PCV lepsze niż drewniane?????

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: PCV lepsze niż drewniane?????

autor: pawelszabla » 14 sie 2018, 8:34

NIEdawno wymieniałem okna na nówki i kupiłem OknoPlus – pcv. Jest zupełnie inaczej niż w naszych starych plastikach gdzie każde zamknięcie czy otworzenie skrzydła to była szarpanina z uchwytem. Tutaj wszystko działa lekko płynnie cicho bez jakiegoś zacinania się i tak dalej.

ProKit
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2018, 9:49
Re: PCV lepsze niż drewniane?????

autor: ProKit » 07 paź 2018, 10:34

Moim zdaniem zdecydowanie tak, drewniane okna należą już do klasyki aczkolwiek dalej są wysokiej klasy i jakości, cenowo też znacznie różnią się od okien z PCV.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: PCV lepsze niż drewniane?????

autor: waldi79 » 26 mar 2019, 11:55

W Zmk kazmieruk na pewno znajdzies zto czego szukasz
https://www.kazimieruk.com.pl/

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: PCV lepsze niż drewniane?????

autor: mlekoslaw » 23 maja 2019, 21:04

Wydaje mi sie ze to bardziej kwestia gustu. Sam mam PCV z Drutexu i są bardzo spoko. Co do szczelności, jakości wykonania, jak i samych materiałów - ciężko się do czegokolwiek przyczepić. Posłuchałem się szwagra i nie żałuję. U siebie też mają od nich, tyle że drewniane.


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów