Beton architektoniczny - płyty

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: karolinamak » 31 paź 2018, 15:17

A nie lepiej użyć na przykład takiej farby betonowej jak ma Primacol Decorative w ofercie? O wiele łatwiej pewnie i taniej niż z normalnego betonu ścianę robić a efekt jest równie dobry

Webarchitekci
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 24 sty 2018, 19:31
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: Webarchitekci » 16 gru 2018, 1:34

Od zawsze najlepszy beton architektoniczny w płytach, bez szkodliwych sztucznych włókien jest od Luxum.
To największy polski producent betonu architektonicznego klasy premium i industrial.
Bardzo duży wybór, w największym salonie betonu architektonicznego w Polsce.
[Luxum]
Łatwe docinanie, świetna estetyka, montaż na klej, do wnętrz i na zewnątrz.
Obiektywnie, to najlepsze płyty z betonu jakie są na rynku i do tego w rozsądnej cenie.
beton-architektoniczny- na ścianie - w salonie - Luxum - 120x60.jpg
Beton architektoniczny Luxum
beton architektoniczny-płyty betonowe -120x60-luxum.jpg
Płyty betonowe 120x60cm w salonie
Producent płyt betonowych Luxum
Beton Luxum (2).jpg
Płyty betonowe bez sztucznych włókien z lekkiego betonu architektonicznego Luxum

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 sty 2019, 16:41

Ścianę betonową można wykonać samemu, dzięki drobnoziarnistemu tynkowi mineralnemu Beton Magnat Style. To świetna alternatywa dla trudnych w instalacji i drogich paneli betonowych.
https://www.youtube.com/watch?v=ThN4AVqfA7s
29.jpg
29a.jpg

Awatar użytkownika
kamil527
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 28 lis 2017, 9:49
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: kamil527 » 01 lut 2019, 11:36

Blaty, a później wszystkie inne elementy wystroju wnętrz z betonu architektonicznego są tworzone przez betonowy wojtek z pasją. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu każdy detal blatu jest dopracowany z najdrobniejszymi szczegółami. Dlatego mogę z czystym sumieniem polecić blaty od nich.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: beton architektoniczny - płyty

autor: Kacper Biały » 27 lut 2019, 11:38

Te tynki Magnat (zwłaszcza Style Beton) są super. Wydajne, prościej można nałożyć na ścianę i mieć właśnie taki efekt naturalnego betonu

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: rannata » 27 lut 2019, 14:56

A to muszę zobaczyć. Tak mi się wydaje właśnie, że coraz więcej jest tego typu produktów na rynku.

KOSBUD
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2016, 9:29
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: KOSBUD » 20 mar 2019, 14:13

Polecam elastyczny beton architektoniczny STONO [więcej informacji na stronie firmy Kosbud]
beton architektoniczny STONO Kosbud.jpg

Materiał przeznaczony jest zarówno do wewnątrz pomieszczeń, jak i na elewacje. Charakteryzuje się niezwykle prostym montaże, a efekt woow ;)
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: FotoNaRame » 26 mar 2019, 10:56

Moim zdaniem to naprawdę ciekawa propozycja jeżeli chodzi o pomysł aranżacji ścian w salonie, jeśli jednak zależy Wam na czymś równie oryginalnym i tańszym, polecam wybrać ciekawy moty fototapety, akurat u nas znajdziecie szeroki wybór :)

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: Florekk » 01 kwie 2019, 9:47

Też uważam, że jest to świetna opcja i potrafi stworzyć wyjątkowy efekt na ścianie.

Buczkowscy Beton
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2019, 7:47
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: Buczkowscy Beton » 10 maja 2019, 7:49

Betonowe dekoracje już na dobre zawitały w nowoczesnych wnętrzach. Ludzie już nie są zdziwieni widząc surową betonową ścianę w przychodni czy w galerii handlowej. Uważam, że to dobry kierunek dla nowoczesnego designu.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: ArkadiuszKrol » 23 lip 2019, 7:53

Ja także uwielbiam beton architektoniczny. Jest nowoczesnym i eleganckim elementem we wnętrzach i na zewnątrz. Podczas budowy nowego biurowca zamawiałem płyty elewacyjne od firmy btb-radzymin.pl. Posiadają bardzo dobrą jakość i staranne wykonanie.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: uuwjad » 24 lip 2019, 9:55

Aranżacje z wykorzystaniem takiego betonu prezentują się świetnie. Jak mamy zrobione to przez kogoś kto zna się na rzeczy - efekt jest świetny.

kolman
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2016, 17:44
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: kolman » 28 maja 2020, 8:55

A co sądzicie o mikrocemencie jako alternatywa dla betonu architektonicznego w postaci płyt? Bo jak dla mnie trochę za dużo zachodu z instalacją i skłaniam się bardziej ku prostszej aplikacji właśnie betonu cire takiego jak Mikrocement - ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

DarekK80
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:16
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: DarekK80 » 13 sie 2020, 15:15

Beton architektoniczny to bardzo ciekawy materiał do aranżacji wnętrz. Ja posiadam płyty dekoracyjne w swoim salonie. Charakteryzują się nowoczesnym designem, prostym montażem oraz wysoką trwałością.

SebastianKrol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:13
Re: Beton architektoniczny - płyty

autor: SebastianKrol » 16 lis 2020, 9:42

Ja tutaj śmiało mogę polecić Wam markę Weneve jeżeli chodzi o beton architektoniczny, bo naprawdę robią wrażenie zarówno jeżeli chodzi o nowoczesne zestawienia kolorystyczne, ale także wersje np. układane na jodełkę. Myślę, że jak sprawdzicie co udało im się przygotować, to też zakochacie się w tym materiale :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

Gotowe projekty domów