Posadzki przemysłowe

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

Wracz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2018, 9:54
Re: posadzki przemysłowe

autor: Wracz » 24 maja 2018, 10:23

Ja współpracuję z firmą Prom, wykonują dla mnie posadzki ceramiczne w warsztacie samochodowym. Jak na razie nie mam żadnych problemów, dobra i szybka organizacja, świetny kontakt z pracownikami. Myślę że po zakończeniu prac będę również zadowolony.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: posadzki przemysłowe

autor: smichalek » 29 maja 2018, 6:28

Odpowiednie rozwiązanie macie pokazane tutaj - http://www.techniart.pl/posadzki-przemyslowe/ Beton powinien być pokryty specjalnym materiałem, który zapewnia trwałość, ale też estetyczny wygląd. Jakość jest tutaj jednak zdecydowanie najważniejsza. I trudno sobie wyobrazić, żeby coś takiego nie było wykorzystywane na powierzchniach przemysłowych albo publicznych.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: posadzki przemysłowe

autor: Agat83 » 18 cze 2018, 11:38

Priorytetem dla posadzek betonowych, jest rzetelne wykonawstwo, dlatego zdecydowałam się na firmę planbet.pl – nie mają sobie równych. Dla mnie to jedna z najlepszych firm, już niejednokrotnie udowodnili, że sa najlepsi.

Aquakit
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:27
Re: posadzki przemysłowe

autor: Aquakit » 18 lip 2018, 13:36

W kwestii takich posadzek należy dbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i upewnić się, że spełniają one wszelkie normy BHP. Sama firma, która je wykona nie ma aż takiego znaczenia.

kordiancc
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 01 sie 2018, 14:12
Re: posadzki przemysłowe

autor: kordiancc » 01 sie 2018, 14:35

Dla wszystkich tych, którzy planują wymianę posadzki polecam ten poradnik - http://nootro.pl/jak-dbac-o-posadzki-przemyslowe/. Dosyć obszernie opisane są wszelkie zagadnienia z tym związane: najważniejsze informacje o posadzkach betonowych, jak prawidłowo je czyścić, czy konserwować.

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: posadzki przemysłowe

autor: damian_6 » 05 wrz 2018, 12:46

Firma FLOORBAU specjalizuje się w wykonaniu posadzek żywicznych, renowacjach posadzek oraz polerowaniu betonu. Doświadczenie, zdobyta wiedza pozwala im w sposób profesjonalny oraz rzetelny dobrać właściwy system, oraz technologię wykonania, która będzie optymalnym rozwiązaniem spełniającym oczekiwania klienta. Wystarczy zapoznać się z ofertą oraz stosowanymi rozwiązaniami technicznymi.

mario_72
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2018, 10:54
Re: posadzki przemysłowe

autor: mario_72 » 28 wrz 2018, 10:55

Skontaktuj się lepiej z Techniart. Wysoka jakość produktów i usług!

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: posadzki przemysłowe

autor: MichalBudowniczy » 13 sty 2019, 9:20

U mnie w zakładzie posadzkę wykonywała firma planbet.pl. Zajmują się także ich konserwacją i naprawą. Firma godna polecenia z wieloma doświadczonymi pracownikami. Posadzka jest solidna i trwała.

tom352
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:44
Re: posadzki przemysłowe

autor: tom352 » 22 sty 2019, 22:06

Do posadzek w magazynach polecam farbe epoksydową neopox special.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: posadzki przemysłowe

autor: Baśka74 » 29 mar 2019, 8:08

Przyzwoitą posadzkę wykonała u mnie firma z polecenia. Wykonawca jest wyjątkowo uczciwy. Do wylewu posadzki dał świetnej jakości materiały.

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Posadzki przemysłowe

autor: KrystianM » 11 maja 2019, 19:22

U mnie wykonanie posadzki zleciłem firmie. Praca zrobiona solidnie i dokładnie. Posadzka jest mocna i trwała.

tymon8
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 mar 2018, 8:45
Re: Posadzki przemysłowe

autor: tymon8 » 23 maja 2019, 9:48

Posadzki przemysłowe wykonywane na zamówienie przez Patoka o różnorodnych dopasowanych do potrzeb właściwościach to zaleta dla każdego. Oryginalne wzornictwo i ciekawa kolorystyka wyróżniają ich projekty na rynku.

Michałowy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:20
Re: Posadzki przemysłowe

autor: Michałowy » 02 sie 2019, 10:18

Jeśli chodzi o posadzki przemysłowe, to polecam MD Projekt. Mają szeroki zakres usług, działają na dobrych i sprawdzonych materiałach. Ekipa w pełni profesjonalna. Robią także posadzki pod inne technologie i mają dobre ceny.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: Posadzki przemysłowe

autor: krystek3 » 30 wrz 2019, 10:59

Onelevel - bardzo dobra firma od posadzek

maur
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 kwie 2018, 8:59
Re: Posadzki przemysłowe

autor: maur » 25 lis 2019, 13:04

Wybierając firmę do wykonania posadzek stawiam przede wszystkim na kompleksowość działań. Firma Posadzki Przemysłowe nie tylko wykonuje posadzki z betonu, polerowanego betonu i żywicy, ale również prowadzi prace ziemne, projektowe i przygotowuje podbudowę. Nie ma sensu zatrudniać kilku firm do tych zadań, ale najlepiej powierzyć wszystko jednej grupie fachowców - będzie solidnie i znacznie szybciej.


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów