Jakie wybrać rolety?

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: pawelszabla » 21 sty 2019, 13:12

Na stronie safedoor.pl masz namiar do sklepu gdzie ja kupowałem ostatnio trochę sprzętu do naszego remontowanego mieszkania – drzwi polskone wewnętrzne, rolety, panele, mają sporo tego typu akcesoriów od sprawdzonych producentów, nie handlują jakąś chińską tanizna i cenizną.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: martan » 24 sty 2019, 11:03

Nie polecam kupowania rolet w sieci, najlepiej jest zdecydować się na firmę, która takie rolety zamontuje. Nam rolety montowała w domu firma z Lublina i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług bo rolety wykonane porządnie i wytrzymałe.
Daję namiary na PW.

Zdecydowaliśmy się na rolety termiczne. Uniemożliwiają całkowity dopływ słońca do pomieszczenia. Ich funkcja to przede wszystkim ochrona termiczna. Dzięki temu, że odbijają promienie słoneczne, pozwalają na utrzymanie niższej temperatury w wnętrzu. Szczególnie dobrze sprawdzaja się w sypialni.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2019, 12:16 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: Baśka74 » 27 sty 2019, 10:39

Bezapelacyjnie polecam rolety od tp-okna.pl. Mają ogromny wybór i ciekawe wzornictwo. Materiał solidny, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Cenowo bardzo konkurencyjni.

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: Pasko33 » 08 lut 2019, 13:04

Dobre jakościowo rolety kupowałem ostatnio od Vertex - strona producenta: vertex, po kupnie nowego mieszkania potrzebne były rolety, które dobrze wpasują się w styl wystroju, w Vertex mi polecili kilka propozycji, z czego wybrałem 1 ;)

Ingakaczorowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2019, 16:12
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: Ingakaczorowska » 12 lut 2019, 16:33

My podczas budowy domu zdecydowaliśmy się na rolety Mirola zewnętrzne, ponieważ posiadały możliwość całkowitej automatyzacji. Bardzo mi na tym zależało, abym nie musiała wszystkich ręcznie zamykać. Kupowaliśmy w salonie mikea-tychy.pl gdzie miły Pan wszystko nam podpowiedział i doradził idealne rozwiązanie.

Kamil1976
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:35
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: Kamil1976 » 20 lut 2019, 7:45

Warto zainwestować trochę więcej i kupić rolety antywłamaniowe. Nigdy nie wiesz kiedy mogą się przydać!

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: kosmo3 » 27 lut 2019, 22:51

Trzeba dobra rolety do konkretnych pomieszczeń. W niektórych sprawdzą się noc i dzień, a w innych rzymskie. Na stronie Roletex macie opisane praktycznie wszystkie modele, które są u nich dostępne. Na tej podstawie można dokonać wyboru.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: szymon_17 » 14 mar 2019, 22:59

Dobrze dopasowane rolety to podstawa, mamy wiele rodzajów rolet. Do każdego wnętrza można wybrać odpowiedni typ i kolor takiego produktu. Najważniejsze aby dobrze znosiły czas i chroniły nas przynajmniej przez kilka lat.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: piotrowski » 18 mar 2019, 18:00

Rolety zewnętrzne to najlepsza opcja bo nie dość że zaciemniają to jeszcze są dobrą barierą zabezpieczającą od złodzieja no i barierą termiczną. U nas są rolety od Roll-Adam (firma działa na Śląsku i w Małopolsce), bardzo dobrze się sprawują, są solidnie wykonane.

Gibran4
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 03 paź 2018, 7:41
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: Gibran4 » 20 mar 2019, 9:07

Przede wszystkim wizualnie ;D Następnie wiadomo że trzeba dopasować odpowiedni wymiar. Z tego co mi się wydaje i tak patrze na swoje rolety to muszą one mieć tak z centymentr dwa zapasu jeżeli chodzi o wielkość szyby. Jak bedziecie szukać miejsca odpowiedniego miejsca na zakupy rolet to zajrzyjcie na slonko.eu Tu zajmują się sprzedażą wyłącznie tego typu elementów zasłonowych

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: mlekoslaw » 24 mar 2019, 21:33

Zależy kto jakich potrzebuje, no i przede wszystkim od budżetu.. Ja chciałem zewnętrzne, głównie z dodatkowych walorów bezpieczeństwa jakie zapewniają. Co do firmy to Drutex. Co do działania oraz wykonania nie mam żadnych większych uwag. Jak dla mnie- ok

brygada102
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 26 paź 2012, 12:56
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: brygada102 » 01 kwie 2019, 9:00

Sam używam w domu rolet typu dzień i noc, które moim zdaniem są najwygodniejsze, najbardziej komfortowe no i oczywiście świetnie wyglądają. Osobiście polecam te [Karnix] , są łatwe w montażu, no i cena jest ok.

karolena1
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2018, 12:22
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: karolena1 » 10 kwie 2019, 13:01

Mi jakiś czas temu spodobały się rolety rzymskie u mojej koleżanki w Szczecinie, bo ona teraz testuje u siebie różne nowości i chętnie podpatruję co się zmieniło. Za jej namową sama zamówiłam do siebie też podobne tylko w innych kolorach od firmy, którą ona najpierw sprawdziła - rolis.pl. Nie chciałam kupować w ciemno, więc wolałam jakieś pewne miejsce i na szczęście tak się udało, bo rolety pasują idealnie, delikatnie zasłaniają okna i są takie lekkie, jak chciałam już od samego początku.

Alfred332
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 9:47
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: Alfred332 » 15 kwie 2019, 9:49

Ja ostatnio wybrałem rolety i z tych rolet jestem bardzo zadowolony.Są po prostu super.

qazxsw12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2018, 11:48
Re: Jakie wybrać rolety?

autor: qazxsw12 » 29 kwie 2019, 21:09

Ja ostatnio do pokoju córki kupiłam takie rolety dla dzieci [Karnix] świetnie się prezentują w pokoju dziecięcym polecam.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów