Winda w kamienicy

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

olka246
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 13 lip 2018, 7:23
Re: Winda w kamienicy

autor: olka246 » 16 lip 2018, 7:48

Jeśli chodzi o cenę wind dla niepełnosprawnych najlepiej kontaktować się z firmą, dlatego, że wiele jest zniżek, z których można skorzystać a poza tym cena zależy o tego, ile trzeba zrobić żeby winda w domu jednorodzinnym stanęła :)

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Winda w kamienicy

autor: Silver25 » 28 lut 2019, 9:29

Jeżeli chcesz aby w waszej kamienicy powstała winda to polecam Ci zainteresowac się ofertą jaką przedstawia firma http://www.lift.pl/dzwigi/sterowanie-dzwigow Znajdziesz tutaj firmę która zajmuje się dźwigami przemysłowymi oraz osobowymi. Możesz znaleźc tutaj również panele sterujące do takiej windy.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Winda w kamienicy

autor: Albatros348 » 27 kwie 2020, 12:16

Pech chciał, że winda w naszej kamienicy uległa zepsuciu. Należało natychmiast zrealizować naprawę, gdyż seniorzy mieli nie lada problem z dostaniem się na górę, po schodach. Aby szybko usunąć usterkę, odezwaliśmy się do warszawskiej firmy El-Dźwig, specjalizującej się w konserwacji tego typu urządzeń. . Serwis zrealizowali pomyślnie, winda osobowa zaczęła pracować bez mniejszego kłopotu.

davvid91
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 09 kwie 2020, 14:38
Re: Winda w kamienicy

autor: davvid91 » 27 kwie 2020, 14:58

Morgana pisze:Mam nietypowy problem. Moja mamusia jest bardzo schorowaną kobietą i od dłuższego czasu porusza się na wózku inwalidzkim. Mieszka w starej kamienicy, na pierwszym piętrze, w której to nie ma windy. Póki mama chodziła, schody nie stanowiły żadnego problemu a teraz jest to uciążliwy problem. Cały czas mamę sami znosimy i wnosimy, ale na dłuższą mętę jest to bardzo męczące. Chcieliśmy zabrać mamę do siebie (mieszkamy na niskim parterze), ale ona nie chce nawet o tym słyszeć. Jesteśmy zmuszeni do znalezienia jakiegoś ułatwienia dla niej i dla nas. Wiem, że są jakieś windy czy też platformy dla osób na wózkach, ale kompletnie nie wiem dokąd skierować swoje kroki. Może jest tutaj ktoś kto wie jak to załatwić, jak pomóc, czego mamy szukać? Dziękuję z góry za pomoc.



przede wszystkim skieruj się do administracji/wspólnoty pewnie będzie musiała przejść uchwała później wykonawcę znajdziesz bez problemu w internecie


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów