Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Braciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 21 lut 2012, 10:49
Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

autor: Braciak » 21 lut 2012, 11:45

Witam

Czy ktoś z Państwa może polecić producentów płyt oraz paneli elewacyjnych? Z góry zastrzegam, że wpisy " genialnych marketingowców" nie będą brane pod uwagę.

Pozdrawiam

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

autor: bartnik1 » 03 sie 2016, 18:27

Panowie, polecam tutaj zamówić bezpłatną próbke http://qelewacje.pl/ będzie Wam potem łatwiej wybrac odpowiednią deskę na taras.

maksa
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2018, 19:22
Re: Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

autor: maksa » 28 sty 2018, 20:50

ja polecam King Klinkier ;) tu https://klinkierbud.pl/produkty/elewacj ... 9#products możesz sobie obejrzeć konkretne modele.

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

autor: Gocha67 » 23 maja 2018, 18:20

Profesjonaliści zajmujący się projektowaniem i wizualizacją elewacji to www.loxan.pl. Zajmują się produkcją takich elementów elewacji wentylowanej jak panele elewacyjne i kasetony. Wykonują swoje wyroby na najnowocześniejszym parku maszynowym sterownych systemem CNC. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

dominik1221
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2018, 11:14
Re: Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

autor: dominik1221 » 24 maja 2018, 15:28

Ja polecam MSM materiały budowlane z Wrocławia. Korzystałem z ich usług przy elewacji i scianach. Są bardzo rzetelni i wyceniają indywidualnie co jest dużym plusem. Z jakością materiałów też nie miałem problemów :D

michalnalepa
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2017, 14:09
Re: Panele oraz płyty elewacyjne jakiej firmy?

autor: michalnalepa » 27 lut 2019, 9:30

Dzień Dobry,

My korzystamy z rozwiązań firmy DOM-GAZ z zakresu dostawy płyt elewacyjnych hpl zewnętrznych wg. mnie mają jedną z najlepszych jakości na rynku i oferuję profesjonalny montaż na miejscu budowy, posiadają duże doświadczenie w budownictwie bo działają już od 1989 roku. Można też podpytać o płytki klinkierowane, czy płyty włókno cementowe.

Pozdrawiam,
Michał Nalepa


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów