Dam rade dokupić gdzieś płytki o takim wzorze?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

adrian2521
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2019, 20:24
Dam rade dokupić gdzieś płytki o takim wzorze?

autor: adrian2521 » 23 lut 2019, 20:35

Witam. Ostatnio przez nieuwagę stłukłem 2 płytki w kuchni. Kuchnia jest duża i nie chce wymieniać całej podłogi a tylko uszkodzone 2 płytki. Zdaje sobie sprawę, że muszę kupić większą ilość żeby dopasować wzór, ale nie wiem czy gdzieś znajdę taki wzór, bo aktualna podłoga w kuchni była zrobiona 12 lat temu.
Taki zawiera wzór: Obrazek

Spotkał się ktoś z takimi płytkami może gdzieś i byłby w stanie mi podpowiedzieć gdzie mogę kupić?

AdidarMeble
Aktywny
Aktywny
Posty: 217
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:42
Re: Dam rade dokupić gdzieś płytki o takim wzorze?

autor: AdidarMeble » 25 lut 2019, 12:45

Myślę, że takiego wzoru płytek warto szukać w dobrych sklepach internetowych gdzie masz zdecydowanie największy wybór z zachowaniem niższej ceny. Szukałeś tam generalnie? To co modne było 12 lat temu teraz z powrotem wraca do łask.

adrian2521
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2019, 20:24
Re: Dam rade dokupić gdzieś płytki o takim wzorze?

autor: adrian2521 » 26 lut 2019, 22:57

Szukałem na kilku stronach internetowych ale nigdzie nie napotkałem sie na ten wzór

Rottka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 wrz 2020, 16:19
Re: Dam rade dokupić gdzieś płytki o takim wzorze?

autor: Rottka » 22 wrz 2020, 17:21

a Cermag? bardzo dobry salon i dobrze wyposażony wiec spokojnie można znaleźć tam różne płytki!


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości

Gotowe projekty domów