Wózek dla dziecka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

uliulie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 12:30
Wózek dla dziecka

autor: uliulie » 21 lut 2019, 22:42

Który według Was producent wózków dziecięcych jest godny polecenia? Mój brat będzie kupował wózek dla mojej chrześnicy i zadał mi takie pytanie :) Kilka osób poleciło mi lonexcompany ale chcę się jeszcze rozejrzeć.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Wózek dla dziecka

autor: malina32 » 07 mar 2019, 11:04

Uważam że x-lander jest najlepszy, można teraz zamówić wózek bezpośrednio od producenta, popytać o wszystko na livechacie, można się do niego przymierzyć w domu, na spokojnie a jak się nie spodoba to po prostu odesłać, ja się od razu zakochałam w tym wózku jak tylko go zobaczyłam

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Wózek dla dziecka

autor: jeremi_ » 08 mar 2019, 18:38

A ja że euro-cart i model passo, taki wybrała żona. Passo to wielofunkcyjny , nowoczesny wózek, solidnie wykonany , posiadający niezbędne regulacje ( oparcie, podnóżek, pas), które zapewniają dziecku komfort i wygodę. Dużą zaletą wózka jest funkcja bujania gondoli oraz pojemny koszyk z przykryciem.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów