Popularne i funkcjonalne projekty domów!

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
jacekbratyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2018, 1:05
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: jacekbratyk » 21 lis 2018, 10:27

Sam rozważam projekt tego typu HP SMART B CE (DOM HP1-92). Jest tam trochę ponad sto metrów powierzchni użytkowej, na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to dość mało, jednak ogranicza mnie w głównej mierze działka. Jest ona szeroka jednak niezbyt długa co bardzo utrudnia dobranie odpowiedniego projektu.

pawelstolik
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2015, 9:28
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: pawelstolik » 26 lis 2018, 10:04

Ja długo szukałem projektu, który będzie spełniał oczekiwania moje i żony i na całe szczęście trafiłem na stronę domato.pl. Mają bardzo ciekawe, nowoczesne projekty. Ci, którzy nie są przekonani co do typowych, tradycyjnych projektów powinni na ich stronę zajrzeć. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: tetate » 05 gru 2018, 13:37

Polecam wybudowanie niewielkiego domu i nieprzesadzanie z przestrzenią.Budowa dużego domu pochłonie o wiele większe pieniadze. Jednocześnie taki dom będzie potem trudny w utrzymaniu ( zarówno jeśli chodzi o sprzątanie jak i koszta ogrzewania).

Sporo ciekawych projektów domow jest na stronie tego biura projektowego:
Domy w stylu.

Dla 3-4 osobowej rodziny spokojnie powinien wystarczyć domek do 100 m2.Ciekawym projektem jest Elka
Obrazek

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: boddekk » 07 gru 2018, 14:53

Dokładnie, projekt indywidualny to chyba najlepszy pomysł. Sama zleciłam wykonanie projektu swojego domu firmie slonecznedomy.pl To znakomite biuro architektoniczne, wykonali mi świetny projekt całkiem niedrogo. Jestem z niego bardzo zadowolona.

domi.nika
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sty 2019, 9:51
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: domi.nika » 05 lut 2019, 12:06

Polecam domy modułowe całoroczne projekty firmy HBE. Oferują fachową pomoc w każdym zakresie prac :D

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: MichalBudowniczy » 23 lut 2019, 11:12

Ciekawe i funkcjonalne projekty domów posiada w swojej ofercie firma architektkonieczny.pl. Mają wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów. Sam korzystałem z ich usług kilka lat temu i byłem zadowolony z otrzymanego projektu, który uwzględniał wszystkie moje prośby i uwagi.

tymon8
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 13 mar 2018, 8:45
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: tymon8 » 19 mar 2019, 14:19

Upragniony do całorocznego zamieszkania może pojawić się na Twojej działce w przeciągu kilkunastu tygodni i będzie gotowy do finalnego wykończenia lub zamieszkania, w pełny wykończony i wyposażony. Proces tworzenia domu przez boxhome.eu polega na prefabrykacji budynku na bazie konstrukcji modułowych, a następnie transportu i montażu domu na działce klienta. Daje to jednocześnie w przyszłości możliwość zmiany lokalizacji budynku, a nawet powiększenia go.

remigiuszz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2019, 21:06
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: remigiuszz » 05 kwie 2019, 21:09

Myślę, że większość domów jest funkcjonalnych

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: Baśka74 » 29 kwie 2019, 19:24

Zamówiliśmy projekt i budowę domu w firmie Domy Oszczędne. Dom prezentuje się pięknie, nie jest za duży, ale wewnątrz przestronny. Ludzie projektujący z pasją i świetnym pomysłem. Polecam.

Ziania
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:37
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: Ziania » 11 maja 2019, 9:58

martita505 pisze:Nie ma co patrzeć wyłącznie na cenę, bo w przypadku budowlanki przekłada się na jakość. Szukam projektu, który w pełni będzie mi odpowiadał, a koszt gra drugorzędną rolę. Zastanawiam się nad tą opcją HP SMART B CE (DOM HP1-92) bo dom wydaje się nowoczesny i przestronny, a do tego ma ciekawie pomyślane wejście i pergolę osłaniającą taras, co też dodaje uroku. Rodzinny, ale designerski.


I jak kupiliscie ten projekt ?

jaca93
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:42
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: jaca93 » 25 cze 2019, 20:24

Ja ostatnio szukałem projektu domu i trafiłem na [MGProjekt] Zajrzyj tam w wolnej chwili jeśli nadal szukasz projektu, może jakiś wpadnie ci w oko. Wybór jest bardzo duży a ceny promocyjne. Przy każdym projekcie podany jest koszt realizacji projektu pod klucz.

TomekŚmialek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2019, 19:54
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: TomekŚmialek » 26 cze 2019, 7:02

Obrazek

hej, właśnie z przyszłą żoną szukamy projektu domu. Podoba nam się ten. Czy ktoś wie, co to za materiał, zwykła cegła czy cegła klinkierowa?

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: PawełNM » 29 lip 2019, 10:59

Tak naprawdę na naszym rynku dzisiaj różnorodność projektów domów jest na tyle duża, że bez większych problemów każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Przy czym pewnie większość kojarzy pracownię MG Projekt. Jeszcze dzisiaj można tam skorzystać z fajnej promocji -20 % na gotowe propozycje, więc tym bardziej właśnie teraz warto skusić się na zakup projektu, zwłaszcza jeżeli coś sobie już dawno temu tam upatrzyliśmy:).

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Popularne i funkcjonalne projekty domów!

autor: Theodor99 » 28 sie 2019, 7:21

Ja korzystałem z usług biura projektowego InPro Małgorzata Żyła. Ludzie z pasją i pomysłem realizują naprawdę ciekawe i oryginalne projekty. Warto podjąć z nimi współpracę.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów