Pistolet do piany - Narzędzia

Ceny materiałów budowlanych zależą od różnych czynników i mogą się od siebie różnić. Jak znaleźć najlepsze połączenie jakości i ceny? Czy warto zastąpić dany materiał tańszym? To ważne pytania w czasie budowy i remontu. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

joszta001
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2011, 10:42
Pistolet do piany - Narzędzia

autor: joszta001 » 19 wrz 2011, 17:01

Czy ktoś robil na pistoletach Ceresitu ? slyszałem że są dobre i można na allegro tanio wyrwać.
Jakieś opinie by się przydały nim to zakupie.
Dziękuję.

e-nobi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 06 wrz 2011, 14:48
Kontaktowanie:
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: e-nobi » 20 wrz 2011, 15:04

Czy jest Pan wykonawcą? Osobiście polecam pistolety i piany Soudal. Są one dostępne w naszym sklepie internetowym. Produktami Soudal wykonujemy własne budowy korzystają zarówno z pistoletów jak i pian. Możemy osobiście potwierdzić wysoką jakość ich wyrobów. Pamiętajmy, że nie zawsze cena jest najważniejsza. W przypadku chęci zakupu większej ilości materiałów sporządzimy specjalną ofertę cenową!
Pozdrawiam

joszta001
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2011, 10:42
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: joszta001 » 20 wrz 2011, 16:55

Jestem wykonawcą i chciałem zasięgnąć opinii, niestety dostałem od razu reklamę.... Czy w internecie nie można już liczyć na normalną odpowiedź??? Zresztą pytanie było czysto o pistolet , a nie o piany.
Swoją drogą pistolet soudala używałem i zawiodłem się trzy razy - nie polecam, dlatego szukam alternatywy i stąd moje pytanie.
Proszę o normalną odpowiedź, a nie zaśmiecanie postu tanimi reklamami, czego w naszych skrzynkach pocztowych jest już zatrzęsienie, no i na naszych drogach również.. ciężko w tym gąszczu znaków odszukać... podobnie robi się i tutaj.....ktoś będzie chciał później odpowiedzi na to samo pytanie to znajdzie tylko Pańską reklamę ... ehhh porażka....

e-nobi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 06 wrz 2011, 14:48
Kontaktowanie:
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: e-nobi » 21 wrz 2011, 8:23

Nie zastosowałem reklamy. Nie dałem odnośnika do naszych pistoletów i pian na sklepie. Zadał Pan pytanie o konkretny pistolet ja zaproponowałem inny. Nie znam pistoletu, o który Pan pyta, a nie lubię wypowiadać się w jaki kol wiek sposób źle czy dobrze na temat rzeczy czy produktów , których nie znam.
Tylko w tym roku nasza firma wymieniła około 450 okien nie mówiąc o drzwiach i innych elementach, do których używam pian pistoletowych. Wszystko wykonujemy za pomocą pian i pistoletów firmy Soudal. Dlatego nie jest to reklama tylko informacja związana z doświadczeniem. Mogę podać konkretne inwestycje, na których ich używamy. Tymi produktami pracujemy od kilku lat. Uważam, że jeżeli produkt jest dobry i godny polecenia to należy o nim mówić. Nie oferuję nigdy produktów, których nasza firma nie używała na własnych budowach i nie wykorzystała nawet jeśli posiadamy je w sprzedaży. Uważam, że aby informacja na temat jakości danego materiału była wiarygodna musi być sprawdzona.

Jeżeli uznał Pan moją odpowiedź za czysto reklamową to z góry przepraszam.

Pozdrawiam
e-nobi.pl | Wszystko dla Domu

toomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:46
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: toomi » 27 paź 2011, 23:59

witam moze to bedzie juz nie aktualne (nie czytalem wszystkich wypowiedzi ) co do pistoletow piankowych to nie ma wiekszej reguly jak sie nie dba o nie to wszystkie sie zakleja NIE kupowac tylko tych taniutkich

zapart
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2012, 12:23
Lokalizacja: Polska
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: zapart » 23 lut 2012, 12:36

Ja również polecam pistolety firmy Soudal. Posiadam już taki od ponad 3 lat i wciąż mi służy. Oczywiście o każdy pistolet nalezy dbać i go czyścić. Jak ognia unikać tanich i chińskich jak już wspomniał przedmówca :wink:

AgregatyElem
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 05 lip 2012, 9:45
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: AgregatyElem » 21 sie 2012, 12:29

Na temat pistoletów firmy Soudal słychać pozytywne opinie,więc myślę,że warto to sprawdzić. Poza tym podaj jaki budżet posiadasz na ten zakup i łatwiej będzie doradzić.

Kondziu89
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2019, 9:59
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: Kondziu89 » 10 mar 2019, 10:02

Ponawiam temat, ktoś coś doradzi jaki pistolet do pianki najlepszy? Szukam próbuje i na razie z mizernym efektem. Coś polecicie? Może z tej listy http://dobrerankingi.pl/dom-i-ogrod/pis ... i-ranking/ Lub cos innego? Najważniejsze żeby był wytrzymały a nie jednorazowy jak to często w tym przypadku bywa :)

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: bomba99 » 23 mar 2019, 12:35

Wiesz co, ja na twoim miejscu sprawdziłabym jeszcze ofertę https://phuabc.com.pl/elektronarzedzia/myjki . Wydaje mi się, że bez problemu znajdziesz to, czego szukasz. Ja sam mam na oku kilka narzędzi i sprzęt, który zamierzam niebawem kupić.

jacek_85
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2018, 8:24
Re: Pistolet do piany - Narzędzia

autor: jacek_85 » 13 maja 2019, 8:34

Kondziu89 pisze:Ponawiam temat, ktoś coś doradzi jaki pistolet do pianki najlepszy? Szukam próbuje i na razie z mizernym efektem. Coś polecicie?


Nie wiem jaki będzie najlepszy, ale byle nie był jakiś tandetny. Ja ostatnio kupiłem pistolet do pianki tutaj https://fixero.com/produkty/narzedzia-r ... ianki.html za niecałe 80 zł i nie narzekam bardzo fajnie mi się nim pracuje.


Wróć do „Ceny materiałów budowlanych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów