Hydroizolacja fundamentów

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Hydroizolacja fundamentów

autor: Redakcja » 23 paź 2016, 15:42

Z początkiem lat siedemdziesiątych, do wykonywania hydroizolacji elementów budowli stykających się z gruntem... Hydroizolacja fundamentów >>
Redakcja

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Hydroizolacja fundamentów

autor: seba676 » 23 paź 2016, 15:42

U nas zajęła się tym Akma Polska i wydaje mi się, że lepiej zlecić komuś wykonanie tego niż próbować zdziałać samemu. Zapłaciłem, ale za to mam świetne efekty, bo pomimo wysokich wód gruntowych nic złego się nie dzieje, a zaprawa Oxydtron Nanocement z której korzystali jest bardzo wydajna i w efekcie końcowym wcale tak drogo nie wyszło.

Gość10463
Re: Hydroizolacja fundamentów

autor: Gość10463 » 23 paź 2016, 17:12

seba676 pisze:U nas zajęła się tym Akma Polska i wydaje mi się, że lepiej zlecić komuś wykonanie tego niż próbować zdziałać samemu. Zapłaciłem, ale za to mam świetne efekty, bo pomimo wysokich wód gruntowych nic złego się nie dzieje, a zaprawa Oxydtron Nanocement z której korzystali jest bardzo wydajna i w efekcie końcowym wcale tak drogo nie wyszło.


super !!! tylko zastosowana izolacja jest sztywna

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: Hydroizolacja fundamentów

autor: ralion » 19 mar 2019, 11:32

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem hydroizolkacji. Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania takiej firmy to polecam wam atp-hydroizolacje. Na nich można polegać.

Marian_55
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Re: Hydroizolacja fundamentów

autor: Marian_55 » 10 lut 2020, 9:00

Ważne żeby podczas zakładania hydroizolacji zrobić to porządnie, ponieważ jak ktoś spartaczy robotę to hydroizolacja nie będzie spełniać swojej roli. U mnie w domu założenie hydroizolacji fundamentów zleciłem firmie Bud-Prajs. Firmę polecił mi brat, u którego również zajmowali się hydroizolacją fundamentów i był zadowolony z ich usług, ponieważ pozbył się wilgoci z piwniczki. U mnie na razie też zrobiło się sucho, ale na razie czekam na ulewne wiosenne deszcze. Szkoda, że nie ma śniegu, ponieważ roztopy też byłyby dobrym testem.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Hydroizolacja fundamentów

autor: JoachimKon » 22 lut 2021, 13:38

Uważam, że na pewno warto zwrócić uwagę na hydroizolację od Waterblock, to producent który wyróżnia się wysoką jakością wykonania, szczelnością, czy również elastyczności podczas jej nakładania. W naszym przypadku wybraliśmy hydroizolację WB Duo Flex. Dlatego polecam zajrzeć na ich stronę i znaleźć kontakt do obsługi technicznej która też Wam pomoże. Cenowo wychodzi naprawdę dobrze, a skuteczność i warunki gwarancyjne bronią się same.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów