Wynajęcie kamerzysty na wesele

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ulkamnor
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2018, 10:32
Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: Ulkamnor » 12 gru 2018, 15:28

Drodzy użytkownicy forum. Często mi pomagaliście, choć nawet o tym nie wiecie. Niejedno wyniosłem z waszych dyskusji. I jeszcze raz liczę na waszą pomoc. Żenie się i szukam dobrego kamerzysty, który by nagrał moje wesele i ślub. Jestem spod Krakowa, także w te okolice bym celował. Mam coś na oku. Liczę jednak również na wasze propozycje. O co w ogóle pytać w takich sprawach? Jakie macie doświadczenia?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 12 sty 2019, 13:26 przez Ulkamnor, łącznie zmieniany 1 raz.

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: celia.celia84 » 22 gru 2018, 16:19

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że dobry kamerzysta i fotograf jest bardzo ważny na ślubie i weselu. nie tylko wszystko profesjonalnie nagra, ale również udzieli wszelkich niezbędnych porad podczas całej ceremonii. Tylko oczywiście, czasami trochę to kosztuje, ale jak wiadomo cała organizacja wesela jest dość kosztowna, ale według mnie naprawdę warto. Dzień ślubu nadal wspominam jako jedne z większych przeżyć w życiu.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: budowa876 » 08 sty 2019, 11:00

My chcielibyśmy skorzystać z takich usług, jak Organizacja wesel plenerowych warszawa i zastanawiamy się, czy to tylko jest organizowane wesele w konkretnym miejscu i tak wyglądają te usługi, czy firma zajmuje się też od razu szukaniem kamerzysty, fotografa itd.?

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: Silver25 » 08 mar 2019, 14:19

Jesteś w trakcie organizacji wesela? ja również, bardzo spodobała mi sie oferta na podziękowanie dla rodziców jakie widziałam na tej stronie tutaj Obrazek Posiadają bardzo atrakcyjną ofertę. Takie podziękowanie dla rodziców na pewno zapadnie im w pamieci na wiele lat.

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: mefiu34 » 22 maja 2019, 13:26

Dzień dobry,
Ja również za niedługo mam wesele i zastanawiam się czy kamerzysta czy jednak fotograf . Ale chyba jednak wybiorę wideo a zdjęcia będzie robić rodzina. Mam do was tylko pytanie czy jest wam znany jakiś dobry kamerzysta poznań, który mógłby nam to wykonać?

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: insomnia » 01 lip 2019, 5:05

Kamerzysta to jedno, ale czy macie już odpowiedniego DJ'a?
Muzyka to jedna z najważniejszych rzeczy na weselu więc warto zadbać o to aby była jak najlepsza.
Jeśli szukasz dobrego Dj'a to możesz zerknąć tu Maciej Wilkanowski DJ MW
to super DJ i z pewnością zadba o to abyście się bawili tak dobrze jak to tylko możliwe!
i am who i am

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: duffy22 » 01 gru 2019, 13:18

Co do wspominanej wyżej muzyki to sądzę, że lepszym rozwiązaniem jest zespół. Poza kamerzystą i fajną muzyką trzeba zadbac też o ładną salę. Ja ostatnio w internecie znalazłam takie fajne hale namiotowe na bankiety :)

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Wynajęcie kamerzysty na wesele

autor: agus123 » 11 gru 2019, 21:46

Fotograf to też bardzo ważna sprawa. Profesjonalne sesje ślubne to gwarancja super pamiątek. Bardzo fajnym fotografem ślubnym jest np. Justart Studio. Mają super zdjęcia w portfolio, a wykonują też inne sesje.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 19 gości

Gotowe projekty domów