Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: kosmo3 » 29 lis 2018, 21:32

Trzeba wybierać mądrze i zawsze dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb oraz budżetu. Roletex ma ciekawe rozwiązania w tym zakresie.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: Marcepan33 » 30 lis 2018, 10:13

Brałem rolety rzymskie do kuchni, mocno jasne modele od producenta bezpośrednio Drezal. Sporo tkanin zaproponowali, nawet firanowe klasyczne były, więc rolety bardzo miłe w użytkowaniu, nawet bym powiedziała w staropolskim klimacie. Przy odświeżaniu kuchni rozwiązanie ciekawe i daje spoko energię.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: MichalBudowniczy » 14 gru 2018, 16:49

Ja zamawiałem do domu rolety zewnętrze z dario-biuro.pl. Wybrałem profil ALUKON 37 i jestem z nich bardzo zadowolony. Gwarantują duże bezpieczeństwo oraz są wygodne w użytkowaniu.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: Robocoop » 16 gru 2018, 21:45

Jeżeli chcesz wybrać naprawdę ładne rolety to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma Inteligentne Rolety. Znajdziesz u nich bardzo dużo ciekawych ofert które warto bedzie przetestować. Na pewno znajdziesz tu rolety idealne do twojego domu.

becia235
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2018, 8:19
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: becia235 » 30 gru 2018, 20:20

Marcepan a masz może jakieś zdjęcie? Również mamy remont i chciałam jakoś odświeżyć okna:) Narazie znalazłam coś takiego jak rolety rzymskie, ale jak mówisz, że takie ładne to nie mogę się zdecydować

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: mlekoslaw » 07 sty 2019, 13:35

Ja mam rolety aluminiowe i nie narzekam. Co do producenta to w moim przypadku jest to Drutex. Generalnie teraz ciężko jest nam sobie wyobrazić funkcjonować bez nich. Nie dość że mniej hałasu, to i można spać spokojniej.

oleczka90
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 8:46
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: oleczka90 » 14 sty 2019, 12:28

My już jakiś czas mamy zamontowane zewnętrzne rolety w oknach na parterze. I muszę przyznać że z nimi, każdy w domu czuje się bardziej komfortowo i bezpiecznie. Sprawdzają się one idealnie na długie wieczory i w nocy, dobrze wygłuszają hałasy z zewnątrz i kompletnie hamują dostęp światła co świetnie sprawdza się też w lecie, chroniąc przed gorącem ;) My zdecydowaliśmy się na rolety na zamówienie ponieważ firma Krakżal miała najlepszą ofertę oraz ich produkty są najwyższej jakości. Dobraliśmy kolor rolet do naszej elewacji, a montaż przeprowadziła firma, który odbył się szybko i precyzyjnie. W najbliższym czasie planujemy też zamontować takie rolety na reszcie okien w domu. :)

brygada102
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 26 paź 2012, 12:56
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: brygada102 » 16 sty 2019, 9:35

Polecam rolety dzień i noc, które sam mam w domu. Są bardzo łatwe w montażu, bardzo fajnie prezentują się w różnych przestrzeniach.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: pawelszabla » 21 sty 2019, 13:14

Po plisy czy rolety to w Krakowie najlepiej sobie podejść czy podjechać na os centrum do Safedoor – duży wybór porządna jakość pomogą w wyborze odpowiedniego formatu pod okna. Na stronie firmy safedoor jest do nich kontakt, wiem że mają też specjalne zniżki dla honorowych dawców krwi, bo sam się załapałem na takową...jednak opłacało się te litry upuszczać sobie regularnie ;)

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: piotrowski » 22 sty 2019, 18:13

Zgadzam się, że rolety zewnętrzne bardzo dobrze się sprawdzają, nie tylko chronią przed słońcem, gorącem czy zimnem, ale i są dobrą barierą dla włamywacza. Odkąd je zamontowaliśmy czujemy się bezpieczniej. Bardzo solidne rolety zewnętrzne mamy od Roll-Adam, działają bezawaryjnie. Firma funkcjonuje na Śląsku i w Małopolsce.

Anna316
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2019, 23:47
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: Anna316 » 24 sty 2019, 23:52

Polecam rolety bezinwazyjne dzień, które są bardzo łatwe w montażu oraz skutecznie spełniają swoją funkcję. Osobiście mamy te: https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html- mogę Ci je polecić, jesteśmy z nich zadowoleni, świetnie się prezentują wizualnie.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: kosmo3 » 23 mar 2019, 23:49

Teraz Roletex ma ciekawe piloty do rolet. Elektryka to dziś standard. Nikomu nie chce się ciągać sznurków, choćby była najbardziej poręczna rączka. Ich piloty działają na wifi , co jest praktyczne, bo dzięki aplikacji można sterować roletami będąc daleko od domu.

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: superter » 27 maja 2019, 22:17

Według mnie świetnie sprawdzą sie w twojej sytuacji markizy Fakro. Montuje się je właśnie na zewnątrz, jednak to co wyróżnia je od klasycznych rolet, to fakt że od zewnątrz okna są zasłonięte, natomiast od środka jest widoczne to co się dzieje na zewnątrz.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: uuwjad » 29 maja 2019, 10:53

Takie rolety to super sprawa.. też takowe u siebie mamy i spisują się znakomicie. Jest ogromna różnica jeżeli chodzi o komfort przebywania w mieszkaniu w letnie, słoneczne dni. Tym bardziej w przypadku naszego ułożenia okien. Montaż jak i same rolety załatwialiśmy u firmy Okno-Lux z Nowego Sącza .

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Wybieramy rolety zewnętrzne do domu

autor: tekla62 » 15 lip 2019, 23:30

Warto, ja jestem bardzo zadowolona z rolet zewnętrznych, świetna sprawa, duża wygoda, praktyczne rozwiązanie. ofertę drutexu sobie sprawdźcie, mają dobre ceny i potrafią fachowo doradzić. Ogólnie ja zawsze staram się wybierać produkty polskich marek.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów