Jakie rolety do sypialni?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Jakie rolety do sypialni?

autor: seba676 » 14 mar 2019, 10:03

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jakie rolety warto postawić jeżeli chodzi o sypialnię? Zastanawiam się nad modelem dzień/noc i oczywiście bezinwazyjnymi, jednak chętnie usłyszałbym również Wasze zdanie. Pozdrawiam!

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Borysek11 » 14 mar 2019, 10:12

Ja postawiłem na rolety dzień/noc i jak najbardziej jestem zadowolony. Jeżeli chcesz sobie je dobrać co do koloru i też liczyć na dość fajne ceny to polecam sklep [Karnix] gdzie zamawiałem je dla siebie w kolorze "Stalowy".

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Mariopo » 14 mar 2019, 12:21

Ja posiadam w sypialni rolety w kasecie, według mnie dobry wybór do sypialni, funkcjonalne i ładne rolety. U mnie są granatowe, bo lubię jak jest ciemno w sypialni i rano nie prześwituje mi słońce. Takie rolety w kasecie mają ważna zaletę - Kasetka chroni przed kurzem i brudem. Roleta zwinięta do kasetki jest w mniejszym stopniu narażona na zanieczyszczenia niż roleta wolnowisząca. Kwestia montazu jest mega prosta. Zobaczcie sobie najlepiej rolety od Vertex, tu jest strona producenta https://vertex.pl/

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Florekk » 14 mar 2019, 19:25

Borysek11 pisze:Ja postawiłem na rolety dzień/noc i jak najbardziej jestem zadowolony. Jeżeli chcesz sobie je dobrać co do koloru i też liczyć na dość fajne ceny to polecam sklep [Karnix] gdzie zamawiałem je dla siebie w kolorze "Stalowy".


Tutaj też raczej byłbym za Karnix kupowaliśmy u nich rolety rzymskie do salonu i ogólnie jesteśmy zadowoleni bo postawili na dobrej jakości materiał, cały mechanizm też działa dobrze i nie było problemów z montażem. Ceny również mają bardzo w porządku, więc na pewno ich podczas wyboru nie powinieneś pomijać.

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: seba676 » 24 mar 2019, 11:19

Myślę, że to niezła propozycja jeżeli chodzi o wybór rolet, ja również rozważałbym dwie opcje czyli rolety dzień/noc, rzymskie no i może dodatkowo jeszcze te zwykłe. Też nie zawsze warto przepłacać bo jak możesz zobaczyć w tych propozycjach poprzedników ceny są naprawdę ok.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Tomko43 » 24 mar 2019, 23:29

Ja kupowałem w [Karnix] zarówno rolety dzień/noc, jak i żaluzje drewniane do kuchni. Musisz sobie dokładnie sprawdzić, ponieważ my u nic na szczęście znaleźliśmy wszystko czego potrzebowaliśmy. Ceny dobre, na obsługę narzekać nie mogę i co ważne też zadbali o sprawną dostawę.

expert.okienny
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2019, 19:15
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: expert.okienny » 28 mar 2019, 20:19

Jeśli szukasz rolet do okien w Krakowie lub okolicach sprawdź stronę oknakrakow.pl/rolety/ znajdziesz tam wiele porad dotyczących rolet zewnętrznych, szczegółowe opisy z porównaniem poszczególnych typów rolet oraz galerie inspiracji. Do nowobudowanych domów najczęściej stosuje się rolety podtynkowe, które ukryte są w elewacji budynku! Jeśli nie ma takiej możliwości i chcesz zastosować rolety zewnętrzne do już wykończonego domu lub mieszkania, a jednocześnie nie planujesz poważniejszego remontu możesz wybrać rolety adaptacyjne, które można zamontować we wnęce okiennej lub na murze. A jeśli planujesz wymianę okien zastanów się na zastosowaniem rolet nadstawnych, które trwale połączone są z oknami i można je zamontować wyłącznie razem z oknami. Oczywiście nowoczesne rolety zewnętrzne występują z silnikami elektrycznymi, które coraz częściej obsługiwane są za pomocą aplikacji na smartfonie. W sypialni można zastosować system czasowy, który samoczynnie odsłoni okna w ustalonej godzinie wpuszczając do pomieszczenia poranne promienie słońca.

Awatar użytkownika
Igorr3
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2019, 19:16
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Igorr3 » 01 kwie 2019, 19:20

Gdybym miała wybierać teraz rolety wybrałabym te zewnętrzne.

natalka1012
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 04 lut 2015, 11:17
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: natalka1012 » 12 kwie 2019, 13:07

Z rolet najbardziej podobają mi się rolety dzień noc, ale ostatnio coraz bardziej skłaniam się ku żaluzjom drewnianym, wyglądają bardzo nowocześnie i są praktyczne. W salonie mam rolety dzień noc i zamawiając je porównywałam ceny takich rolet wykonywanych na zamówienie w lokalnych firmach, ale ostatecznie zdecydowałam się na zakup w sieci rolet na wymiar w sklepie https://naszedomowepielesze.pl Przekonała mnie niższa cena i większy wybór materiałów.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Szpilka89 » 24 kwie 2019, 14:51

Ja ostatnio zauważyłam tutaj https://rollcenter.pl/rolety-w-kasecie ciekawe oferty rolet. Możecie sobie tam zajrzeć. Co ważne firma oferuje je w wysokiej jakości i macie możliwość wyboru pod siebie wzorów, kolorów. Po za tym zauważyłam, że ceny u nich nie są wysokie.

brunon1
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2019, 22:33
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: brunon1 » 25 kwie 2019, 21:35

Ja mam rolety dzień noc

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: budowa876 » 28 kwie 2019, 11:14

Faktycznie rolety dzień i noc do sypialni mogą być najbardziej interesujące. Ja też o takich myślę i chyba zdecyduję się na to, co oferuje firma [Karnix] ponieważ mają świetne rolety, w różnych kolorach w swojej ofercie.

swena
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 11:16
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: swena » 08 maja 2019, 16:25

Moim zdaniem do sypialni warto kupić rolety, które nie przepuszczają jak najmniej światła. W sypialni powinno być jak najmniej światła.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: DarkElf » 08 maja 2019, 17:45

Dziękuję za te porady, aczkolwiek według mnie lepszą opcją są żaluzje ;)

Blonia
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2019, 19:49
Re: Jakie rolety do sypialni?

autor: Blonia » 08 maja 2019, 19:58

Naprawdę dobrze się składa, że polecacie konkretne produkty. Ja również właśnie poszukuję rolet.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów