Druk na plexi

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Druk na plexi

autor: arek_ch » 29 cze 2018, 12:16

Do czego można go użyć?

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Druk na plexi

autor: budowa876 » 29 cze 2018, 16:04

Najlepiej to chyba do reklamy albo możesz zrobić sobie druk na jakiś tabliczkach, chyba do tego też jest używany druk na plexi, jeśli się nie mylę. Wszystko, co jest Wam potrzebne do wiedzy, o tej metodzie znajdziecie sobie na stronie drukarni http://rasterprint.pl/druk-na-pcv-druk-na-plexi

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: Druk na plexi

autor: zmarzlak » 20 gru 2018, 9:52

Druku na plexi jeszcze nie zlecałem ale zdarzyło mi się już zamawiać litery wycinane z tego materiału. Korzystałem wtedy z konfiguratora online na tej stronie.

JakubSledz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2018, 11:24
Re: Druk na plexi

autor: JakubSledz » 09 sty 2019, 22:53

Oj zastosowań może być wiele. Najlepiej to się wybrać na targi reklamowe, najbliższe masz remadays 14 lutego i tam jest kilkuset wystawców z różnościami z plexi i nie tylko.

gabrysiadoma
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2019, 14:24
Re: Druk na plexi

autor: gabrysiadoma » 06 mar 2019, 12:00

druk uv jest najlepszym rozwiązaniem dla druku na plexy. Nic się z nim nie dzieje, nie płowieje od słońca, nie ściera się i nie brudzi łatwo się usuwa zabrudzenia. Ja ostatnio robiłam nadruk na szkle akurat u nich http://www.blyskfirma.pl/www/index.php/druk-cyfrowy-uv ale na plexi i innych tworzywach też robią więc spokojnie możesz zadzwonić i się z nimi dogadać


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów