tylko on miał szczęście?

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: smichalek » 18 cze 2019, 9:39

Pewnie, że zdecydowanie lepiej wejść w płynne tematy. Pod względem inwestycyjnym moment jest znakomity. Mówi wam coś XTB? Akurat rynek wygląda, jak wygląda, stwarza spore możliwości, jest dobra analityka, sensowne systemy – po prostu pozostaje kwestia wykorzystania możliwości, jakie ten rynek daje. Żeby zarabiać, to już wiadomo – trzeba się na tym konkretnym temacie po prostu znać.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów