Wpadła mi w oko taka fototapeta

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Wpadła mi w oko taka fototapeta

autor: miki789 » 26 lut 2019, 12:21

Wpadła mi w oko taka fototapeta -https://www.fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-zelazne-kwiaty. Myślicie że będzie pasować do salonu? Druga sprawa to sam sklep, ktoś coś? Ktoś u nich kupował?

MebleJeziorny
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 27 paź 2015, 12:20
Re: Wpadła mi w oko taka fototapeta

autor: MebleJeziorny » 26 lut 2019, 12:46

Wklej raz jeszcze link, ponieważ ten powyższy nie działa, a poza tym to także kwestia odpowiedniego dopasowania tapety i jej szablonu przewodniego do stylu jaki panuje w naszym salonie, pamiętajmy o tym.

Kriss9
Aktywny
Aktywny
Posty: 209
Rejestracja: 05 lut 2018, 11:40
Re: Wpadła mi w oko taka fototapeta

autor: Kriss9 » 06 mar 2019, 11:56

Nie mam zastrzeżeń do obsługi na fototap.pl. Tapetę dostarczyli zgodnie z umową, nic w międzyczasie nie ucierpiało, materiał dotarł w całości, w żaden sposób nie uszkodzony.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Wpadła mi w oko taka fototapeta

autor: aga01 » 09 mar 2019, 13:19

A co powiecie o tych https://www.superwnetrze.pl/tapety-i-fo ... k8220.html bardzo mi sie podobają. Nareszcie coś nowego i innego. Wybór maja ogromny i chyba dlatego zwlekam z zamówieniem bo nie potrafię się zdecydować którą wybrać. Salon mam w stylu nowoczesnym ale nie jest za duży, wię myślałam o takiej która troche go optycznie powiększy, co jak sądzicie która wybrać ?
agadys

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Wpadła mi w oko taka fototapeta

autor: FotoNaRame » 15 mar 2019, 9:26

Jeżeli tylko Ci się podoba to czemu nie i moim zdaniem jak najbardziej warto, w końcu fototapeta stanowi bardzo fajną i ciekawą dekorację na każdej ze ścian, niezależnie od pokoju.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów