Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: yaska » 24 lip 2018, 15:09

Zgadzam się w zupełności. Jak pisałam wczesniej też mam ten model, tania może nie była, ale różnicę na włosach zauważyłam już po kilku użyciach. Więc co by nie mówić, za suszarkę trochę zapłaciłam, ale finalnie oszczędzam nie kupując ton odżywek i nie biegając co miesiąc do fryzjera po ratunek dla rozdwojonych końcówek ;)

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: asiax84 » 25 sie 2018, 12:57

Po poradę w tym temacie wejdź na stronę https://www.zdrowie.info.pl/badanie-eeg-glowy-wskazane/ mi taka forma pisania artykułów odpowiada, fajnie się je czyta, a przy tym można wielu przydatnych rzeczy się dowiedzieć.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: chopper » 23 wrz 2018, 15:45

W celu poczytania trochę na temat zdrowia, jak również urody zapraszam do odwiedzenia bloga https://www.uroda.info.pl/trening-ewy-c ... i-fenomen/ tam nauczysz się jak być piękniejszą.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: aga01 » 26 paź 2018, 12:30

Moim zdaniem babyliss ma najlepsze. Moja spisuje się doskonale, przede wszystkim nie przesusza włosów, a czujnik podczerwieni zapobiega przegrzewaniu. Mam długie włosy i zależy mi na ich szybkim wysuszeniu i ułożeniu ( loczki sa bardzo naturalne) ale bez uszczerbku na ich kondycji.
agadys

Awatar użytkownika
juliana7
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2018, 22:38
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: juliana7 » 11 lis 2018, 14:48

Ja zarówno w swoim salonie fryzjerskim jak i w domu używam tego samego modelu - WAHL Super Dry 2000W. Jest świetna. Jest wyposażona w technologię która pozwala na emitowanie jonów ujemnych, które wpływają na kondycję i wygląd włosów po suszeniu. Włosy są lśniące oraz co najważniejsze nie elektryzują się i nie puszą. Widziałam ją w super cenie w sklepie https://sklepfryz.pl/brand/wahl/ :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: smichalek » 29 lis 2018, 9:47

Proszę - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1369 Trzeba tak naprawdę pilnować absolutnych podstaw. To one mają tutaj kluczowe znaczenie. Jeśli każdy element będzie odpowiednio dopasowany, to cele zrealizujcie. I tak działajcie. Powodzenia.

syrtis
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 sie 2018, 10:17
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: syrtis » 08 gru 2018, 18:34

Polecam suszarkę do włosów marki Babyliss (z resztą nie tylko suszarkę), to moja trzecia suszarka i zdecydowanie lepiej wytrzymuje trudy codziennej pracy (mieszkam z dwiema kobietami :)) niż wcześniejsze, suszarki bardziej znanych marek. Mój model to Babyliss D322WE - na ceneo można znaleźć za 65 zł.

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: nieZadlużony » 06 sty 2019, 18:11

Dobra suszarka to ważna sprawa, ale nie można też zapominać o porządnym grzebieniu lub szczotce- szczególnie przy modelowaniu włosów ;) Ja zawsze mokre włosy zawijam na specjalną szczotkę i suszę w ten sposób, by uzyskać delikatne fale. Zawsze myślałam, że taka stylizacja bardzo źle wpływa na moje włosy, bo coraz więcej kosmyków zostawało na szczotce... Dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że to wszystko wina złej szczotki! Była już bardzo zniszczona a do tego była wykonana ze słabej jakości materiałów... Postanowiłam kupić nowe i lepsze przyrządy co czesania i modelowania włosów. Zamówiłam sobie grzebień do rozczesywania włosów i szczotkę do stylizacji i ten duet sprawdza się świetnie :) Taka szczotka to wydatek rzędu dwudziestu złotych, więc naprawdę jest to groszowa sprawa... A nasze włosy zdecydowanie odczuwają poprawę :) Ja widzę, że o wiele mniej ich wypada, co bardzo mnie cieszy :) I o wiele prościej mi się je modeluje.

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: yaska » 30 sty 2019, 23:18

To juz lepiej kupić lokówko-suszarkę z wymiennymi szczotkami, mniej zachodu z tym niż z suszeniem na szczotce, no i rąk nie zabraknie , ja zawsze miałam z tym problem i nie wiem jak moja fryzjerka to ogarnia. Ale np można włosy suszyć takim sprzętem w którym szczotka sama sie obraca. Ja mam z babyliss, jeśli się nie mylę to model AS510E, z taką złotą ceramiczną szczotką. Bardzo fajnie się sprawdza.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: smichalek » 25 lut 2019, 9:44

Dużo lepiej postawić na jakość - Gamma Piu Barber Phone OLD STYLE suszarka barberska 2000W
Pewnie, że to stosunkowo duży wydatek, ale moim zdaniem lepiej wydać kasę na coś takiego i mieć na lata święty spokój.

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: Domores » 25 lut 2019, 9:51

Suszarka to nie wszystko :) na pewno przyda się do niej jakieś mocowanie i inne akcesoria. Proponuję zajrzeć na stronę http://www.e-mieszkanie.pl/a/wybieramy- ... -2061.html i sprawdzić co tak naprawdę potrzebujemy w naszej łazience:)

Krisiti90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2017, 15:46
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: Krisiti90 » 27 lut 2019, 16:28

Najlepiej naturalnie suszyć włosy, ale to niestety nie zawsze jest możliwe. Częste suszenie na pewno będzie niszczyć wasze włosy, tak samo jak ich farbowanie. Jak macie problemy z włosami, a dokładniej to z łysieniem to zapoznajcie się z ofertą https://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/te ... illus.html Proponują oni nowoczesne metody medyczne na wypadanie włosów.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: TomeczekBBS » 11 mar 2019, 17:01

Ja ostatnio na Dzień Kobiet kupiłem suszarkę babyliss, ale nie pamiętam jaki model dokładnie. Jest biała i ma złote wstawki. Podobno jakaś nowa linia, ktróra dodatkowo dba o włosy. Żona bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
vvojtas
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 mar 2019, 19:12
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: vvojtas » 15 mar 2019, 19:18

Fajnie, że trafiłem na ten temat, bo mojej żonie zepsuła się suszarka i szukam najlepszej dla niej. Teraz już wiem co kupić, dzięki! :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Najlepsza suszarka do włosów - opinie kobiet

autor: smichalek » 20 mar 2019, 7:13

Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/top-10-najlepsze-suszarki-do-wlosow-do-300zl.html Wiadomo, że da się znaleźć sensowne suszarki do włosów bez wydawania na ten cel wielkiej kasy. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania i na co dokładnie chce postawić, ale pod każdego da się coś sensownego dopasować.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów