Jak sobie radzić ze zmęczeniem

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Dorota.dorota
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:16
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Dorota.dorota » 27 maja 2018, 18:22

Ja mam taką metodę, ze po całym dniu odpalam świeczki, wlewam sobie lampke wina, nalewam wody do wanny, dolewam płyn do kąpieli i sole i nie ma mnie oc najmniej godzinę.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: PrzemekS » 28 maja 2018, 9:00

Warto suplementowac witaminę D. A tak to spacer, kontakt z przyrodą czy zwierzetami zawsze mi pomaga. No i dużo snu, 8 godzin musi byc.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: monikabert90 » 30 maja 2018, 14:28

Jest wiele sposobów na radzenie sobie ze zmęczeniem, jednak zawsze trzeba mieć na uwadze, że jeśli zmęczenie utrzymuje się cały czas od kilku tygodni i towarzyszy nam nawet po wstaniu z łóżka, to jest możliwość, że nie jest to zwykłe zmęczenie, tylko CFS, czyli zespół przewlekłego zmęczenia. A to już niestety wymaga konsultacji ze specjalistą, bo może spowodować nawet poważniejsze schorzenia układu nerwowego i nie tylko...

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: zapzap » 14 lip 2018, 12:15

Często klucz do sukcesu to dobra dieta. :) Cennym składnikiem zdrowego odżywiania są owoce i warzywa... . Najlepiej do ich przyrządzania użyć dobrej wyciskarki np. Muke (świetny stosunek cena/jakość). To dobra dawka zdrowych kalorii, bomba witaminowa i dostarczyciel wartości odżywczych, które są potrzebne każdemu organizmowi. Odkąd pije takie soki i koktajle czuję się o niebo lepiej! Muke przyrządzi soki i koktajle z takich produktów jak np. liście szpinaku, jarmużu, sałaty i ziół typu pietruszka, bazylia, mięta, z którymi nie poradzi sobie żadna sokowirówka. Wielu producentów sprzedaje sita w wysokiej cenie (powyżej 240 zł za sztukę). Muke ma najniższe ceny sit względem konkurencji (100zł). Polecam to każdemu kto chce wdrożyć dobrą, zdrową dietę i poprawić swoje samopoczucie.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: budowa876 » 27 lip 2018, 7:09

Jeśli już faktycznie jestem zmęczony, to lubię zapisać się na jakiś masaż, aby troszkę sobie ulżyć. Mam teraz w planach skorzystanie z usług tego miejsca http://laspalmas-salon.pl/masaze/masaz-relaksacyjny.html bo jeszcze tam nie byłem, a słyszałem wiele pozytywnych opinii.

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: agus123 » 18 wrz 2018, 14:53

Dobrym pomysłem na zmęczenie i stres jest masaż, ja sama chodzę raz w tygodniu do http://studiodewi.pl/ w Gdyni i bardzo mi to pomaga, ciężko by mi było przestać. Są profesjonalistami więc warto ich wybrać.

cirella
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2018, 20:07
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: cirella » 18 wrz 2018, 21:57

Osobiście uważam, że na zmęczenie pomóc może tylko i wyłącznie sen.

atorej
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2018, 10:29
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: atorej » 25 wrz 2018, 10:32

W serwisie Melatoninka znajdziecie naprawdę ciekawy blog w całości poświęcony tematyce snu. Moim zdaniem warto zajrzeć, masa świetnych wpisów!

Metaliczna
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 15:43
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Metaliczna » 17 paź 2018, 11:24

Sposobów jest doprawdy wiele, czasem wystarczy zwykła kąpiel, by się odprężyć. Jednak przy mocnym zmęczeniu najlepiej robi masaż. Pewnie nie każdy z Was wie, gdzie powinien się udać, by skorzystać z dobrodziejstwa masażu. Najlepiej w takim przypadku skorzystać z wyszukiwarki gdzie znajdziecie również dobrego fryzjera czy kosmetyczkę, a po każdej wizycie możecie wystawić komentarz, tak by z kolei inni użytkownicy wiedzieli, czy trafią w dobre ręce :)

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Tomek_Domek » 12 mar 2019, 21:55

My z żoną mamy niezawodny sposób na zmęczenie. Zafundowaliśmy sobie na 10 rocznicę ślubu łóżko do masażu http://mimari.com.pl/pl/c/Stoly-i-lozka-do-masazu/32 i choć nie przeszliśmy żadnego kursu dajemy radę :) To chyba najlepsza forma na odprężenie, a na zwykłym łóżku nie jest wygodnie kogoś masować.

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: Tymoteusz1 » 14 mar 2019, 12:48

Faktycznie, czasem okresy długiej i wytężonej pracy są niezbędne w karierze. Warto wtedy odpowiednio się zrelaksować, by jak najdłużej wytrwać w dobrej formie. Słyszałem kilka ciekawych opinii na temat kava kava z https://www.kavasklep.com. Jeśli chcecie spróbować czegoś nowego, to zdecydowanie warto tam zajrzeć i zamówić kava kava.

mario10
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 27 maja 2017, 21:44
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: mario10 » 16 mar 2019, 21:47

U mnie w pracy był czas że bylo naprawde ciezko. W sumie to dopiero w tym tygodniu powoli dochodzimy wszyscy do siebie. Wracalismy z jednego wyjazdu i od razu sie szykowalismy na kolejna. Duzo sie dzialo. Wieczorem jak wracalem do domu to mozg parowal. Chwila odprezenia byla doslownie jak na wage zlota. Siadalem przed tv i skrecalem dla spokojnosci fajki na drugi dzien na wyjazd. Co chwile domawialem kolejne partie filtrów i owijek stad https://www.bletki.com/kategoria/filtry-ustniki bo praca byla naprawde intensywna a palenie to jedyna rzecz ktora potrafi mnie zresetowac totalnie

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: malaka » 19 mar 2019, 13:53

A macie opcję na urlop? To chyba najlepszy sposób na stres...

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: analine » 09 kwie 2019, 7:14

żeby trzymać dietę warto wcześniej planować posiłki. Aseseo tutaj kilka słów na ten temat

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Jak sobie radzić ze zmęczeniem

autor: rozalia » 13 maja 2019, 8:56

Może lepiej byłoby postarać się o lepszej jakości odpoczynek? Nasza dieta też ma tutaj niemałe znaczenie.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów