Kamienne wnętrza

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Administrator
forumbudowlane.pl
Posty: 265
Rejestracja: 21 lut 2003, 13:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Kamienne wnętrza

autor: Administrator » 12 sty 2011, 14:32

Kamień w aranżacji wnętrz sprawdza się z powodzeniem. Chociaż sama nazwa brzmi bardzo "surowo i twardo" w ... Przeczytaj temat >>
Pozdrawiam,
Admin

aqua555
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2011, 14:22
Kamienne wnętrza

autor: aqua555 » 12 sty 2011, 14:32

wszystkim polecam użycie kamienia naturalnego do swoich domków:) sama mam blaty kuchenne z granitu, są piękne i wytrzymałe a co za tym idzie na lata! razem z mężem zdecydowaliśmy się też na marmurowe schody i tak samo rewelacyjnie się prezentują:) zamawialiśmy to wszystko na www.luxury-house.pl

Trupi2441
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2014, 21:37
Kontaktowanie:
Re: Kamienne wnętrza

autor: Trupi2441 » 20 maja 2014, 20:53

W kuchni też mam kamień naturalny -kolor kość słoniowa i bardzo łatwo się czyści

jareckijaro
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 04 paź 2013, 10:35
Lokalizacja: spod Warszawy
Re: Kamienne wnętrza

autor: jareckijaro » 23 maja 2014, 10:11

no właśnie..ja jestem może i staroświecki ale jak kamień to tylko naturalny...
Pytam, analizuję, uczę się - po to tu jestem.

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Kamienne wnętrza

autor: adam_krakow » 10 lip 2014, 10:21

bardzo mi się podobaja kamienne wnętrza... spotkałam się u znajomych z kamiennym przejściem, wiem że robiła im firma mm dom i ogród i starsznie mi się wykonanie podobało bo mieli ciekawy odcien kamienia. Tak lekko rozjaśniło przejscie, ale też dodało lekko surowego klimatu

granatova
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2014, 14:43
Re: Kamienne wnętrza

autor: granatova » 16 lip 2014, 15:02

Całe szczęście są triki, które sprawiają, że kamienne wnętrza nie muszą być do końca kamienne :> Jeśli ktoś chce uzyskać efekt chłodnego, surowego pomieszczenia ale bez rzeczywistego ochładzania go kamieniami polecam poszukać tapet imitujących dane tworzywo. :) Takie napety mogą wyglądać bardzo realnie -> http://www.dominnowacji.pl/tapeta-imitujaca-beton/ a przy okazji domyślam się, że wychodzą dużo taniej i prościej niż używanie prawdziwego kamienia :)

Ekspert Sztukaterii WMB
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 26 mar 2015, 13:14
Re: Kamienne wnętrza

autor: Ekspert Sztukaterii WMB » 15 cze 2015, 13:56

Ciekawą i oryginalną odpowiedzią na kamień dekoracyjny będzie sztukateria wewnętrzna, a dokładniej panele dekoracyjne 3D . Ich nietuzinkowa rzeźba wyeksponuje pustą ścianę. Można je malować dzięki czemu dopasowanie do całej kolorystyki nie będzie problemem. Można je łączyć z innymi materiałami co nada jeszcze bardziej ciekawego efektu wizualnego :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

fighter1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 29 kwie 2015, 21:22
Re: Kamienne wnętrza

autor: fighter1 » 15 cze 2015, 14:49

a do sypialni nie będzie za chłodny?

AdamKL
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:39
Kontaktowanie:
Re: Kamienne wnętrza

autor: AdamKL » 18 cze 2015, 11:45

Ja swoje inspiracje kamieniem znalazłem tutaj: http://klink.pl/gallery . Jest tam naprawdę sporo wnętrz i ciekawych rozwiązań.

AdamKowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 17 cze 2015, 16:15
Lokalizacja: Poznań
Re: Kamienne wnętrza

autor: AdamKowalski » 18 cze 2015, 13:10

kamień do wnętrz wygląda spoko ale trochę zimne wnętrze się robi także nie ma co przesadzać.

Ostatnio beton archtektoniczny robi się modny i parę realizacji już tego widziałem, trochę drogię w porównaniu do kamieni dekoracyjnych czy paneli 3d ale efekt dobry i myślę że warto się nad tym zastanowić.

Oprócz płyt betonowych robią też ciekawe wzory ale nie znam żadnych firm tak z nazwy trzeba sobie poszukać
Wykończenia wnętrz to dla mnie pestka!

ralphx
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 03 lip 2014, 11:19
Re: Kamienne wnętrza

autor: ralphx » 26 cze 2015, 13:51

Wnętrza urządzone z wykorzystaniem naturalnego kamienia dekoracyjnego to duża klasa.

Ekspert Schodów KAMEX
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 30 lip 2015, 18:57
Re: Kamienne wnętrza

autor: Ekspert Schodów KAMEX » 21 wrz 2015, 20:01

Naturalny kamień świetnie nadaje się do każdego wnętrza :) Granit czy marmur dzięki swojemu wzornictwu i różnorodnej kolorystyce niepowtarzalnie urozmaici każde wnętrze :) I nie koniecznie musi pasować do tych luksusowych aranżacji :)

Obrazek
Obrazek

GrazWar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2019, 15:51
Re: Kamienne wnętrza

autor: GrazWar » 13 mar 2019, 15:57

Akurat jestem w temacie bo całkiem niedawno zakupiłam płytki kamienne z łupka :)
ale śmieszniejsze jest to że kupiłam w sklepie o identycznej nazwie jak ten temat :lol:
http://www.kamiennewnetrza.pl
Polecam, wszystko ok, inspiracji też sporo w zdjęciach produktów więc jest w czym wybierać :)

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: Kamienne wnętrza

autor: damian_6 » 21 mar 2019, 9:42

A jak Wam się podobają meble z kamienia naturalnego, na przykład stoliki kamienne lub blaty takie jak na http://lamoscher.eu ? Moim zdaniem taki stolik czy blat marmurowy może być nie tylko przydatny w każdym salonie czy kuchni, ale może też stanowić jego piękną ozdobę :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów