Stoły z krzesłami do jadalni

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Stoły z krzesłami do jadalni

autor: Tomko43 » 10 mar 2019, 10:33

Cześć,
Macie dla mnie jakieś ciekawe propozycje stołów drewnianych do jadalni wraz z zestawem krzeseł. Byłbym bardzo wdzięczny za wszystkie propozycje oraz porady odnośnie producenta, ponieważ też zależałoby mi aby były one drewniane, pozdrawiam!

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: lideropinii » 10 mar 2019, 17:19

Poszperaj na forach wnętrzarskich, jedna uwaga nie szukaj kompletu, spokojnie wybierz osobno stół, osobno krzesła.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: iza72 » 11 mar 2019, 10:49

Poniekąd masz rację. Lepiej jest kupić oddzielnie stół i do niego dopasować krzesła, wyjdzie taniej i to sporo. Wiem, bo sami nie tak dawno kupowaliśmy i wszędzie komplety były dużo droższe. Nam spodobał się jeden stół na superwnetrze.pl, idealnie pasował nam do wystroju jadalni, a z krzesłami nie było najmniejszego problemy. Ta pani, która nas obsługiwała pomogła nam je świetnie dobrać i to tak, że wyglądają jak całość. Zobacz do nich, mają całkiem spory wybór, jakość też dobra, a i ceny sa do zaakceptowania.
iza72

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: waldi79 » 11 mar 2019, 11:07

oo jeżeli o to chodzi to polecam Wam Unia Meble!

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: seba676 » 14 mar 2019, 9:23

A ja właśnie myślałem, że lepiej wybrać gotowy komplet ze względu na niższą cenę i też, że dobrze ze sobą współgrają. Ja na pewno jestem zwolennikiem wyboru stołu i krzeseł drewnianych, a w szerokiej gamie wymiarów oraz modeli znajdziesz je w ofercie sklepu https://www.salonmeblowy.net.pl/ który przygotował naprawdę dobrej jakości meble i co ważne też zapewniają transport na terenie całego kraju.

Hemos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 06 wrz 2018, 15:51
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: Hemos » 14 mar 2019, 13:53

Wszystko jest kwestią budżetu jaki posiadamy na zakup zestawu stół plus krzesła, oraz oczywiście naszego stylu. Z doświadczenia polecam inwestować w całe komplety mebli z drewna bukowego lub dębowego.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: Borysek11 » 15 mar 2019, 12:08

seba676 pisze:A ja właśnie myślałem, że lepiej wybrać gotowy komplet ze względu na niższą cenę i też, że dobrze ze sobą współgrają. Ja na pewno jestem zwolennikiem wyboru stołu i krzeseł drewnianych, a w szerokiej gamie wymiarów oraz modeli znajdziesz je w ofercie sklepu https://www.salonmeblowy.net.pl/ który przygotował naprawdę dobrej jakości meble i co ważne też zapewniają transport na terenie całego kraju.


To prawda, my nie kupowaliśmy dużego stołu do jadalni, ale mniejszy do salonu (model S17). Moim zdaniem dobra cena jak za stół drewniany, do tego po rozpakowaniu nie było widać żadnych uszkodzeń i też trzyma się solidnie, więc z tego zakupu jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: lideropinii » 15 mar 2019, 16:11

W nowoczesnych aranżacjach i niektórych stylach to się średnio niestety broni.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom

seba676 pisze:A ja właśnie myślałem, że lepiej wybrać gotowy komplet ze względu na niższą cenę i też, że dobrze ze sobą współgrają. Ja na pewno jestem zwolennikiem wyboru stołu i krzeseł drewnianych, a w szerokiej gamie wymiarów oraz modeli znajdziesz je w ofercie sklepu https://www.salonmeblowy.net.pl/ który przygotował naprawdę dobrej jakości meble i co ważne też zapewniają transport na terenie całego kraju.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: kordoba » 18 mar 2019, 14:03

Może zajrzyj sobie też na stronę https://trend-home.pl/. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep meblowy. Mi bardzo podobają się ich propozycje, nie tylko do jadalni. Myślę, że i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: Florekk » 20 mar 2019, 10:25

Dobór odpowiedniego stołu nie należy do najłatwiejszych dlatego warto sobie wszystko wcześniej dokładnie przygotować co do wymiarów, budżetu i też wymagań m.in w zakresie materiału z którego ma być wykonany.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: JoachimKon » 21 mar 2019, 12:07

Też popieram odpowiedzi, że warto abyś również zajrzał do sklepu salonmeblowy.net.pl bo nie wiem czy jest inny sklep z tak wieloma propozycjami. Do tego dotrzymują terminów realizacji i co ważne nie ma kłopotów z kontaktem z ich obsługą klienta. Mam nadzieję, że już po podjęciu decyzji podrzucisz nam informacje albo zdjęcie na co padł twój wybór.

casto12345
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:32
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: casto12345 » 25 mar 2019, 20:13

polecam przejrzeć ofertę, ogromny wybór krzeseł w różnych stylach :)
https://www.twmmeble.com.pl/krzesla-c-4.html

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: waldi79 » 28 mar 2019, 10:43

W Unia Meble są solidne meble. Oatnio urzadzaliśmy salon od nowa i tam pojechalis,y, bo duzo osób nam polecało

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Stoły z krzesłami do jadalni

autor: dariaborowinka » 28 kwie 2019, 11:54

mi sie bardzo podoba w jadalni taki elegancki styl jak ten z aranzacji https://www.agatameble.pl/inspiracje/po ... ecien-2019 - takie kolorowe tapicerowane krzesla wprowadzaja naprawde przyjemny nastroj, a do tego sa bardzo wygodne :)


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

Gotowe projekty domów