jak uniknąć błędów budowlanych?

Przystępując do budowy, marzymy o idealnym domu. Niestety realia często są inne, a błędy budowlane są zmorą wielu inwestorów. Poradź się jak uniknąć błędów, na co zwrócić uwagę i co zrobić, żeby Twój dom rzeczywiście był idealny.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kruszon
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2018, 9:42
Re: jak uniknąć błędów budowlanych?

autor: Kruszon » 04 maja 2018, 9:44

Przede wszystkim trzeba korzystać z dobrej jakości materiałów budowlanych. To wyeliminuje już na starcie sporo błędów.

amator_jan
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 wrz 2018, 22:06
Re: jak uniknąć błędów budowlanych?

autor: amator_jan » 14 wrz 2018, 16:14

Jeżeli już o błędach budowlanych mowa to szczerze polecam artykuł dotyczący zagadnienia jakim są projekty domów https://www.porady-remontowe.pl/tanie-projekty-domow/ - warto przeczytać przed wyborem projektu. Mam nadzieję, że wiele Wam to rozjaśni :)

budującakobieta
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 24 paź 2010, 20:32
Lokalizacja: Kraków
Re: jak uniknąć błędów budowlanych?

autor: budującakobieta » 07 mar 2019, 12:33

Chyba się nie da całkowicie uniknąć błędów, bo niestety stara prawda jest wciąż aktualna - pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci - dla siebie. Tak to wygląda w praktyce. Aby zminimalizować ilość błędów, to trzeba wykonawcom patrzyć na ręce, kupować dobre materiały i zatrudniać sprawdzone ekipy, najlepiej z polecenia i samemu oglądać w sieci i czytać co się da - fora, poradniki itd. Dom to niejako inwestycja, więc warto trochę czasu poświęcić

Adrian3321
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:46
Re: jak uniknąć błędów budowlanych?

autor: Adrian3321 » 28 mar 2019, 10:49

Unikanie błędów budowlanych jest bardzo łatwe. Sam ostatnio budowałem dom i nie miałem żadnych problemów.

__________________________________________
licencjat filologia angielska


Wróć do „Błędy budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów