Gdzie kupic dobre okna

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

alberto123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 18 sie 2015, 13:20
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: alberto123 » 02 lip 2018, 8:24

a co to właściwie znaczy 'dobre okna'? ;) nie chcę się czepiać, ale dla każdego "dobre" oznacza coś innego :) jednemu zależy na szczelności, innemu na przejrzystości szyby, a jeszcze innemu na cenie… Tak czy siak, jeśli ktoś chce okna, które będą wysokiej jakości zarówno jeśli chodzi o szczelność, wykonanie, materiały to polecam dobroplast. W Warszawie na Gorzykowskiej jest sklep Mar Met i tam mają spoko ceny okien tego producenta.

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: ralion » 03 lip 2018, 10:26

Warto rozejrzeć się za marką. Najpopularniejsze firmy mają zazwyczaj najlepsze produkty. Ja zakupiłem okna PCV firmy Drutex i jestem z nich bardzo zadowolony. Firma ta produkuje świetne okna, które Są szczelne, dobrze tłumią hałas no i nie są jakieś bardzo drogie.

Hanna0012
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 05 kwie 2018, 21:23
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: Hanna0012 » 07 lip 2018, 13:50

Chcesz kupić dobre okna ? to tylko Velux ! Jakiś czas temu robiłam zakupy w sklep internetowy z oknami. Bardzo dobra firma. Miłą obsługa, pomocna a co najważniejsze, są zwroty !!!

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: martinrekk » 10 lip 2018, 9:24

Polecam markę Okno Plus, robią okna PCV i ALU, mają drzwi zewnętrzne, ogrody zimowe, także oferta rozbudowana. Nie mam żadnych problemów z plastikami, dobrze się spisują przy wietrze, nie wpuszczają zimna do środka, dobrze odbijają nawet te naprawdę poważne podmuchy ja byłem w salonie Protect u Pani Danuty .

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: polly28 » 11 lip 2018, 9:33

Zarówno drzwi jak i okna zakupiłem od OKNAJACHIMCZAK . Ich produkty charakteryzuje przede wszystkim niezwykła jakość i doskonała cena. Okna Krispol powinny Cię w szczególności zainteresować -są ciepłe i energooszczędne. Zainteresuj się także drzwiami z ich oferty.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: Piotr1955 » 27 sie 2018, 11:39

Hej. W Opolu mam sprawdzony Pluspol na Wiejskiej. Kupiłem tutaj okna aluminiowe OknoPlus. Super estetyka porządne wykonanie i też technicznie cały mechanizm chodzi szybko lekko bez szarpania się z oknem dociskania uchwytu na siłę i innych takich problemów.

Grzesiek89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2018, 13:13
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: Grzesiek89 » 14 wrz 2018, 11:13

Bros z Buku pod Poznaniem jest producentem wysokiej klasy okien PCV oraz drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dodam, że ich ofertę uzupełniają rolety okienne zewnętrzne oraz bramy garażowe. Osoby zainteresowane odsyłam na ich stronę :)

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: miki789 » 24 wrz 2018, 7:49

Ja podpowiem markę OknoPlus i panią Krystynę z Pluspolu na Wiejskiej. Kompetentna i rzeczowa osoba można było o każdy szczegół podpytać przed zamówieniem okien. Plastiki rewelacja, bardzo dobra ochrona przed hałasem i przed stratami ciepła.

ProKit
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2018, 9:49
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: ProKit » 07 paź 2018, 10:44

Najlepiej zabrać sie za poszukiwania nie tylko w Internecie, ale także i w lokalnych marketach budowlanych.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: robertkrajcarz » 26 lis 2018, 14:59

W kwestii izolacji termicznej to bym podpowiadał OknoPlus. Dobre współczynniki jeśli chodzi o straty ciepła i tak samo w drugą stronę – szyby łatwiej przepuszczają promienie słoneczne do wnętrz (można dodatkowo nagrzać pomieszczenia naturalnym darmowym światłem słonecznym).

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: Kriss9 » 18 gru 2018, 15:22

Ja mam osobiście bardzo dobre doswiadczenia ze stolarką od OknoPlus. Czy to drzwi, czy to okna wszystko robią na wysokim poziomie, szczelne, energooszczędne, na super akustyce, można zadbać o ciepło i bezpieczeństwo domowych wnętrz. Co do Katowic to można ich produkty znaleźć na Oswobodzenia w RORO.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: luiza82 » 28 mar 2019, 14:26

Podczas remontu domu wymienialiśmy drzwi i okna. Zakupiliśmy u unitec aluminiowe drzwi i okna. Gwarantują one bezpieczeństwo, skuteczną izolacyjność i cieplną, a także są eleganckie.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: mlekoslaw » 22 kwie 2019, 20:42

Ja będę obstawiał za Drutexami.. Widziałem różne okna i w dłuższej perspektywie ich okna spisują się najlepiej. Zarówno pod względem spasowania elementów jak i szczelności.

agnieszkasroka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 22 kwie 2017, 0:13
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: agnieszkasroka » 11 lip 2019, 18:10

Na rynku jest dużo dobrych okien i to od polskich producentów, do wyboru do koloru. Dobre parametry mają te z drutexu, też jestem za, mają okna pcv, aluminiowe, drewniane, są energooszczędne, ciepłe, wyglądają nowocześnie, solidna konstrukcja.

Arekziom
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 10:15
Re: Gdzie kupic dobre okna

autor: Arekziom » 31 lip 2019, 10:30

Ja kupiłem okna w firmie Glumatex z Nakła Śląskiego. Polecam montaż, w miarę szybko zrealizowane, same okna są na prawdę porządne! Nie dziwie się, że inni też je polecają


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości

Gotowe projekty domów