Jaki dywan wybrać?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JakubSledz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2018, 11:24
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: JakubSledz » 07 mar 2019, 22:58

U nas w salonie jest okrągły sznurkowy dywan handmade z [więcej na Facebooku] i dużo bardziej mi się podoba niż shaggy w sypialni. Ręczna robota, więc jedyny w swoim rodzaju, łatwo utrzymać go w czystości.

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: iza72 » 09 mar 2019, 14:15

Uważam, że z dywanem jest tak jak z meblami i dodatkami, wszystko zależy od stylu w jakim jest urządzone wnętrze, a także od tego co my lubimy. Tu nie ma co narzucać komuś swojego gustu. Ja wybrałam dywany i chodniki z ich oferty superwnetrze.pl ciekawe wzory, a przede wszystkim solidnie zrobiene. Pierwszy ma juz kilka lat i lezy w pokoju syna nadal jest w doskonałej kondycji, żadna nitka nigdzie nie wystaje, a to świadczy że faktycznie są dobrze wykonane.
iza72

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: agus123 » 10 mar 2019, 15:00

Hejka, przy okazji remontu również szukałam dywanów i znalazlam wiele ciekawych ofert na 7kd.pl. Według mnie wyglądają bardzo nowocześnie i pomysłowo. Dodatkowo są w dobrej cenie.

kinket
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2019, 13:18
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: kinket » 13 mar 2019, 13:20

Ja do dziecięcego pokoju wybrałem dywan z malectoys. Zawieraja świetny nie uczulający skład, a ponadto grafiki na dywanach sa nieziemskie, bardzo oryginalne i kolorowe.

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: FrankieeFran » 22 mar 2019, 10:45

Bardzo popularne są dywany Shaggy. Według mnie postawienie na tego typu model będzie bardzo dobrą opcją. Zainteresujcie się na pewno tym co proponuje sklep internetowy carpet outlet. Mają tam bardzo duży wybór dywanów.

asiajarmul
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2018, 14:16
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: asiajarmul » 31 mar 2019, 16:45

Wybierając dywan należy przede wszystkim wziąć pod uwagę utrzymanie go w czystości. jest to bardzo ważne szczególnie jeżeli jesteśmy alergikami, mamy w domu dzieci lub zwierzęta. Kiedyś mieliśmy w domu piękny dywan z długim włosiem, jednak był bardzo ciężki w utrzymaniu czystości i wymieniliśmy go na dywan z krótkim włosiem. Teraz tylko 2 razy w roku przyjeżdża Pan z firmy luxclean i pierze dywan. Częściej nie jest to całkowicie potrzebne.

MamaJanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2022, 11:35
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: MamaJanka » 04 maja 2022, 11:41

Z całego serca polecam sklep 7kd. Od lat kupuje od nich dywany i nigdy mnie niczym nie zawiedli.

Krystyna Luc
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2022, 13:09
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: Krystyna Luc » 06 maja 2022, 13:13

Od lat wszystkie dywanu kupuje w sklepie 7kd. Zawsze, wszystko tak jak powinno byc. Polecam

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: Kayac » 04 sie 2022, 10:58

Kochani jaki polecicie dywan do pokoju dziennego z aneksem kuchennym Potrzebuje ciemny i łatwy w czyszczeniu Przeglądam internet i nie mam pomysłu

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: Złotowłosa » 05 sie 2022, 9:02

Ja mam po prostu ciemny szary dywan sznurkowy i jestem zadowolona. Jest praktyczny oraz łatwo się go czyści. Nie mam za tym żadnego problemu. Pamiętam, ze kupowałam go sobie na tymczasem ;) Nie miałam pieniędzy na nic konkretniejszego, znalazłam dobrą promocję na dywany w sklepie Leroy Merlin i postanowiłam zamówić (zamawiałam z ich sklepu internetowego, polecam zajrzeć bo mają o wiele szerszy wybor niż dywany w ich sklepie stacjonarnym, gdzie nie wszystko jest na wystawce).

Kupowałam dobre 2 lata temu, dywan mam do chwili obecnej i jestem bardzo zadowolona
jest bajecznie prosty w czyszczeniu
jesli coś Ci się wyleje mocno brudzącego jak kawa czy wino to doczyścisz
nie zbiera się w nim tyle kurzu co w dywanach włochaczach
poza tym dywan był o wiele tańszy niż standardowe:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sie 2022, 10:37 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

julia113
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 02 sie 2022, 10:14
Re: Jaki dywan wybrać?

autor: julia113 » 05 sie 2022, 9:45

chyba okrągły zaraz modny, taki nie za duży, żeby nie na cały pokój a tak w środku np.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości

Gotowe projekty domów