Jaki biznes?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Jaki biznes?

autor: Adamila021 » 14 mar 2019, 15:39

Zastanawiam się nad tym jaki biznes otworzyć, chciałabym na pewno postawić na coś lokalnego. Zastanawiam się nad własną apteką. Znalazłam niezbędny sprzęt do wyposażania apteki. Myślicie że to dobry pomysł na własną firme.

Krisiti90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2017, 15:46
Re: Jaki biznes?

autor: Krisiti90 » 17 mar 2019, 18:59

Całkiem ciekawy pomysł na biznes. Ja zastawiam się również nad kierunkiem może nie stricte medycznym, ale powiązanym z branzą beauty. Tu odpowiednich rozwiazań ma mi dostarczyć firma Kazaro. Zajrzyjcie na ich stronkę jezeli będziecie potrzebować wyposażenia do salonów kosmetycznych i fryzjerskich

sikorski
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2019, 21:22
Re: Jaki biznes?

autor: sikorski » 17 mar 2019, 21:29

Mój znajomy podsunął mi ostatnio świetny pomysł związany ze sprzedażą w internecie na bazie dropshippingu. Ja jestem z branży budowlanej i kombinuję co by tu sprzedać. Myślałem o czymś co jest łatwe w transporcie, nie jest ciężkie i przeżyje transport do klienta :lol: :D Bede sprzedawać tarcze , wiertła i jeszcze inne akcesoria budowlane. Myślałem o sprzedaży za pośrednictwem Amazon lub Allegro.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Jaki biznes?

autor: Robocoop » 18 mar 2019, 14:01

A może pomyslec jak otworzyć szkołe robotyki? ta firma twojrobot.pl prowadzi takie zajecia dla najmłodszych odpłatnie od wielu lat i są bardzo dobrze rozpoznawalni na rynku. Wydaje mi się że franczyza w tej firmie byłaby idealnym pomysłem na prowadzenie biznesu.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Jaki biznes?

autor: omel33 » 21 mar 2019, 10:05

Jeśli miałby to być na przykład sklep lub inny lokal usługowy moim zdaniem dobrze jest przewidzieć jakieś ciekawe promocje dla klientów. Na pewno szybko i sprawnie takie bonusy uda Ci się ustalić z firmą zencard. Dzięki temu uda Ci się przyciągnąć do Twojej firmy większą ilość klientów!

Kantorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:55
Re: Jaki biznes?

autor: Kantorek » 22 mar 2019, 17:17

Pomysl dobry ale do najtanszych nie nalezy. Zastanow sie czy to nie bedzie skok na głeboką wodę bez kamizelki. Sam sprzet to malo, gdzie do tego wyposazenie produktów, pozwolenia, lokal spelniajacy warunki sanitarne itd. Do tego kilkoro pracownikow z uprawnieniami, jakies szkolenia i kursy itd. Ja zaczynalem od malej firmy, rozrastalem sie latami. Teraz mam firme duzą ale stac mnie na jej utrzymanie. Mam wieloletnich pracownikow z ktorymi dobrze nam sie wsplpracuje, dbam o nich jak o rodzine. Wykupilem im pakiety medyczne z medicover, dostaja bilety do kina i atmosfere jak w rodzinie :)

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Jaki biznes?

autor: omel33 » 26 mar 2019, 16:27

A może dobrym pomysłem będzie na przykłąd firma transportowa? Tylko moim zdaniem powinieneś pamiętać o wprowadzeniu kart paliwowych, które na pewno znacząco ułatwią proces rozliczania firmowego paliwa!

WojtekSzumi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:14
Re: Jaki biznes?

autor: WojtekSzumi » 26 mar 2019, 17:17

Wydaje mi się, że ciekawym przykładem może być kawiarnia :)

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Jaki biznes?

autor: arek_ch » 26 mar 2019, 17:54

Jeśli natomiast zdecydujesz się otworzyć sklep internetowy i będziesz dążyć do tego, aby nieustannie zwiększać jego zyski, rozważ instalację dodatku PushAd z którego pomocą powinieneś bez najmniejszego wysiłku zwiększyć konwersję w swoim sklepie nawet o 6%!

rasmus65
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:07
Re: Jaki biznes?

autor: rasmus65 » 27 mar 2019, 14:12

Wybór należy do Ciebie. Zobacz co Cię pasjonuje, zobacz czy można zabrać się za zarabianie pieniędzy z tego i... działaj! Niewątpliwie pomocne okażą się nowe technologie, takie jak monitor interaktywny avtek :) walcz o siebie i swoje lepsze jutro!

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Jaki biznes?

autor: szymon_17 » 03 kwie 2019, 20:45

Coraz więcej osób zarabia nie wychodząc z domu. Oczywiście nikt nikomu nie da nic za darmo i tak jak w normalnej pracy i w e-biznesie czasem trzeba zaczynać od zera. Są poradniki - jak zarobić w domu - być może tutaj ktoś znajdzie jakies inspiracje które z czasem mogą przerodzić się w jedyne źródło utrzymania.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Jaki biznes?

autor: omel33 » 09 kwie 2019, 22:42

Słuchajcie a co sądzicie o kupnie gotowych spółek? Trochę ostatnio o tym poczytałem i wydaje mi się to być na prawdę ciekawym rozwiązaniem wartym rozważenia. A co wy sądzicie?

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Jaki biznes?

autor: rozalia » 10 kwie 2019, 12:33

To ty będziesz prowadzić biznes, więc powinieneś wiedzieć, w czym się sprawdzić.

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Jaki biznes?

autor: AniaO » 11 kwie 2019, 9:19

A myśleliście może nad skupowaniem katalizatorów, czy prowadzeniem własnej stacji demontażu pojazdów? W końcu takie firmy jak Unimetal Recycling są w stanie pomóc na początku. Na https://unimetalrecycling.pl/oferta/ zobaczyć możecie dokładną ofertę. ;)
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

marko19
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 04 lip 2016, 22:15
Re: Jaki biznes?

autor: marko19 » 11 kwie 2019, 12:18

Bez względu na rodzaj prowadzonego biznesu dobrze jest zastanowić się nad oprogramowaniem. To, dobrze dopasowane do branży oraz indywidualnych potrzeb danej firmy znaczeniu usprawnia zarówno jej działanie, jak i kontrolę nad nią. Teraz nawet w gabinetach lekarskich korzystają takich programów, które umożliwiają prowadzenie e-dokumentacji medycznej medchart . Umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów czy wystawianie elektronicznych recept to tylko nieliczne z zalet posiadania tego programu.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

Gotowe projekty domów