Jaki projekt domu

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Jaki projekt domu

autor: zlotykot » 28 lut 2019, 15:20

Projekt domu, jest jednym z bardziej kluczowych rzeczy jeżeli chodzi o samą budowę. My od dłuższego czasu przeglądamy projekty by w koncu zdecydować się na ten jeden konkretny. Chociaż zdecydowanie bardzo podobają mi się projekty MGProjekt, dla nas sa idealnie dopasowane, nie wiem tylko na który się zdecydować bo wybór jest za duży.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jaki projekt domu

autor: kordoba » 03 mar 2019, 10:19

Dla mnie najlepszą opcją jest projekt indywidualny. Warto zajrzeć sobie na stronę zarzycki-konstrukcje.pl i zapoznać się bliżej z ofertą firmy, która takie projekty wykonuje. Oni specjalizują się nie tylko w domach ale też w budynkach przemysłowych.

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Jaki projekt domu

autor: Silver25 » 05 mar 2019, 19:47

Jak potrzebujesz wykonać projekt domu to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia firma Stekra. Znajdziesz tutaj bardzo profesjonalną firmę która z pewnoscią poradzi sobie z każdym projektem jaki masz do wykonania.

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Jaki projekt domu

autor: analine » 22 mar 2019, 10:46

Na blogu znalazłam fajny artykuł na temat domów prefabrykowanych


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów