Myjnia parowa Fortador czy Optima

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

GhostMachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2018, 11:26
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: GhostMachine » 11 maja 2018, 13:36

Jeśli chcesz założyć własną myjnie parową to sprawdź sobie ofertę greensteam mają na sprzedaż myjki parowe i inne urządzenia czyszczące, które umożliwiają otwarcie własnego biznesu :D

edek-ledek
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: edek-ledek » 24 maja 2018, 9:19

Czy ktoś z was testował może mobilne myjki parowe z oferty typu multi-matic.pl? Zastanawiam się nad opłacalnością zakupu tego typu urządzenia i efektywnością jego pracy. Czy to będzie do sprawdzenia?

teresa30
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:33
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: teresa30 » 19 cze 2018, 14:17

Fortador ma lepsze opinie, jest bardziej funkcjonalny i bardziej oszczędny. Jeśli jednak myjnia ma używana jedynie od czasu do czasu, to kupno raczej się nie opłaca. Taniej zajrzeć do komercyjnej myjni parowej, ostatnio jest ich coraz więcej, w Krakowie choćby przy warsztacie IRMAR na ul. Makuszyńskiego - można łatwo i szybko umyć wszystkie elementy auta, nie tylko karoserię.

zakazw
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2018, 6:47
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: zakazw » 31 sie 2018, 7:53

Ja też się zastanawiam nad kupnem myjni parowej, tym bardziej, że można skorzystać z fajnych rozwiązań finansowych. Czy może ktoś ma doświadczenia z rozwiązaniami jak tutaj: http://www.myjnieparowe.biz. Czy ktoś prowadzi już taki biznes i może coś więcej napisać?
Będę wdzięczny za opinie i informacje.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: jacekmogliwia » 29 paź 2018, 10:32

Jak wyglądają ich parametry?

primapolka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2018, 20:50
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: primapolka » 16 gru 2018, 9:19

Myjnia parowa Fortadora opłaca się , bo taka inwestycja naprawdę szybko się zwraca. Dla mnie ważny jest silny palnik i ciśnienie. A w Fortadorze mają urządzenia z silnikiem Lamborghini i co jest fajne są one teraz w okazyjnej cenie - minus 5000zł do końca bodajże roku.

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: Arowana14 » 18 mar 2019, 14:24

Ja samochodem odwiedzam najzwyklejsze myjnie samoobsługowe jak Oksel myjnia samochodowa Lesko. Po co wydawac na niewiadomo jakie myjnie? Taka zapewnia wystarczającą czystość autu. Tylko po prostu samochód trzeba w miarę regularnie myć, a nie tylko od święta.
BOB-BUDOWNICZY

tedii
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 18:22
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: tedii » 16 paź 2019, 18:36

Jak już zdecydujecie która myjka wam odpowiada najbardziej i postanowicie ją zakupić, to zajrzyjcie na portal ogłoszeniowy, który może wam pomóc w zakupach, bo często pojawiają się tam ciekawe oferty w atrakcyjnych cenach.

frankemployee
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, 16:01
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: frankemployee » 10 lut 2020, 16:05

Ja bardzo polecam maszyny Optimy. Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie lepszych myjek. Działają bez zarzutu przez naprawdę długi czas.

darkomi
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2020, 9:31
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: darkomi » 05 lis 2020, 9:36

Pracowałem na obydwóch i mogę śmiało powiedzieć, że Optima nie ma sobie równych. Nigdy nie miałem z nią problemów. Wszystko działa jak należy, mega funkcjonalne urządzenie.

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Myjnia parowa Fortador czy Optima

autor: valdeko » 28 lip 2021, 21:50

Na pewno mycie z wykorzystaniem myjni parowej to sprawne i bardzo dobre rozwiązanie. Polecam tu myjnie parowe z Fortador. Bardzo dobrej jakości, wydajny sprzęt. Czyści, jednocześnie dezynfekuje. Łatwy w transporcie i utrzymaniu czystości, nieduże koszty utrzymania, chemia do takiej myjni zdecydowanie jest w rozsądnej cenie


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów